wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaucho w tamtym sezonie też mi się tak wydawało.
4
@messi 94 a o Suarezie to zapomniałeś? :d
0
Strata Roberto i powrót "sprintem", Semedo taki zły :D
0
@ProMILs taki Busqets w linii ataku?
0
Co tam.hejterki hehehehe
1
@Luki 10 jak nie dostanie podania to nie potrafi. Na razie tych podań do ofensywy nie ma
1
@Uukasz_93 no jak możesz tak mówić, najlepszy defensywny pomocnik świata
0
@PanZagadka raczej trenerzy od przygotowania fizycznego :)
0
Zastanawia mnie czemu nikt nie próbuje prostopadłego podania przez 2 linie formacji do wybiegającego Griezmanna?
0
Obsrani nawet u siebie juz :D
0
@dniel nie tylko on tak mówi
0
@NGTRX w te 2 tygodnie nie zbudujesz formy fizycznej, ją buduje się cały rok.
0
@feiticeira poziom tej debaty ze strony Mazurka to dno, ciągle przerywanie, brak możliwości dokończenia wypowiedzi itp. dziennikarskie dno
0
@puyol_presidend5 nie nie potrafi się wysłowić, ta kandydatura to żart.
0
@MarioVeB! Naciągnęli ale bez przesądy
1
@MarioVeB! Po zerwaniu ścięgna 3 miesiące? Chyba żartujesz
0
@norbi77 no to skoro taki zmęczony to niech usiądzie na lawce i odpocznie :)
0
@norbi77 no z tym wybieganiem na pozycję to za dużo w tym meczu nie było. Chyba nie trzeba mieć automatyzmow do tego żeby ostro nie faulować? Gdyby nie sędzia kalosz, w 1 połowie powinien czerwo obejrzeć
0
@pax pierwsza bramka to jest karny przecież. Wokoło był Busqets oraz inni. Najbliżej był Busqets to nie wiem co to za obwinianie Semedo za utratę bramki w postaci karnego skoro nawet go nie sprokurował
0
@pax udział w straconych bramkach mieli pozostali tak samo skoro tak
0
@pax przecież bramka druga to jest wina w 80% albo 90 Umtitiego. Dopuścił do strzału Fekira.
0
@NeroTFP porównując dzisiaj ogółem do innych zawodników na pewno nie był gorszy
0
@NeroTFP tak tak tak, a to że Roberto blokował cała prawą stronę to nie wspomnisz. 92 minuta Semedo biegnie sam na bramkę przeciwnika na 5 obrońców, reszta drużyny sobie spaceruje
0
@kordyl1010 jaką kontrę jak bylo 5 obrońców Betisu? Wystarczyloby żeby De Jong i Messi się podłączyli do gry. Slabo oglądałeś mecz koleżko
3
Najlepsza akcja byla jak Semedo biegł z piłką do bramki a oni sobie idą od połowy. Totalna żenada
0
@odo997 nie tylko dziś dramat :) tak ze 2 sezony już
0
@Klaudix no i nikt sie nie pokazal do podania w.odleglosci mniejszej jak 30 m
0
Tragedia co ten Roberto robi, De Jong musi na pozycję wybiegać bo on sobie przy linii stoi.
0
@Gomess wszystkie popierdzielone aktywistki tego ruchu metoo mają grubo na sumieniu.
18
Biegać się nie chce to i pressingu nie ma.