wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No przecież Asensio miał być tym który w końcu zdobędzie formę i będzie ciągnął ten wózek :P Taki hype na niego był na fioletowej, nawet o wiele lepszy niż Dembele :P
0
Od tego sezonu ten durny przepis nie działa :)
2
Pique też mógł sie lepiej zachować, zamiast chować się za Semedo, zablokować ruch który wykonał właśnie Kane
1
Może być niewinny, ale strat wizerunkowych klubu i jego samego nie da się cofnąć
2
W późniejszej fazie dostanie 3 czy 4 piłkarzy na siebie oraz autobus i zobaczymy czy będzie tak jak mówisz :)
0
No generalnie Fabian niczym dzisiaj nie zaskoczył, w rozegraniu ch***wo ale stabilnie :)
3
No chyba coś Ci nie gra w tej głowie.. patrząc na osiągnięcia Wlazłego od razu widać że jest lepszy niż Anderson, oto kilka z nich: srebrny medal MŚ w 2006, wybrany do najlepszej trójki zawodników tego turnieju( przypominam że mvp zostal legendarny Giba), MŚ w 2014 oraz mvp turnieju. Anderson nigdy nie mial takiego osiągnięcia jak Mariusz.
1
Fabian dzisiaj jedynie dobry serwis i niezły blok, to by było na tyle. Amerykański rozgrywający go nakrył czapką
0
Prostytucja :D.
0
MSI bardzo polecam, sam posiadam i jestem zadowolony
0
Bo trzeba być najwyższej klasy rozgrywajacym żeby w ten sposób zdobywać punkty, niestety Fabian nie ten poziom.
3
Semedo słaby... Słaby to jest Pique
10
Śmiech na sali ocena Busqetsa, wyliczenie 1 straty w postaci podania bo wyszła 1 kontra... Takich podań miał mnóstwo po swoich pięknych kółeczkach, praktycznie każde kółeczko kończyło się podaniem do przeciwnika, a że nie wynikła z tego groźna kontra to tylko i wyłącznie zasługa kompanów..
EDIT. Taktyka go nadwyręża? Gość jest cieniem samego siebie od dobrych 2 sezonów, nagle się nie odnajduje w taktyce 4-3-3? Co to za tłumaczenie? Całe życie był uczony do takiej taktyki... Jego sposób poruszania woła o pomstę do nieba... Jego udane mecze można policzyć na palcach dwóch rąk..
2
Proste, że tak, najlepiej wychodzą sprawnie działająceprzedsiębiorstwa, ktore wychodzą na zero, ze względu na ciągłe inwestycje.
1
Wczoraj tak pięknie zakręcił, że napastnik nie mógł wstać z wrażenia przy zmianie ;)
0
Najzabawniejsze jest to, że Roberto robił wrzutki na Malcoma ktory ma 1,72 m wzrostu, a jak już się pojawił Pique w polu karnym to sobie klepali...
1
Taaa zwłaszcza Busqets zdominował środek swoimi obrotami i wkręcaniem w trawę, nastepnie podania do przeciwników... Rakitić łatał dziury po Roberto bo mu się nie chciało biegać..
0
Roberto hektary pozostawione na swojej stronie, Pique porażka w obronie od dobrych kilku meczy, Busqets robi te swoje obroty z piłką, a potem podaje do przeciwnika lub w bok :)
1
Busqets tak wkręcił w ziemię napastnika Leganes ze nie moze wstać :)
0
No i znowu Roberto klasyk ;)
0
Roberto klasyk, zero przeszkadzania w dośrodkowaniu ;)
0
Wszyscy czarni skaczą wyżej niz biali :P
1
Widać kolega nie uważał na zajęciach z administracji ;)
0
Haha a o czym może mieć pojęcie absolwent administracji? :P
1
Mnie zawsze zastanawiało po co kształcić się w kierunku administracja? To jest tak bezużyteczny zawód, który nic nie wnosi do społeczeństwa, oprócz utrudniania życia normalnym ludziom w urzędach :)
0
Ten Suarez to jest taki rak xdd
0
A jednak zmiana uzasadniona, naciągnął sobie mięsień łydki :p
0
Own goal w formie :D
1
Ale fart xdddds
0
Jakby tego nie trafił to sprzedać :P