wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czasy się zmieniają, a jednocześnie forma danej ideologii także, nie oznacza, że ona nie występuje. Powiedz mi, czy 75% podatek np. nie jest 1 krokiem do podniesienia lub wprowadzenia dla wszystkich 90% podatku? Nie masz takiej pewności, ja wolę dmuchać na zimne. Przezorny zawsze ubezpieczony. Pomijasz cały czas fakt, który napisałem nt. Marksizmu w Razem.
Uważam, że nie ma sensu dyskutować o tym, bo ta dyskusja nie wiele zmieni.
0
Kochany kolego Paxie, zatrzymałeś się w latach 20 XX wieku, jeśli dla Ciebie komunizm jednocześnie wiąże się z rewolucją proletariacką. Takie czasy występowały kiedy była arystokracja. W dzisiejszych czasach nie potrzeba do tego rewolucji z prostego względu? Bo mamy demokrację, czyli rządy ludu. To tak jakbyś uważał, że występuje tylko jedna forma wojny, taka gdzie strzela się rakietami i karabinami. Na szczęście Polacy nie są aż tak głupi by Razem doprowadzić do głosu. 75% podatku dla najbogatszych jest to jawny objaw komunizmu, zabiore najbogatszemu hajs w ramach "solidarności" społecznej, gdzieś to słyszałem. Socjaldemokratą to był Miller, co dziwnie zabrzmi, jako jedyny obniżył podatki od przemiany ustrojowej, poza ustawą Wilczka.
Co do Marksa, dla Razem jest on wybitnym naukowcem i filozofem, może nie mają tego w swoim programie (prawdopodobnie mieliby problemy), ale wystarczy przeczytać komentarze pod postami partii. Osoby udzielające się, w tym także członkowie partii przejawiają pociągi do komunistycznych zachowań. Często na sztandarach mają Karola Marksa jako wybitnego naukowca, żeby nie być gołosłownym wklejam link gdzie można zauważyć flagi partii Razem, Antify i transparent dotyczący Marksa:
Jest tam także wypowiedź Krzysztofa Karonia, polecam przesłuchać.
0
Klasyk zagrany, City może odpaść w ćwierćfinale, bardzo dobrze :)
0
Trzeba zacząć od tego o jakich uczelniach mówimy, jeśli jakaś gówno-uczelnia typu wyższa szkoła czegoś tam, to jasne, że nie ma chętnych. Na Politechnice Warszawskiej nie mają problemu ze znalezieniem studentów na matematykę i fizykę, ochronę środowiska także, pracę znajdą z pocałowaniem w rękę od pracodawcy.
0
Historia jest jak najbardziej potrzebna, ale język polski w takim wymiarze godzin jaki był jak chodziłem do liceum na bio-chem( 6 h w tygodniu w klasie maturalnej) jest totalnie niepotrzebny. Maturę zdałem bez problemu i tyle by było z używania interpretacji wierszy itp. Zupełnie zbędne dla mnie.
0
http://partiarazem.pl/program/ link bezpośredni do programu. Prawdopodobnie wybrałem co lepsze.
0
Jasne, że jest różnica. Patrząc na Twoje zamiłowania do lewej strony prawdopodobnie dobrze znasz stronę Ośrodek Monitorowania... Kreują się na wielkich pogromców faszystów itp., a stosują dokładnie te same metody co oni. Wystarczy popatrzeć na komentarze pod postami, 80% użytkowników nadaje się pod ten paragraf. Podwójne standardy.
Są za centralizacją przemysłu, na tym polega komunizm, nie nacjonalizacja. Pierwszy przykład z brzegu to powołanie państwowego dewelopera, który będzie budował mieszkania socjalne dla nierobów. Następne wymienię w punktach:
-darmowe leki dla wszystkich
-75% podatek dochodowy dla najbogatszych (totalny absurd! wg mnie nie powinno być takiego podatku)
-niemożność usunięcia delikwenta z mieszkania za niepłacenie
-docelowo, czytając komentarze ludzi popierających tą chorą partię, wyrównanie wszystkim płac (bo wartość pracy sprzątaczki jest taka sama jak inżyniera)
-likwidacja wiodących ośrodków naukowych na rzecz "mgr dla każdego Polaka, żeby miał wykształcenie"
Zapewne wiele innych, ale akurat nie przychodzi mi to do głowy.
0
W praktyce wygląda to tak, że nie możesz nic powiedzieć niepoprawnego politycznie, efekty tego widzisz na zachodzie gdzie za wyrażanie swojego zdania (nie mylić z nawoływaniem do nienawiści) możesz mieć problemy. W myśl tego przepisu partia Razem powinna zostać zdelegalizowana za propagowanie komunizmu, a Zandberg wsadzony do paki. Oczywiście występują podwójne standardy. PO mialo to do siebie, że starało się ukrywać kolesiostwo, PiS ma to gdzieś i robi to otwarcie.
