0

@Gaspar a można wiedzieć dlaczego taka decyzja została podjęta?

1

@Katalończyk 99 ciekawe czy głów nie poodcina jak Messi wróci do gry :D

0

@xJLx Zgadzam się tutaj, jego wypowiedzi nie biorę za pewnik, a na pewno dające do myślenia, że to jest bardziej złożony proces.

0

@xJLx Może autorytetem nie jest, nie posiada tytułów naukowych w tym temacie, lecz ma pewne doświadczenie z tamtą ludnością i przyrodą, co w pod pewnym względem pozwala mu się wypowiadać w tym temacie. Co ciekawe znalazłem takie coś w internecie:
https://www.facebook.com/1603295303282796/posts/2389670041311981/

4

@xJLx Cejrowski ma pewne poglądy, nie każdy się musi z nim zgadzać, ale szacunek mam do niego, że ich nie zmienia jak chorągiewka. W kwestii lasów prawdopodobnie ma rację skoro ma tyluletnie doświadczenie, celowe działanie ludzi pod przygotowanie pól uprawnych.

18

@ksobi trzeba czytać ze zrozumieniem :p

0

@Ratamahatta niestety takie babole z drużynami pokroju Live czy City, a nawet Real srogo kosztowałyby drużynę. Po prostu nie może się coś takiego przytrafiać piłkarzowi w takim wieku i o takiej klasie.

2

@Chwytliwy mam nadzieję że juz zawsze Roberto bedzie grał w pomocy

3

Jest i Ansu Fati

0

No dobra hejtery, Semedo z asystą :D

0

@LuismessiJr bo musi grać Busqetsktory nie nadaje się na inną pozycje i oczywiście przez którego straciliśmy bramkę.

3

No i jak tam ten wasz Busqets? :P

1

@sebasarna18 ciekawe gdzie ta formaq

0

@Yoshi94 taktyk.

0

@MILF Ale konsekwencje, często są takie same jak u innych osób.

1

@BlaseR9 no tak a w butelkach po winie była woda :) jasne, że tak, podejrzewam, że to nie pierwszy raz. W końcu szczęście się skończyło.

18

@BlaseR9 nie uważasz że skrajną głupotą jest pływanie po pijaku na jachcie, ktora może się skończyć śmiercią? Widzisz jakie są konsekwencje tego co zrobił. Ja nie robię takich rzeczy jak kierowanie pojazdami pod wplywem.

1

@BlaseR9 głupotę popełnił to i zapłacił odpowiednio.

0

@bady48 no przecież są procentowe ? Czyli adekwatne do zarobków...

1

@Piotr89Sand zwykła charyzma u trenera wystarczy zmienić postępowanie

0

@Jericho kobiety mu brakuje, która by go przycisnęła trochę :D

1

@SeeleyBooth renderowane kurła

0

Kolesiostwo utrzymane :D

0

@chudym to obejrzyj sobie co zrobił próbując dogadać się z Konfederacją, a raczej Tyszka. Zastanów się co mówisz z tą wiarygodnością.


0

@Cule92 ale bierzesz w swoich wypowiedziach taką alternatywę, co nie powinno mieć miejsca.

0

@Cule92 daj sobie spokój z tym Roberto na PO, Roberto zostaje w pomocy i koniec.

0

@masik86 jak może pamiętać, przeciwnik przecież :)

7

Szejk stworzył piosenkę dla Neymara:




:D

0

@bartoszekkk ileż można to powtarzać :)

0

@Krystek9318 lepiej Busqetsa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?