0

@osa91 największe OBECNE zło tego świata...tego nie dopowiedzialem, przepraszam za błąd

0

@osa91 "Prawica jest zróżnicowana na tle gospodarczym, o ile pierwotnie prawica popierała poglądy kapitalizmu to od XX wieku część prawicy szczególnie tej skrajnej odrzuca modele kapitalistyczne (w przypadku radykałów na rzecz m.in. korporacjonizmu czy faszyzmu), z kolei bardziej umiarkowana prawica coraz częściej popiera neoliberalizm." Sam sobie odpowiedziałeś. Pierwotnie, o tym mówię.

"Natomiast nigdy problemem faszyzmu nie był ich pogląd na gospodarkę, a właśnie kwestie światopoglądowe". Bo Ty tak twierdzisz??? Socjalizm to największe zło tego świata.

1

@osa91 ponownie powtarzam, skoro masz swoje definicje ja wolę korzystać z podziału takiego, że o przynależności do prawej czy lewej strony decyduje pogląd gospodarczy. Tylko i wyłącznie. Nie można być konserwatystą i mieć lewicowe poglądy gospodarcze wg tej definicji.

1

@osa91 NSDAP nie może być partią konserwatywną, aborcja eugeniczna wprowadzona za hitlera samo przez się mówi. Także proszę skończyć z twoerdzeniem ze NSDAP jest konserwatywne

1

Komentarz usunięty

42

@nwchades @Chinaski przeczytajcie sobie definicję faszyzmu, jak prawicowa partia może być faszystowska. Faszyzm to narodowy socjalizm! Lewacka nowomowa

17

@nwchades NSDAP to konserwatywna-narodowa partia? hahahahaha

55

@Chinaski może niech się ten śmieszny ośrodek zajmie atakiem na działaczy konfederacji ostatnio, czy już ich można atakować bez żadnego problemu ?

3

@arraco typowy ściah

2

@BarcaInfo bez Messiego :D

1

@FDJ no możemy sobie pogdybać

0

@Jakchcesz Roberto też sobie truchta, nie jest to domeną tylko Semedo

1

@LeoMessi1994 To obejrzyj jeszcze raz ten mecz, jak Vinicius robił z niego wiatrak to załóż okulary. Raz moze dwa go przeszedł, reszta dryblingów była wyjaśniona przez Semedo

0

@FDJ Przynajmniej tańszy o wiele

0

@Showman wydaje mi się, że prędzej Borussia wygra z PSG niż Atletico z Live

1

@SuperVegeta zobaczymy, trzymam kciuki za Polaka rodaka

0

@dominiczek12 strimsworld

0

Fajne kursy dzisiaj, postawiłem na 1:2 dla Live i wygraną Borussi. Łączny kurs 26.59

0

@Uukasz_93 Bartomeu zrobil dobre transfery ( Dembele, De Jong), trochę gorszy ( Coutinho), to nie jego wina ze albo nie graja wcale, albo poniżej oczekiwań. Finansowo też stoi bardzo dobrze. Tego mu odmówić nie można, biznes umie prowadzić.

1

@gorgota nic nie rób bo nie tylko wyczyszczą na 1900 ale i na więcej, złodziejstwo po prostu.

0

@barteq co to za dziwna semantyka, sezon zaczyna się we wrześniu, więc przygotowanie przed jest presezonem...

0

@barteq już bez przesady, presezon który trwa 2-3 tyg przygotowuje na pierwsze mecze, potem to juz inna bajka

0

@messi 94 oczywiście zgadza się, jednak było to 4 lata temu

0

@Gaucho w tamtym sezonie też mi się tak wydawało.

4

@messi 94 a o Suarezie to zapomniałeś? :d

0

Strata Roberto i powrót "sprintem", Semedo taki zły :D

0

@ProMILs taki Busqets w linii ataku?

0

Co tam.hejterki hehehehe

1

@Luki 10 jak nie dostanie podania to nie potrafi. Na razie tych podań do ofensywy nie ma

1

@Uukasz_93 no jak możesz tak mówić, najlepszy defensywny pomocnik świata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?