4

@LeoFan10 gdybanie zostaw dla kogoś innego lepiej :)

2

@damiano996 wyżej, jeśli nie wiesz co to znaczy.

1

@damiano996 może sobie być, nic mnie to nie interesuje

11

@damiano996 ziomeczku, doktorat z inżynierii chemicznej, tyle wystarczy żeby ci styków nie przepaliło za mocno

5

@damiano996 hahahahha koleny raz się uśmiałem jak w dobrym kabarecie. Co ty mozesz wiedzieć, zwiedziłem pół Europy i doskonale wiem jak są postrzegani Polacy za granicą, na pewno nie są to homofobi, są różne przywary ale na pewno nie to. Idź schowaj się w odmęcie internetu skąd naczytałeś się tych glupot. Elo idę pić swojej roboty bimber.

6

@damiano996 haha, gościu, gadasz tutaj o jakiś stereotypach wyczytanych w internecie, na temat tego o czym się spieramy, plus tego co przytaczasz na temat mojej osoby. To wystarczajaco świadczy, że nic nie wiesz na temat funkcjonowania społeczeństwa różnych kulturowo oraz ogólnie o wyborcach różnych partii, nie wyszczegolniajac.

1

@damiano996 skoro jesteś starszy niz 87 to naprawdę współczuję :) nie do odratowania

12

@damiano996 wiem wystarczająco po wypowiedziach, udajesz mądrale, a twoja wiedza się opiera na komentarzach w internecie.

34

@damiano996 co ty kolezko wiesz o innych kulturach. Nalezysz do gowniarzerii która zna wszystko z internetu. Przerobilem większość kultur w znaczącym okresie czasu i jedno mam zdanie. Nigdy, a to przenigdy nie ma możliwości, żeby zaszła asymilacja pomiędzy różnymi kulturami.

4

@Chwytliwy przepraszam, czy masz jakiś problem z logicznym myśleniem? Nie ma znaczenia skąd jest ten link, najważniejsza jest jego treść...

0

@Destuuur łatwo się mówi, jak się nie kieruje przedsiębiorstwem jakim można uznać klub. Co nie zmienia faktu, że zarobki piłkarzy są ogromne.

33

@MarioVeB! Weź ty sie schowaj lepiej w odmęcie internetu, bo ludzie piszą masę argumentów i dalej nic nie dociera. Płacą ci za propagowanie treści pochwalajacych tego domniemanego rycerza na bialym koniu, a raczej konia na białym rycerzu, który uciekł jak szczur do parlamentu ue bo mu się tyłek zaczął palić?

0

@LeoFan10 od razu 50 mln

0

1

@kerouac drugi, pierwszy ciekawy byl. Jak czytam opinie to nie wiem czy chce tracić czas. Może się skuszę niedługo.

0

@kerouac nie wiem czy w ogóle zaczynać

0

@tobiasson92 jeśli rząd wprowadzi odpowiednie instrumenty, np. odroczenie, lub zniesienie chwilowe płatności zus oraz inne obostrzenia, można kupić czas.

0

@tomono grypa mutuje co jakiś czas, dlatego wychodzą nowe szczepionki, ze względu na ciągłe mutacje wirusa.

0

@Aureczek zobaczysz:)

0

@tomono wystarczy, że dojdzie do mutacji wirusa, a wcześniej czy później to nastąpi.

0

@NaFazieHitman dla jej dobra, niech lepiej zostanie w tej Polsce, patrząc co się będzie działo w najbliższym czasie w UK

1

@tobiasson92 1,5 tyg to minimum myślę, sądzę, że i 3 tygodnie trzeba liczyć, żeby wygasić epidemię

0

@NaFazieHitman nie ma czegoś takiego jak darmowe leczenie.

3

Jaki antyfutbol?? 2 brameczki piękne na wyjeździe :D

0

@ksobi tak, dokładnie o tą sytuację. Sędziowie uznali, że wybicie piłki nie było paradą obronną a rozmyślnym zagraniem?

0

Był spalony, czy nie był? Duże pole do interpretacji zostawiają przepisy: https://www.pzpn.pl/public/system/files/site_content/941/3245-Przepisy_Gry_2019_2020_Internet_Final.pdf
strona 99-100.

0

@Avatarr to jednak 3 liga

7

@_Specjalista zmień nick :)

0

Fajna kontra xddddd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?