0
Pierwszy z brzegu wynik: http://www.wykop.pl/ramka/1333721/sommer-no-i-stalo-sie-platforma-chce-powrotu-cenzury/
Wymiana sędziów odpowiadającym konkretnym poglądom politycznym istniało od zawsze, tylko nie każdy to pamięta, albo nie zawsze się o tym mówiło. Wystąpił pewien paradoks, to się zgodzę, ale Komorowski uniewinnił koleżków, którzy byli winni względem prawa, nie wiem czy to pamiętasz, uniewinnienia nie miały pozytywnej akceptacji Prokuratury Generalnej. Obecne sądownictwo to trzeba zaorać i na nowo postawić, a nie mieszać przy każdej możliwej okazji czy przez jednych i drugich.
0
Propaganda występowała także w przeciwnym obozie rządzącym - argument słaby. Cenzura także - przypominam kto głosował za ACTA 2 w parlamencie europejskim. Co do nie uznawania systemu prawnego oraz łamania prawa - wynikało to z tego, że teoretycznie niezawisłe sądy, a urzędujący w nich sędziowie posiadali i posiadają poglądy polityczne, co nie powinno mieć miejsca. PiS nie jest w stanie zmienić konstytucji po swojemu z prostego względu, nie posiada odpowiedniej do tego większości konstytucyjnej, czyli 2/3 głosów w parlamencie, a nikt nie chce się z nimi układać, bo totalna opozycja będzie przeciw, niezależnie od typu zmian, a normalni posłowie wiedzą dokładnie, że PiS nie wprowadzi zmian polepszających byt Polaków.
0
Może od razu Korea Północna?
0
"protest" w obronie koryta chyba, a nie łamania prawa.
0
Nie wiem jak mam odpisywać jak w Polsce jest łamana konstytucja :)
0
Dlatego nie podoba mi się gra z obu stron, każdy chce sobie chapnąć dla siebie kawałek tortu. Brudna gra polityczna.
0
Wystarczającym powodem dla którego mówię, że to jest zagrywka polityczna, to to że Broniarz otwarcie mówi o swoich poglądach oraz to, że pokazywał się na pochodach kodu i pozował z totalną opozycją.
0
Wszystko idealnie zgrane z wyborami do parlamentu europejskiego :) Wiem jedno, przeciąganie strajku wyjdzie nauczycielom na złe. Ludzie mają określoną cierpliwość, a zamkniete szkoły to jest duzy problem dla ludzi pracujących.
0
Jeśli serio uważacie, że Broniarz się kieruje interesem nauczycieli? To chyba mało wiecie na temat polityki.
0
Oczywiście, że tak, brudna zagrywka polityczna z 2 stron, tego nie neguję, ale nie można mówić, że tylko 1 strona jest winna.
0
Dobra dobra, nie rozpędzaj się tak. Szydło podała konkretne sumy jakie będą zarabiać, kodziarz i pełowiec Broniarz nawet nie myśli, żeby przyjąć te sumy bo go to nie interesuje. Jedynym jego interesem jest to co mu po zaoferuje wzamian za destabilizację.
19
Na pewnej grupce poświęconej La Lidze ktoś wstawił bardzo ciekawe porównanie Coutinho w Live i Barcy, nie wiem czy było, ale wklejam:
Liverpool:
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/56968331_630063464111996_6754397558329573376_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=df8095916b8ccd8f61cfd0130543fc22&oe=5D4FD9EF
Barca:
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/56402039_630063447445331_2232564072505671680_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=018bf9852fad857a73a27b1551eccb4b&oe=5D365636
2
Nie łamie żadnych praw fizyki tylko nadał jej odpowiedniej rotacji.
0
Dejta bramki na streamable :P
0
Tam nie ma miodu, jest po prostu słodki.
0
addic7ed.com stronka z napisami w różnych językach, napisy w j. Angielskim dodawane zaraz po premierze serialu.
0
Jeden język to trochę mało, jeśli nie idziesz na studia techniczne, które są pewnikiem pracy w przyszłości. Warto opanować inny język w stopniu zaawansowanym. Wtedy nie powinno byc problemu z dobrze płatną pracą.
0
Wklej w tłumacza tę frazę i zobacz co znaczy :)
1
To jest wariat i za to go szanuje, gryzie jak pitbull spuszczony z łańcucha :D
0
Warunkami fizycznymi wygrywa, zobaczymy jak to będzie w praktyce :)
47
A Ramos nie jest jedynym obrońcą, który zdobył czerwone kartki w 10 różnych sezonach Ligi Mistrzów?
24
Moim zdaniem zdecydowanie dobra decyzja Valverde, chciał uniknąć komplikacji i odpadnięcia z LM. Prawdopodobnie znał ryzyko pogłębienia kontuzji. Po wejściu Komara gra się poprawiła znacznie, wygrana 5:1, a kontuzja w najlepszym możliwym momencie, gdzie nie ma aż tak ważnych meczów plus przerwa reprezentacyjna. Worth it.