wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@neymarjr_143 masa bramek i asyst w ogorkowej lidze
1
@michal26 swoją drogą chciałbym wiedzieć ile będzie kosztować te ozonowanie ścieków spływających do Wisły :)
0
Bonus RPK z nowym numerem, osobiście nie przepadam za jego twórczością, ale tutaj tekst i agresywne flow dobrze zgrane. Po za tym co sądzicie o jego sprawie?
0
@NeroTFP pewnie za dużo sterydów i się odezwało teraz.
0
@Jakchcesz może on potrzebuje hejterstwa :D ostatnim razem jak go hejtowali mocno to zaczął strzelać bramki :D
0
@kolagadawid taktyk.
0
@Witekk10 takie trochę na jedno kopyto te nutki Walkera.
22
Polska mentalność, im wiekszy ucisk, tym większa wola walki :)
7
Szok, wygrać z taką drukarnią, wielki szacunek.
0
@Avada Kedavra nie oglądałem jego wypowiedzi.
2
Ale drukują sędziowie dla Chińczyków, szok.
0
@Patry10 akurat latanie po kontynentach nie jest winą trenera tylko zarządu. Jak pismaki pisały, zarząd się wkurzyl bo doszło do kolejnej kompromitacji w LM i taryfa ulgowa się skończyła to musieli latać i zarabiać piniondze.
3
Valverde żółta kartka???
1
@MarioVeB! Dobra dobra, poczekaj do ogłoszenia składu znawco umysłu Valverde.
3
@MarioVeB! No może Ty się nie rozpędzaj, Valverde nie raz zaskoczył składem.
0
@mesi8191 standardowy tekst: wypożycz sobie słownik :D
0
@Encore A Messi siedzi i nic nie rozumi xd
0
@LuisSalvano no niedobrze, bo Mario nie ma kolorowo.
1
@Janiama wolałbym żeby został, zamiast tego Busquets do PSG, ale to marzenie scietej głowy.
0
@Jaro1279 wymienili mu zanim miał podpisany profesjonalny kontrakt, wiadomo z hajsem może krucho bylo.
0
@ViscaBarca123 Dlatego jestem zdania, że lepiej byłoby dla klubu opuszczenie przez Busqetsa aniżeli Rakiticia jeśli już muszą przeprowadzić ten transfer, za czym nie jestem.
0
Kibic Hueski, ha ha ha!
0
Będę w Monachium we wrześniu i chciałbym obejrzeć mecz Bayernu z Kolonią, gdzie najlepiej kupić bilety?
0
@Gaspar a można wiedzieć dlaczego taka decyzja została podjęta?
1
@Katalończyk 99 ciekawe czy głów nie poodcina jak Messi wróci do gry :D
0
@xJLx Zgadzam się tutaj, jego wypowiedzi nie biorę za pewnik, a na pewno dające do myślenia, że to jest bardziej złożony proces.
0
@xJLx Może autorytetem nie jest, nie posiada tytułów naukowych w tym temacie, lecz ma pewne doświadczenie z tamtą ludnością i przyrodą, co w pod pewnym względem pozwala mu się wypowiadać w tym temacie. Co ciekawe znalazłem takie coś w internecie:
https://www.facebook.com/1603295303282796/posts/2389670041311981/
4
@xJLx Cejrowski ma pewne poglądy, nie każdy się musi z nim zgadzać, ale szacunek mam do niego, że ich nie zmienia jak chorągiewka. W kwestii lasów prawdopodobnie ma rację skoro ma tyluletnie doświadczenie, celowe działanie ludzi pod przygotowanie pól uprawnych.
18
@ksobi trzeba czytać ze zrozumieniem :p
0
@Ratamahatta niestety takie babole z drużynami pokroju Live czy City, a nawet Real srogo kosztowałyby drużynę. Po prostu nie może się coś takiego przytrafiać piłkarzowi w takim wieku i o takiej klasie.