0

@Pustelnik hehehehehehehehehehe

3

@pax przecież ja tego nie napisałem.

0

@pax no i co w związku z tym? Może Valverde ma teraz inny zamysł taktyczny na ten sezon i widzi go inaczej?

0

@Pontus
@msmsms
Tak jak kolega Pontus napisał, na Twoim miejscu dałbym sobie trochę czasu rozruchowego na dojście do takiego celu treningowego. Chyba, że regularnie i tak trenujesz i wiesz, że dasz radę. Żeby nie było efektu zrezygnowania, jeśli zakatujesz się na początku to szybko skończysz przygodę z treningiem.

0

@grubiorz zysku operacyjnego masz przecież 8 mln plus zmienne?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bywa, przynajmniej zarobimy na nim sporą sumkę :P

0

@tadzik447 trza się czasem odchamić :D

1

@IronSanHybrid whisky też bardzo dobra na takie dolegliwości

0

@nitey jak miałeś wifi to było pobrać potrzebny akurat fragment mapy

0

@Isso89 mogę prosić również?

2

@Isso89 dusza Janusza by cierpiała :)

0

@NeroTFP kompletnie mi ten Konarski nie pasuje, ale nie ma nikogo lepszego

0

@Avada Kedavra no dobra, a jakieś linki są? xD

1

@Rivaldo55 zobaczymy ile czasu bedzie grał De Jong. Podobna sytuacja co Malcom, my wiemy że Frenkie ma niesamowite umiejętności i jeśli nie będzie grał to jest coś nie tak z trenerem.

2

@masik86 książę Capota i czapki z głów :D

16

@Fabik87 było widać na filmach. Dla przykładu powinni ją skazać na tyle ile groziło Neymarowi.

0

@Gacork nie wspomnialem że nie jestem za tymi socjalami.

0

@sergio5 no zależy od zarobków, ja np. dostanę 460 ziko, także jest czym się cieszyć. Mogliby to wprowadzić dla wszystkich, a nie tylko dla jednej grupy.

0

@MrShakira pilkarzy do pozycji ofensywnej mamy aż nadto

1

I na co nam te Neymary jak mamy takie perełki.

0

@Fabik87 dobrze kopią chlopaki :)

0

Nawet byliby 10 mln euro na plus :)

1

@MarioVeB! Ulubione słowo, defetyzm :)

0

@AxelF Jutro o tym napiszą, mecz był późno w nocy a nie w południe.

1

Macie link do strony gdzie można obejrzeć meczyk Barcy?

4

To Del Bosque odleciał konkretnie :D

1

@karci0 na takie kwoty to czek.

0

@Seba_89_ widziałem gdzieś zestawienie w formie grafiki, ale nie pamiętam gdzie dokładnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?