0

@barcelonaLM po prostu powiedział Messiemu żeby nie grał na siłę z Alba cały czas :D

32

Pax się zapadnie pod ziemię hehehe

1

@ryba84 idź spać

0

@olejtm może Kike zaczął wymagać od Messiego żeby uruchamiał tez drugiego obrońcę, a nie przejedzony schemat z Albą

0

Semedo został wypuszczony przez Messiego :O

4

Wystarczyło że zagrał z lepszym przeciwnikiem i już można było zobaczyć jego defekty. Do przewidzenia

1

@goldenboy obiektywnie mówiąc 11 mld deficytu budżetowego to jeszcze nie jest tak dużo w porównaniu do 40-50 mld deficytu za rządów platformy rok do roku

0

@FDJ jeśli poprawiłby wykończenie :D

0

@viscajasiek może to są lżejsze treningi, niekoniecznie ciąganie wozu z piachem.

0

@Triv44 gdyby nie jego głupota i pozrywanie więzadeł to przebiłby wszystkich.

1

@Odesseiron widzę, że kolega totals ma problem czytania ze zrozumieniem.

4

@Presas ja bym przetestował Pique na pozycji 9, myślę że mógłby namieszać :D

0

@xavi1991 Enrique też szału przed nie robił

4

Raz się przegrywa raz się przegrywa

0

@kamilo0066 abonament dla osoby fizycznej nigdy sie nie będzie opłacał, w żadnej sieci. Tylko karta. W Warszawie nie mam żadnych problemów z zasięgiem, ani w rodzinnym mieście.

0

@kamilo0066 jak mieszkasz na jakimś wypizdowie to żadna sieć nie dostarczy odpowiedniej prędkości. W Wawie Orange osiąga na luzie 100 mb/s. Pakiet na rok za 300 zł daje 1150 Gb danych i oczywiście inne nielimitowane duperele

2

Czyli uzyskane pieniądze przeznaczą na transfer Neymara?

3

Komentarz usunięty

7

@Commando ale nie Kubica out bo "renka", se jeździ za nasze cwaniaczek

0

@kamilo0066 taktyczny koment.

2

@Peciak skąd niby to wiesz? Przypominam, że Lewego trenował Guardiola i to jakoś u niego wladowal 5 bramek w 9 minut.

0

@darek60 to nie tankuj na orlenie i problem z głowy

0

@Veb1233 Liverpool mi z**** kupon wczorej

0

Zszedł normalnie, nic mu nie będzie

0

Rakieta dzisiaj za 2 biega :D

0

@Mazi iiyama jest niezły, mam go w robocie i nie narzekam. Posiada redukcje niebieskiego światła.

0

@dontripe spokojnie, dopiero 20 grudnia

0

Semedo pewnie jakiś uraz

1

@PJ777 Widziałem Roberto rękę podawał po meczu.

0

@Lola120 A nie kibicki? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?