wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Temu panu już podziękujemy :)
0
@TheNekro94 Na dole mi sie pokazują
18
Powiem se swojej perspektywy. Przepraszam, ale tak, uzyskanie 30% na maturze na podstawowej matmie w obecnych czasach to absolutne minimum. Te matury są tak banalne, że naprawdę trzeba się postarać żeby nie uzyskać tych 30%. Zawsze masz okazję na poprawę w sierpniu.
1
Busqetsa dorzucić w pakiecie za 120 mln i żegnamy :)
0
To jest system, wszystkie duże TV mają wpływ na politykę i są tak poukładani, że nie dopuszczą do zmiany tego systemu, 30 lat minęło od komunizmu, a dalej w nim tkwimy. Zauważ, że ludzie wybierają dalej te same mordy do sejmu, gdzie tu logika?
Samo utrzymanie władzy jest logiczne, ale nie środki w jaki sposób się ją utrzymuje. Gdyby ludzie głosowali logicznie to taki Korwin miałby po 50%. Ludzie w 95% głosują emocjonalnie, a nie logicznie.
Ta, a teorię superstrun też możesz włożyć do tej samej kategorii jak jednorożce? No chyba nie. Porównanie totalnie z dupy. To, że Ty sobie nie wierzysz spoko, ale nie znaczy, że tego nie ma. Typowe naukowe podejście do tematu jest takie, że dopóki nie można obalić pewnej hipotezy nie można jej negować w 100% bo tak.
Co do Obamy, gdyby był chrześcijaninem to by nie wprowadził ustawy zabraniającej ratowania dzieci po aborcji. Do wyboru, ateista, muzułmanin, czy żyd, jeden grom dla mnie, na pewno nie chrześcijanin.
0
Co Ty gadasz o reelekcjach, gdy większość wyborców PiS czy PO wiedzę czerpie z tv, ok Ty sobie sprawdzisz, i co z tego? Nic, bo Twój głos jest nic niewarty w porownaniu do 10 mln innych głosów. Polityka jie jest logiczna i nigdy nie będzie. Im szybciej to zrozumiesz tym lepiej. W Idealnym państwie mogloby tak być, ale nie jest. Nie masz dowodów, że nie ma tego lobby, tak samo jak, że jest. Samo "dziwne" zachowanie USA które ma zgodną politykę z Izraelem jest dziwne. Wystarczy popatrzeć, że Obama był Żydem, rodzina Trumpa także.
1
Zdziwisz się jak gdzieś pod stołem pójdzie ustawa o spłacie i nawet nie będziesz o tym wiedział.
0
Chyba zapomniałeś jak zjadł Viniego w 1 meczu Pucharu króla, wybiórcza pamięć to jest to, co charakteryzuje większość użytkowników fcbarca.com.
0
Hahhahahaha ustawianie się ? A to ciekawe, duża część bramek straconych była po flance Roberto, no rzeczywiście dobre te ustawianie się.
0
o wiele lepszy jak na prawej obronie.
9
Marzenie ściętej głowy co do składu:
Dembele - Griezmann - Messi
Coutinho - Arthur - De Jong
Alba - Lenglet - De Ligt - Semedo/Roberto
0
Jeśli przyjdzie do nas to mam nadzieję że posadzi w końcu tego Suareza.
0
20 mln w kieszeni :)
0
A dlaczego? Z prostego względu, styl Barcelony zmienił się diametralnie. Mimo dobrej techniki i inteligencji, słaba motoryka nie pozwala naprawiać błędów przy dominacji przeciwnego zespołu. Piłka nożna stała się mocno fizyczna, czy chcemy tego czy nie takich zawodników jak Busqets będziemy widywać coraz mniej.
0
Niedawno? Chyba w 2015 roku :)
0
No chyba na Albe czy Pique sobie nie pokrzyczy :)
0
"gra" w Barcelonie bo jest wychowankiem, gdziekolwiek indziej to by na ławie siedział od 3 sezonów, tragiczna gra przeplatana nielicznymi dobrymi meczami.
0
No chyba nie Pusi, kiwanko pod swoim polem karnym bym nie nazwał wychodzeniem spod pressingu :)
0
Spokojnie można dorzucić do tego grona Roberto i Albę :)
0
To jest jakiś żart że Live przebiegło 7 km więcej grając praktycznie tą samą 11 przez caly sezon. Największe asy od nas z druzyny odpoczywaly w meczu ligowym i nie dali rady biegać.
0
Jeszcze byłbym w stanie zrozumieć symulkę w pobliżu pola karnego, ale nie kurde na środkowej linii boiska, kiedy Suarez jest najbardziej wysuniętym zawodnikiem!
0
Chyba powtorki nie widziałeś
0
Nie było spalonego.
0
Nie wystawił, Roberto zamiast Semedo to kryminał
7
Przestańcie się czepiać Dembele, może spójrzcie lepiej na Albe, ktory mając sytuacje sam na sam i obrońców metr za sobą cofa pile do Messiego:) to jest żenada totalna
1
Bo mogli i mieli niedaleko.
0
Nie, jest ważne tylko obcinają punkty za formę.
0
Po prostu za mniejszą liczbę słów obcinają punkty.
11
Może w końcu sztab medyczny skupi się na tym, żeby w presezonie Dembele wzmocnił swoje mięśnie. Indywidualne ćwiczenia na nabranie masy mięśniowej, odpowiednia dieta i będzie dobrze :)
0
Gdzie to się wykupuje?