wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wystawił, Roberto zamiast Semedo to kryminał
7
Przestańcie się czepiać Dembele, może spójrzcie lepiej na Albe, ktory mając sytuacje sam na sam i obrońców metr za sobą cofa pile do Messiego:) to jest żenada totalna
1
Bo mogli i mieli niedaleko.
0
Nie, jest ważne tylko obcinają punkty za formę.
0
Po prostu za mniejszą liczbę słów obcinają punkty.
11
Może w końcu sztab medyczny skupi się na tym, żeby w presezonie Dembele wzmocnił swoje mięśnie. Indywidualne ćwiczenia na nabranie masy mięśniowej, odpowiednia dieta i będzie dobrze :)
0
Gdzie to się wykupuje?
0
Hmm zobaczmy, skoro wypowiadają sie za wszystkich Żydów, nawet obywateli Polski w latach wojennych. To chyba Ty nie rozumiesz czym jest ustawa 447. Naprawdę szkoda słów.
0
Nie wiem czy ślepy jesteś czy masz wybiórczą pamięć? Szkalowanie Polski przez władze Izraela oraz wspólna retoryka USA i pejsatych to pewnie fałsz?
0
Ta śmierć jest dziwnie podejrzana, zachowanie bliskich po pogrzebie itp. Pomijając to, w którym momencie Braun pokazuje że jest czubem? Bo ja uwielbiam słuchać jego wypowiedzi, ze wzgledu na jego wysoką kulturę osobistą i odpowiedni dobór słów do przekazania swoich myśli.
5
Gdzie Braun pokazuje, że jest czubem?
3
A w Chile nie mówi się przypadkiem po hiszpańsku? :P
0
To nie jest tak, że taktyka przeciwnika jest statyczna :D Klopp także reagował zmianami, ale Valverde wygasil do końca jego potencjal :)
20
Trzask pękających dup kibiców Liverpoolu na ich stronie słychać w innej galaktyce :) a to sędzia słaby, a to Suarez cham i Coutinho :)
0
Z ciekawości gdzie je widzisz? Nikt tam za dużo nie komentuje, a jak juz to pojedyncze dzbany.
0
Sugeruje się swoimi doświadczeniami :D za wklejenie bezpośredniego linka do zdjęcia 18+ dostałem 2 tygodnie :P chyba, że masz chody to lajcik
0
No i banik :).
0
Odnosiłem się do cen paliw w Polsce, zupelnie nie zależy ona od cen ropy naftowej jakbyś nie wiedział.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Prezes Kaczafi ma realne wyniki sondażowe na biurku i zaczyna się bać, bo wg niego na prawo od PiSu moze być tylko ściana, zaczynają robić nerwowe ruchy, a pospólstwo będzie wierzyć w te brednie powtarzane przez polityków PiS oraz tub propagandowych dobrej zmiany.
9
Powiedziałeś co wiedziałeś :)
0
Niech oni się za kupowanie zawodników do pomocy wezmą, a nie skrzydłowych.
0
Tylko żeby się nie skończyło autostradą w konfrontacjach z Sadio Mane :)
4
Wszystko w swoim czasie, wielki szacunek, że z marszu dał spokój w środku pola.
1
Na Generała można zawsze liczyć :)
14
Wysoce prawdopodobnie jest, że Messi zostanie królem strzelców w tej edycji LM :)
0
dziwnym trafem w Hiszpanii :P
0
Zapłacił za przekręty 20 mln, popłakał ze go źle traktują i musi sobie odbić we Włoszech.
6
Nie przeciw niemu, a przeciw petrodolarowemu klubowi.
0
30% podatek we Włoszech a 50% w Hiszpanii to chyba jest różnica?