wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Dembele wcale nie tak źle, 3 kluczowe podania, parę dryblingów
0
@Mat_Cat nie no bez przesady, moim zdaniem i tak bardzo ładnie w koncowce meczu patrząc na to ile grał dotchczas
0
Firpo powoli zaczyna się komponować z drużyną
0
O i mamy gwizdy na Suareza
0
Jest i przykuc xd
15
Nie ma innej rady, Suarez lawka
2
Ale to jest padaka ten Suarez xd wylew za wylewem
0
Zawal serca xd.
0
Ehh over 2.5 xd
0
Machanie lapkami ciąg dalszy :) oraz aktorstwo
0
A moglem over 2.5 stawiać
1
@TheNekro94 po pierwszym seansie trylogii Matrix chodziłem zeschizowany ze 3 dni :D najwieksze wrażenie na mnie wywarł
3
@TheNekro94 Matrix lepszy moim zdaniem, wszystkie części
0
@Wronadlinho wtryski mogły pójść, nie ma jeszcze takiej tragedii jak wleje się benzynę do diesla
0
@Remi70 chłopaki sami widzieli że już nie bylo tak łatwo ze szkopami. Heynen na pewno w głowę będzie bił żeby nie tracić koncentracji.
4
Obrzydliwe jest wpychanie tego LPG+ wszędzie, a szczególnie do futbolu, gdzie nie ma on kompletnie związku z tym.
4
Obrzydliwe jest wpychanie tego LPG+ wszędzie, nawet do futbolu.
0
@Osioł podobnie puściłem
0
@Socjopata jakieś pewniaczki na najbliższe kolejki ?
1
@RosjaninBut przeciez Godek już dawno nie ma??
1
@Maniek9444 Kamilka jak zawsze w formie :)
1
@Kajtek77 w kolonii karnej formę trzymał przy wycince drzewa :R
0
@etobzyk zabłysnales? To możesz iść na lekcję
0
@Bykunn oj tam, 2 ziko może akurat wpadnie :P
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTQxMzI5NjYzMDM3NTkwMDrK9/WcqRNAWjB8/q8=
&kind=MAIN
Co powiecie na taki kuponik?
1
@loswariatofano nie przeliczaj tego na zarobki polskie :D
0
@nammah to widać, że mało się znasz :)
1
@NeroTFP jak to Konarski powiedział, Heynen to taki Klopp siatkówki :D
3
@mkord trudne do zrozumienia dla niektórych
0
@Jackazz i jeszcze perfidnie mówi, że zabrali mu cały majątek i to jest mało :) jego majątek jest szacowany na kilkadziesiąt milionów złotych :p w filmi powyborczym mówił: "was powinno się je**c i na was zarabiać", no to zarabia xd