wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@krzychu1526 idz lepiej do mcdonalda a nie na studia dziennikarskie, na jedno wyjdzie.
0
@Gall negocjacje poza klauzulowe, ustalają cene za niego np. Semedo plus 70-80 mln
1
@escarabajo piłka nożna to jest biznes, nie ma tutaj miejsca na sentymenty, Bartek widzi sporo hajsu do zarobienia na Neymarze to nie kalkuluje za dlugo. Oczywiście pod pewnymi warunkami
0
@Seniorex Coutinho i Rakitić to jest wymiana idealna.
1
@Terminatorexi12 Dla mnie siatkówka halowa kobiet jest okropnie nudna, może dlatego, że sam trenowałem siatkówkę. Natomiast plażową jak najbardziej :)
8
@DeckardCain za bardzo ofensywnie, za dużo dziur by powstało.
0
@CuleB chyba że masz zarejestrowaną działalność jednoosobową to 19.
0
@Jakdxb nie pisz nic więcej proszę :)
0
@LordB007 kontrakty chyba powinny być zawierane ze zmiennymi, bo jak widać motywację w kluczowym momencie sezonu to aż oczy krwawią
0
@masq o czym to świadczy? O tzw. "profesjonalizmie"? :)
0
@zodiak_10 opodatkować 90%, i tak im zostaną miliony :))
5
@macio_944 haha co? Też należysz do tych co myślą że Wałęsa obalil komunizm? On był tylko figurantem we władzach PRL. Wiele się musiało zmienić, żeby wszystko zostało po staremu. Kiszczak mistrzowsko rozegrał tę partię.
0
@Abegor Odbędzie skróconą służbę wojskową podczas zgrupowania reprezentacji, czyli 2 tyg.
0
@MichalZZZ Co Ci z tej paki jak dalej będą grać tymi samymi piłkarzami. W tym sezonie też mieliśmy świetną pakę, a jak się skończyło to każdy widział.
0
@Barca_Big_Moment nie zesrajcie się z tą ilością czasu z kontem na stronie :)
0
@MaFCB Może już po prostu czuje, ze nie daje 100% drużynie i chce odejść dorobić sobie, aby mieć pewność ze nie zabraknie mu pieniędzy :)
0
@Terminatorexi12 to wtedy są sprawdzani na teście z ekonomii :)
0
@Terminatorexi12 w pewnym sensie ma rację z tym, że 30% z matury z matematyki nie jest to duże osiągnięcie i powinno być obowiązkiem. Wyznacza pośrednio zdolność do rozumowania ekonomii która opiera się na wzorach i liczbach.
0
@Terminatorexi12 ale jakikolwiek test sprawdzający wiedzę o ekonomii czy historii i polityce na pewno wyszedłby wszystkim na dobre :)
0
@chudym Banki zaczynają wprowadzać technologię blockchain, na tym można oprzeć systemy glosowania.
0
@chudym a rozliczanie się przez internet to niby jaka manipulacja? Logujesz sie przez profil zweryfikowany, np. konto w banku i glosujesz.
2
@JurnyGerwazy Modric :)
0
@masq partia razem i te sprawy :)
1
@Mario96w rzeczy, które mi się nie podobały to te związki partnerskie no i oczywiście gadanie, że wyjście z unii to droga w łapska Rosji ;) Bosak pozamiatał wszystkich, niesamowita wiedza. TVP zmieniło 2 pytania tuz przed programem, widać, że to wpłynęło na merytoryczność wypowiedzi pozostałych kandydatów.
0
@Mario96w oglądałem wczoraj debatę, podobało mi się sporo to co mówił Kukiz, ale co z tego, skoro to nic nie daje kompletnie.
0
@socha tamten Neymar tak, ale obecny? Nie ma nad czym płakać.
1
@Mario96w Ale jak to przepychasz tutaj Kukiza i nie jesteś za PiSem? Ciekawe kto pomagał zbierać podpisy Kukizowi :)
0
@_catalan Tak tak, dla mobilnej.
15
Temu panu już podziękujemy :)
0
@TheNekro94 Na dole mi sie pokazują