0

@staske to ten co sepleni?

0

Ojoj Cilessenowi widać spadł trochę poziom po przejściu do Valencii.

0

@SuperPatsonFCB poprzedni gdyby nie noga przeciwnika to by weszla :D

1

@MSDCbrzdyk de jong

0

@ShawnC superlogiką określasz to ze masz do końca kupę kolejek na zdobycie punktów oraz leciwego napadziora na ławce tuż po kontuzji + reszte kontuzjowanych napastników? Nic takiego nie napisałem, że wolałbym grać w LE kosztem wychowanków. Logika na niskim poziomie, leć odrabiać lekcje.

0

@EldoradoHaze lekcje odrobileś?

0

Podoba mi się ten skład, mogą nawet jak dla mnie przegrać, ważne że młodzież gra :)

0

A player cały czas na górze :)

0

@amanter wcale nie takie śmieszne, w prawie polskim klub ma możliwość obniżenia wynagrodzenia do 50%,
http://prawopilkinoznej.pl/wynagrodzenie-zawodnika-w-czasie-kontuzji-lub-choroby/

0

@Suzu ciekawe czy mają zapisy obniżające wynagrodzenie podczas kontuzji.

1

@Barca_Big_Moment bo Valverde na ławce :)

0

@IAmBackCules co do tego Balcerowicza to bym się spierał, jego denominacja pogrążyła Polskę, nie wiem czy o tym wiesz. Oczywiście z tą inflacją to byl sarkazm :)

5

@goldenboy a przedstawiciele PiS mówią że utrzymaja inflację na poziomie 2.5% rdr :)

1

@Kubox trza bylo do bagażnika ładować i na dziczyznę.

0

@Colon siajomi lepsze

0

@daniel32778 lewicujący internet promujący rozwiązłość, innego wytlumaczenia nie znam, chyba, że ktoś mnie oświeci.

5

@bady48 chyba mało się interesujesz polityką, że tylko PiS spełnia te warianty :) co to znaczy, że ludzie potrzebują socjalu? Co to za gadanie? Nigdy nie sprawdził sie w historii ustrój socjalistyczny/komunistyczny. Ludzie jedynie czego potrzebują to swobody w działaniu, a nie kolejnych podatków i łożenia na nierobów.

2

@Janiama ile Korwin ma lat? Nie zwracam na niego większej uwagi, tylko na jego otoczenie. Młodzi, energiczni ludzie, z dużą wiedzą i odpowiednim wyksztalecniem.

0

@Chwytliwy obraza majestatu, paf paf.

1

@kerouac jak nie wiesz na kogo oddać głos, to spróbuj na tego kogo nie było w liczniejszym gronie w sejmie, sprawdzić, zobaczyć na ile mówią prawdę ( nie mówię tu o Lewicy)

0

@Chwytliwy strzelam :D może niecelnie

2

@Ratamahatta większość elektoratu PiS nie korzysta z internetu :)

1

@Chwytliwy co tam SLD? :P

4

@Janiama oczywiście nie odwracam się od ukochanego kraju, głosuje na Konfederację, żadne gamonie pokroju KO czy innych którzy się przebijają w obietnicach socjalnych żeby koryto dorwać.

4

@Chwytliwy a ja widziałem, Barack Obama.

0

@MrNobody to Ty jej masz otwierać biznes? Trochę dziwnie brzmi. Potem będzie mówić, że słaby pomysł miałeś i sie jej nie podoba :) niech sama coś wymyśli

0

@BartqRKO grają bo podejrzewam, że federacja opłaca kilka mln $ ubezpieczenia w razie kontuzji klub ma zwrot pieniędzy, chyba wszyscy koszykarze mają taką klauzulę.

0

@zadafcb Hrycaniuk zaspał

0

@Colon niestety proste zależności ekonomiczne nie docierają do takich osób :P

1

@jeyx77x ciekawe kto ma kreować jak Zieliński zniknął w 2 połowie:) Grosicki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?