wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@staske to ten co sepleni?
0
Ojoj Cilessenowi widać spadł trochę poziom po przejściu do Valencii.
0
@SuperPatsonFCB poprzedni gdyby nie noga przeciwnika to by weszla :D
1
@MSDCbrzdyk de jong
0
@ShawnC superlogiką określasz to ze masz do końca kupę kolejek na zdobycie punktów oraz leciwego napadziora na ławce tuż po kontuzji + reszte kontuzjowanych napastników? Nic takiego nie napisałem, że wolałbym grać w LE kosztem wychowanków. Logika na niskim poziomie, leć odrabiać lekcje.
0
@EldoradoHaze lekcje odrobileś?
0
Podoba mi się ten skład, mogą nawet jak dla mnie przegrać, ważne że młodzież gra :)
0
A player cały czas na górze :)
0
@amanter wcale nie takie śmieszne, w prawie polskim klub ma możliwość obniżenia wynagrodzenia do 50%,
http://prawopilkinoznej.pl/wynagrodzenie-zawodnika-w-czasie-kontuzji-lub-choroby/
0
@Suzu ciekawe czy mają zapisy obniżające wynagrodzenie podczas kontuzji.
1
@Barca_Big_Moment bo Valverde na ławce :)
0
@IAmBackCules co do tego Balcerowicza to bym się spierał, jego denominacja pogrążyła Polskę, nie wiem czy o tym wiesz. Oczywiście z tą inflacją to byl sarkazm :)
5
@goldenboy a przedstawiciele PiS mówią że utrzymaja inflację na poziomie 2.5% rdr :)
1
@Kubox trza bylo do bagażnika ładować i na dziczyznę.
0
@Colon siajomi lepsze
0
@daniel32778 lewicujący internet promujący rozwiązłość, innego wytlumaczenia nie znam, chyba, że ktoś mnie oświeci.
5
@bady48 chyba mało się interesujesz polityką, że tylko PiS spełnia te warianty :) co to znaczy, że ludzie potrzebują socjalu? Co to za gadanie? Nigdy nie sprawdził sie w historii ustrój socjalistyczny/komunistyczny. Ludzie jedynie czego potrzebują to swobody w działaniu, a nie kolejnych podatków i łożenia na nierobów.
2
@Janiama ile Korwin ma lat? Nie zwracam na niego większej uwagi, tylko na jego otoczenie. Młodzi, energiczni ludzie, z dużą wiedzą i odpowiednim wyksztalecniem.
0
@Chwytliwy obraza majestatu, paf paf.
1
@kerouac jak nie wiesz na kogo oddać głos, to spróbuj na tego kogo nie było w liczniejszym gronie w sejmie, sprawdzić, zobaczyć na ile mówią prawdę ( nie mówię tu o Lewicy)
0
@Chwytliwy strzelam :D może niecelnie
2
@Ratamahatta większość elektoratu PiS nie korzysta z internetu :)
1
@Chwytliwy co tam SLD? :P
4
@Janiama oczywiście nie odwracam się od ukochanego kraju, głosuje na Konfederację, żadne gamonie pokroju KO czy innych którzy się przebijają w obietnicach socjalnych żeby koryto dorwać.
4
@Chwytliwy a ja widziałem, Barack Obama.
0
@MrNobody to Ty jej masz otwierać biznes? Trochę dziwnie brzmi. Potem będzie mówić, że słaby pomysł miałeś i sie jej nie podoba :) niech sama coś wymyśli
0
@BartqRKO grają bo podejrzewam, że federacja opłaca kilka mln $ ubezpieczenia w razie kontuzji klub ma zwrot pieniędzy, chyba wszyscy koszykarze mają taką klauzulę.
0
@zadafcb Hrycaniuk zaspał
0
@Colon niestety proste zależności ekonomiczne nie docierają do takich osób :P
1
@jeyx77x ciekawe kto ma kreować jak Zieliński zniknął w 2 połowie:) Grosicki?