wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM po prostu powiedział Messiemu żeby nie grał na siłę z Alba cały czas :D
32
Pax się zapadnie pod ziemię hehehe
1
@ryba84 idź spać
0
@olejtm może Kike zaczął wymagać od Messiego żeby uruchamiał tez drugiego obrońcę, a nie przejedzony schemat z Albą
0
Semedo został wypuszczony przez Messiego :O
4
Wystarczyło że zagrał z lepszym przeciwnikiem i już można było zobaczyć jego defekty. Do przewidzenia
1
@goldenboy obiektywnie mówiąc 11 mld deficytu budżetowego to jeszcze nie jest tak dużo w porównaniu do 40-50 mld deficytu za rządów platformy rok do roku
0
@FDJ jeśli poprawiłby wykończenie :D
0
@viscajasiek może to są lżejsze treningi, niekoniecznie ciąganie wozu z piachem.
0
@Triv44 gdyby nie jego głupota i pozrywanie więzadeł to przebiłby wszystkich.
1
@Odesseiron widzę, że kolega totals ma problem czytania ze zrozumieniem.
4
@Presas ja bym przetestował Pique na pozycji 9, myślę że mógłby namieszać :D
0
@xavi1991 Enrique też szału przed nie robił
4
Raz się przegrywa raz się przegrywa
0
@kamilo0066 abonament dla osoby fizycznej nigdy sie nie będzie opłacał, w żadnej sieci. Tylko karta. W Warszawie nie mam żadnych problemów z zasięgiem, ani w rodzinnym mieście.
0
@kamilo0066 jak mieszkasz na jakimś wypizdowie to żadna sieć nie dostarczy odpowiedniej prędkości. W Wawie Orange osiąga na luzie 100 mb/s. Pakiet na rok za 300 zł daje 1150 Gb danych i oczywiście inne nielimitowane duperele
2
Czyli uzyskane pieniądze przeznaczą na transfer Neymara?
3
Komentarz usunięty
7
@Commando ale nie Kubica out bo "renka", se jeździ za nasze cwaniaczek
0
@kamilo0066 taktyczny koment.
2
@Peciak skąd niby to wiesz? Przypominam, że Lewego trenował Guardiola i to jakoś u niego wladowal 5 bramek w 9 minut.
0
@darek60 to nie tankuj na orlenie i problem z głowy
0
@Veb1233 Liverpool mi z**** kupon wczorej
0
Zszedł normalnie, nic mu nie będzie
0
Rakieta dzisiaj za 2 biega :D
0
@Mazi iiyama jest niezły, mam go w robocie i nie narzekam. Posiada redukcje niebieskiego światła.
0
@dontripe spokojnie, dopiero 20 grudnia
0
Semedo pewnie jakiś uraz
1
@PJ777 Widziałem Roberto rękę podawał po meczu.
0
@Lola120 A nie kibicki? :)