wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pustelnik hehehehehehehehehehe
3
@pax przecież ja tego nie napisałem.
0
@pax no i co w związku z tym? Może Valverde ma teraz inny zamysł taktyczny na ten sezon i widzi go inaczej?
0
@Pontus
@msmsms
Tak jak kolega Pontus napisał, na Twoim miejscu dałbym sobie trochę czasu rozruchowego na dojście do takiego celu treningowego. Chyba, że regularnie i tak trenujesz i wiesz, że dasz radę. Żeby nie było efektu zrezygnowania, jeśli zakatujesz się na początku to szybko skończysz przygodę z treningiem.
0
@grubiorz zysku operacyjnego masz przecież 8 mln plus zmienne?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bywa, przynajmniej zarobimy na nim sporą sumkę :P
0
@tadzik447 trza się czasem odchamić :D
1
@IronSanHybrid whisky też bardzo dobra na takie dolegliwości
0
@nitey jak miałeś wifi to było pobrać potrzebny akurat fragment mapy
0
@Isso89 mogę prosić również?
2
@Isso89 dusza Janusza by cierpiała :)
0
@NeroTFP kompletnie mi ten Konarski nie pasuje, ale nie ma nikogo lepszego
0
@Avada Kedavra no dobra, a jakieś linki są? xD
1
@Rivaldo55 zobaczymy ile czasu bedzie grał De Jong. Podobna sytuacja co Malcom, my wiemy że Frenkie ma niesamowite umiejętności i jeśli nie będzie grał to jest coś nie tak z trenerem.
2
@masik86 książę Capota i czapki z głów :D
16
@Fabik87 było widać na filmach. Dla przykładu powinni ją skazać na tyle ile groziło Neymarowi.
0
@Gacork nie wspomnialem że nie jestem za tymi socjalami.
0
@sergio5 no zależy od zarobków, ja np. dostanę 460 ziko, także jest czym się cieszyć. Mogliby to wprowadzić dla wszystkich, a nie tylko dla jednej grupy.
0
@MrShakira pilkarzy do pozycji ofensywnej mamy aż nadto
1
I na co nam te Neymary jak mamy takie perełki.
0
@Fabik87 dobrze kopią chlopaki :)
0
Nawet byliby 10 mln euro na plus :)
1
@MarioVeB! Ulubione słowo, defetyzm :)
0
@AxelF Jutro o tym napiszą, mecz był późno w nocy a nie w południe.
1
Macie link do strony gdzie można obejrzeć meczyk Barcy?
4
To Del Bosque odleciał konkretnie :D
1
@karci0 na takie kwoty to czek.
0
@Seba_89_ znalazłem takie zestawienie:
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/65896679_2120510304913958_2278835284193837056_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQkyd72OAd92RAHako1G4LHdjum7TMXC82xqx34MrlCecDXeJeVnMGLeNCKKSGaj32U&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=9688c6b4a5735197a35d921d2d515994&oe=5DB90B61
0
@Seba_89_ widziałem gdzieś zestawienie w formie grafiki, ale nie pamiętam gdzie dokładnie