0

@Gaucho w tamtym sezonie też mi się tak wydawało.

4

@messi 94 a o Suarezie to zapomniałeś? :d

0

Strata Roberto i powrót "sprintem", Semedo taki zły :D

0

@ProMILs taki Busqets w linii ataku?

0

Co tam.hejterki hehehehe

1

@Luki 10 jak nie dostanie podania to nie potrafi. Na razie tych podań do ofensywy nie ma

1

@Uukasz_93 no jak możesz tak mówić, najlepszy defensywny pomocnik świata

0

@PanZagadka raczej trenerzy od przygotowania fizycznego :)

0

Zastanawia mnie czemu nikt nie próbuje prostopadłego podania przez 2 linie formacji do wybiegającego Griezmanna?

0

Obsrani nawet u siebie juz :D

0

@dniel nie tylko on tak mówi

0

@NGTRX w te 2 tygodnie nie zbudujesz formy fizycznej, ją buduje się cały rok.

0

@feiticeira poziom tej debaty ze strony Mazurka to dno, ciągle przerywanie, brak możliwości dokończenia wypowiedzi itp. dziennikarskie dno

0

@puyol_presidend5 nie nie potrafi się wysłowić, ta kandydatura to żart.

0

@MarioVeB! Naciągnęli ale bez przesądy

1

@MarioVeB! Po zerwaniu ścięgna 3 miesiące? Chyba żartujesz

0

@norbi77 no to skoro taki zmęczony to niech usiądzie na lawce i odpocznie :)

0

@norbi77 no z tym wybieganiem na pozycję to za dużo w tym meczu nie było. Chyba nie trzeba mieć automatyzmow do tego żeby ostro nie faulować? Gdyby nie sędzia kalosz, w 1 połowie powinien czerwo obejrzeć

0

@pax pierwsza bramka to jest karny przecież. Wokoło był Busqets oraz inni. Najbliżej był Busqets to nie wiem co to za obwinianie Semedo za utratę bramki w postaci karnego skoro nawet go nie sprokurował

0

@pax udział w straconych bramkach mieli pozostali tak samo skoro tak

0

@pax przecież bramka druga to jest wina w 80% albo 90 Umtitiego. Dopuścił do strzału Fekira.

0

@NeroTFP porównując dzisiaj ogółem do innych zawodników na pewno nie był gorszy

0

@NeroTFP tak tak tak, a to że Roberto blokował cała prawą stronę to nie wspomnisz. 92 minuta Semedo biegnie sam na bramkę przeciwnika na 5 obrońców, reszta drużyny sobie spaceruje

0

@kordyl1010 jaką kontrę jak bylo 5 obrońców Betisu? Wystarczyloby żeby De Jong i Messi się podłączyli do gry. Slabo oglądałeś mecz koleżko

3

Najlepsza akcja byla jak Semedo biegł z piłką do bramki a oni sobie idą od połowy. Totalna żenada

0

@odo997 nie tylko dziś dramat :) tak ze 2 sezony już

0

@Klaudix no i nikt sie nie pokazal do podania w.odleglosci mniejszej jak 30 m

0

Tragedia co ten Roberto robi, De Jong musi na pozycję wybiegać bo on sobie przy linii stoi.

0

@Gomess wszystkie popierdzielone aktywistki tego ruchu metoo mają grubo na sumieniu.

18

Biegać się nie chce to i pressingu nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?