wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@osa91 największe OBECNE zło tego świata...tego nie dopowiedzialem, przepraszam za błąd
0
@osa91 "Prawica jest zróżnicowana na tle gospodarczym, o ile pierwotnie prawica popierała poglądy kapitalizmu to od XX wieku część prawicy szczególnie tej skrajnej odrzuca modele kapitalistyczne (w przypadku radykałów na rzecz m.in. korporacjonizmu czy faszyzmu), z kolei bardziej umiarkowana prawica coraz częściej popiera neoliberalizm." Sam sobie odpowiedziałeś. Pierwotnie, o tym mówię.
"Natomiast nigdy problemem faszyzmu nie był ich pogląd na gospodarkę, a właśnie kwestie światopoglądowe". Bo Ty tak twierdzisz??? Socjalizm to największe zło tego świata.
1
@osa91 ponownie powtarzam, skoro masz swoje definicje ja wolę korzystać z podziału takiego, że o przynależności do prawej czy lewej strony decyduje pogląd gospodarczy. Tylko i wyłącznie. Nie można być konserwatystą i mieć lewicowe poglądy gospodarcze wg tej definicji.
1
@osa91 NSDAP nie może być partią konserwatywną, aborcja eugeniczna wprowadzona za hitlera samo przez się mówi. Także proszę skończyć z twoerdzeniem ze NSDAP jest konserwatywne
1
Komentarz usunięty
42
@nwchades @Chinaski przeczytajcie sobie definicję faszyzmu, jak prawicowa partia może być faszystowska. Faszyzm to narodowy socjalizm! Lewacka nowomowa
17
@nwchades NSDAP to konserwatywna-narodowa partia? hahahahaha
55
@Chinaski może niech się ten śmieszny ośrodek zajmie atakiem na działaczy konfederacji ostatnio, czy już ich można atakować bez żadnego problemu ?
3
@arraco typowy ściah
2
@BarcaInfo bez Messiego :D
1
@FDJ no możemy sobie pogdybać
0
@Jakchcesz Roberto też sobie truchta, nie jest to domeną tylko Semedo
1
@LeoMessi1994 To obejrzyj jeszcze raz ten mecz, jak Vinicius robił z niego wiatrak to załóż okulary. Raz moze dwa go przeszedł, reszta dryblingów była wyjaśniona przez Semedo
0
@FDJ Przynajmniej tańszy o wiele
0
@Showman wydaje mi się, że prędzej Borussia wygra z PSG niż Atletico z Live
1
@SuperVegeta zobaczymy, trzymam kciuki za Polaka rodaka
0
@dominiczek12 strimsworld
0
Fajne kursy dzisiaj, postawiłem na 1:2 dla Live i wygraną Borussi. Łączny kurs 26.59
0
@Uukasz_93 Bartomeu zrobil dobre transfery ( Dembele, De Jong), trochę gorszy ( Coutinho), to nie jego wina ze albo nie graja wcale, albo poniżej oczekiwań. Finansowo też stoi bardzo dobrze. Tego mu odmówić nie można, biznes umie prowadzić.
1
@gorgota nic nie rób bo nie tylko wyczyszczą na 1900 ale i na więcej, złodziejstwo po prostu.
0
@barteq co to za dziwna semantyka, sezon zaczyna się we wrześniu, więc przygotowanie przed jest presezonem...
0
@barteq już bez przesady, presezon który trwa 2-3 tyg przygotowuje na pierwsze mecze, potem to juz inna bajka
0
@messi 94 oczywiście zgadza się, jednak było to 4 lata temu
0
@Gaucho w tamtym sezonie też mi się tak wydawało.
4
@messi 94 a o Suarezie to zapomniałeś? :d
0
Strata Roberto i powrót "sprintem", Semedo taki zły :D
0
@ProMILs taki Busqets w linii ataku?
0
Co tam.hejterki hehehehe
1
@Luki 10 jak nie dostanie podania to nie potrafi. Na razie tych podań do ofensywy nie ma
1
@Uukasz_93 no jak możesz tak mówić, najlepszy defensywny pomocnik świata