1

Alena troche zestresowany chyba bo dużo niedokładności z jego strony

1

Zrobi psikusa i wystawi Boatenga, wg niego każdy jest najlepszy :D

0

Wszystko pięknie ale jak Busqets sie nie ogarnie to ciezko będzie o czyste konto

0

Busqetsowi pyłek do oka wpadł :p

1

"Nie łapiesz to skumaj nazajutrz" :P

0

Bym wolał żeby stoczył jeszcze jedną walkę i potem brał się za Wildera

2

Nie jaram się tego typu pogrywkami, dla mnie Szpaku i Bezczel to raczej średniej klasy raperzy.

1

To sobie odpocznie i poszuka formy :)

0

Co za wariacik Busqets, zaraz czerwo złapie :P

0

Jego ruchy podczas szybkiego biegu wyglądają naprawdę dziwnie, jakby miał się zaraz rozpaść na kawałki

4

Jak patrzę na Busiego jak wraca "sprintem" do obrony to az mnie oczy bolą, dziwię się że pilkarz o tak słabej koordynacji jest w stanie grać na takim poziomie

0

R.I.P FIFEK.

17

I co hejterzy, rewolucja123, pax?

0

Gwiazdowski zna się na temacie, ale zastanawia mnie jego pojawienie się nagłe w polityce po koalicji prawej strony, która w podatkach ma podobny pogląd.

0

Dembele jest napastnikiem :)

0

I cyk Malcom na trybuny :P

3

Droga redakcjo, konto to mamy w banku :)

5

Sokół pozamiatał:

0

Pewnie ze względu na wrogie środowisko :P

5

Wystarczy odpowiedni trening motoryczny, można zdecydowanie poprawić swoją koordynację.

0

Obecnie całek w liceum nie ma z tego co mi wiadomo, jedynie z trudniejszych to jakieś proste pochodne.

0

Ze wszystkim się zgodzę, oprócz jednej rzeczy. Matematyka jest to jeden z najważniejszych przedmiotów, uczy logicznego myślenia, pomijając proste rachunki które się przydają w życiu, żeby nikt Ciebie nie oszukał. Język polski także jest potrzebny, ale ilość godzin na profilach ścisłych to obecnie zdecydowanie za dużo moim zdaniem.

1

Tutaj się nie zgodzę, historia wbrew pozorom jest bardzo ważnym przedmiotem, należy wiedzieć na kogo uważać :)

2

Wolałbym pożegnać Busqetsa..

15

Widać doskonale kto finansuje takie zestawienie :)

7

Longlet ;) przecież "o" nie jest nawet blisko "e".

0

Bein US transmituje, więc nie musisz się męczyć z ruskim streamem.

1

Człowiek się cieszy, że w 1 pracy zarabia 3500 netto, a tu młodszy zarabia 10 mln podstawy :P

2

Tak wychodzi licytacja z petrodolarami niestety.

0

WTF ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?