wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Alena troche zestresowany chyba bo dużo niedokładności z jego strony
1
Zrobi psikusa i wystawi Boatenga, wg niego każdy jest najlepszy :D
0
Wszystko pięknie ale jak Busqets sie nie ogarnie to ciezko będzie o czyste konto
0
Busqetsowi pyłek do oka wpadł :p
1
"Nie łapiesz to skumaj nazajutrz" :P
0
Bym wolał żeby stoczył jeszcze jedną walkę i potem brał się za Wildera
2
Nie jaram się tego typu pogrywkami, dla mnie Szpaku i Bezczel to raczej średniej klasy raperzy.
1
To sobie odpocznie i poszuka formy :)
0
Co za wariacik Busqets, zaraz czerwo złapie :P
0
Jego ruchy podczas szybkiego biegu wyglądają naprawdę dziwnie, jakby miał się zaraz rozpaść na kawałki
4
Jak patrzę na Busiego jak wraca "sprintem" do obrony to az mnie oczy bolą, dziwię się że pilkarz o tak słabej koordynacji jest w stanie grać na takim poziomie
0
R.I.P FIFEK.
17
I co hejterzy, rewolucja123, pax?
0
Gwiazdowski zna się na temacie, ale zastanawia mnie jego pojawienie się nagłe w polityce po koalicji prawej strony, która w podatkach ma podobny pogląd.
0
Dembele jest napastnikiem :)
0
I cyk Malcom na trybuny :P
3
Droga redakcjo, konto to mamy w banku :)
5
Sokół pozamiatał:
0
Pewnie ze względu na wrogie środowisko :P
5
Wystarczy odpowiedni trening motoryczny, można zdecydowanie poprawić swoją koordynację.
0
Obecnie całek w liceum nie ma z tego co mi wiadomo, jedynie z trudniejszych to jakieś proste pochodne.
0
Ze wszystkim się zgodzę, oprócz jednej rzeczy. Matematyka jest to jeden z najważniejszych przedmiotów, uczy logicznego myślenia, pomijając proste rachunki które się przydają w życiu, żeby nikt Ciebie nie oszukał. Język polski także jest potrzebny, ale ilość godzin na profilach ścisłych to obecnie zdecydowanie za dużo moim zdaniem.
1
Tutaj się nie zgodzę, historia wbrew pozorom jest bardzo ważnym przedmiotem, należy wiedzieć na kogo uważać :)
2
Wolałbym pożegnać Busqetsa..
15
Widać doskonale kto finansuje takie zestawienie :)
7
Longlet ;) przecież "o" nie jest nawet blisko "e".
0
Bein US transmituje, więc nie musisz się męczyć z ruskim streamem.
1
Człowiek się cieszy, że w 1 pracy zarabia 3500 netto, a tu młodszy zarabia 10 mln podstawy :P
2
Tak wychodzi licytacja z petrodolarami niestety.
0
WTF ?