3

No przecież Asensio miał być tym który w końcu zdobędzie formę i będzie ciągnął ten wózek :P Taki hype na niego był na fioletowej, nawet o wiele lepszy niż Dembele :P

0

Od tego sezonu ten durny przepis nie działa :)

2

Pique też mógł sie lepiej zachować, zamiast chować się za Semedo, zablokować ruch który wykonał właśnie Kane

1

Może być niewinny, ale strat wizerunkowych klubu i jego samego nie da się cofnąć

2

W późniejszej fazie dostanie 3 czy 4 piłkarzy na siebie oraz autobus i zobaczymy czy będzie tak jak mówisz :)

0

No generalnie Fabian niczym dzisiaj nie zaskoczył, w rozegraniu ch***wo ale stabilnie :)

3

No chyba coś Ci nie gra w tej głowie.. patrząc na osiągnięcia Wlazłego od razu widać że jest lepszy niż Anderson, oto kilka z nich: srebrny medal MŚ w 2006, wybrany do najlepszej trójki zawodników tego turnieju( przypominam że mvp zostal legendarny Giba), MŚ w 2014 oraz mvp turnieju. Anderson nigdy nie mial takiego osiągnięcia jak Mariusz.

1

Fabian dzisiaj jedynie dobry serwis i niezły blok, to by było na tyle. Amerykański rozgrywający go nakrył czapką

0

Prostytucja :D.

0

MSI bardzo polecam, sam posiadam i jestem zadowolony

0

Bo trzeba być najwyższej klasy rozgrywajacym żeby w ten sposób zdobywać punkty, niestety Fabian nie ten poziom.

3

Semedo słaby... Słaby to jest Pique

10

Śmiech na sali ocena Busqetsa, wyliczenie 1 straty w postaci podania bo wyszła 1 kontra... Takich podań miał mnóstwo po swoich pięknych kółeczkach, praktycznie każde kółeczko kończyło się podaniem do przeciwnika, a że nie wynikła z tego groźna kontra to tylko i wyłącznie zasługa kompanów..
EDIT. Taktyka go nadwyręża? Gość jest cieniem samego siebie od dobrych 2 sezonów, nagle się nie odnajduje w taktyce 4-3-3? Co to za tłumaczenie? Całe życie był uczony do takiej taktyki... Jego sposób poruszania woła o pomstę do nieba... Jego udane mecze można policzyć na palcach dwóch rąk..

2

Proste, że tak, najlepiej wychodzą sprawnie działająceprzedsiębiorstwa, ktore wychodzą na zero, ze względu na ciągłe inwestycje.

1

Wczoraj tak pięknie zakręcił, że napastnik nie mógł wstać z wrażenia przy zmianie ;)

0

Najzabawniejsze jest to, że Roberto robił wrzutki na Malcoma ktory ma 1,72 m wzrostu, a jak już się pojawił Pique w polu karnym to sobie klepali...

1

Taaa zwłaszcza Busqets zdominował środek swoimi obrotami i wkręcaniem w trawę, nastepnie podania do przeciwników... Rakitić łatał dziury po Roberto bo mu się nie chciało biegać..

0

Roberto hektary pozostawione na swojej stronie, Pique porażka w obronie od dobrych kilku meczy, Busqets robi te swoje obroty z piłką, a potem podaje do przeciwnika lub w bok :)

1

Busqets tak wkręcił w ziemię napastnika Leganes ze nie moze wstać :)

0

No i znowu Roberto klasyk ;)

0

Roberto klasyk, zero przeszkadzania w dośrodkowaniu ;)

0

Wszyscy czarni skaczą wyżej niz biali :P

1

Widać kolega nie uważał na zajęciach z administracji ;)

0

Haha a o czym może mieć pojęcie absolwent administracji? :P

1

Mnie zawsze zastanawiało po co kształcić się w kierunku administracja? To jest tak bezużyteczny zawód, który nic nie wnosi do społeczeństwa, oprócz utrudniania życia normalnym ludziom w urzędach :)

0

Ten Suarez to jest taki rak xdd

0

A jednak zmiana uzasadniona, naciągnął sobie mięsień łydki :p

0

Own goal w formie :D

1

Ale fart xdddds

0

Jakby tego nie trafił to sprzedać :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?