0

Nie wystawił, Roberto zamiast Semedo to kryminał

7

Przestańcie się czepiać Dembele, może spójrzcie lepiej na Albe, ktory mając sytuacje sam na sam i obrońców metr za sobą cofa pile do Messiego:) to jest żenada totalna

1

Bo mogli i mieli niedaleko.

0

Nie, jest ważne tylko obcinają punkty za formę.

0

Po prostu za mniejszą liczbę słów obcinają punkty.

11

Może w końcu sztab medyczny skupi się na tym, żeby w presezonie Dembele wzmocnił swoje mięśnie. Indywidualne ćwiczenia na nabranie masy mięśniowej, odpowiednia dieta i będzie dobrze :)

0

Gdzie to się wykupuje?

0

Hmm zobaczmy, skoro wypowiadają sie za wszystkich Żydów, nawet obywateli Polski w latach wojennych. To chyba Ty nie rozumiesz czym jest ustawa 447. Naprawdę szkoda słów.

0

Nie wiem czy ślepy jesteś czy masz wybiórczą pamięć? Szkalowanie Polski przez władze Izraela oraz wspólna retoryka USA i pejsatych to pewnie fałsz?

0

Ta śmierć jest dziwnie podejrzana, zachowanie bliskich po pogrzebie itp. Pomijając to, w którym momencie Braun pokazuje że jest czubem? Bo ja uwielbiam słuchać jego wypowiedzi, ze wzgledu na jego wysoką kulturę osobistą i odpowiedni dobór słów do przekazania swoich myśli.

5

Gdzie Braun pokazuje, że jest czubem?

3

A w Chile nie mówi się przypadkiem po hiszpańsku? :P

0

To nie jest tak, że taktyka przeciwnika jest statyczna :D Klopp także reagował zmianami, ale Valverde wygasil do końca jego potencjal :)

20

Trzask pękających dup kibiców Liverpoolu na ich stronie słychać w innej galaktyce :) a to sędzia słaby, a to Suarez cham i Coutinho :)

0

Z ciekawości gdzie je widzisz? Nikt tam za dużo nie komentuje, a jak juz to pojedyncze dzbany.

0

Sugeruje się swoimi doświadczeniami :D za wklejenie bezpośredniego linka do zdjęcia 18+ dostałem 2 tygodnie :P chyba, że masz chody to lajcik

0

No i banik :).

0

Odnosiłem się do cen paliw w Polsce, zupelnie nie zależy ona od cen ropy naftowej jakbyś nie wiedział.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Prezes Kaczafi ma realne wyniki sondażowe na biurku i zaczyna się bać, bo wg niego na prawo od PiSu moze być tylko ściana, zaczynają robić nerwowe ruchy, a pospólstwo będzie wierzyć w te brednie powtarzane przez polityków PiS oraz tub propagandowych dobrej zmiany.

9

Powiedziałeś co wiedziałeś :)

0

Niech oni się za kupowanie zawodników do pomocy wezmą, a nie skrzydłowych.

0

Tylko żeby się nie skończyło autostradą w konfrontacjach z Sadio Mane :)

4

Wszystko w swoim czasie, wielki szacunek, że z marszu dał spokój w środku pola.

1

Na Generała można zawsze liczyć :)

14

Wysoce prawdopodobnie jest, że Messi zostanie królem strzelców w tej edycji LM :)

0

dziwnym trafem w Hiszpanii :P

0

Zapłacił za przekręty 20 mln, popłakał ze go źle traktują i musi sobie odbić we Włoszech.

6

Nie przeciw niemu, a przeciw petrodolarowemu klubowi.

0

30% podatek we Włoszech a 50% w Hiszpanii to chyba jest różnica?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?