wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Sprzedać Messiego póki coś wart :))
1
Ten Suarez to jest tragedia.
0
Cracitic kurłaaa
1
Szokkkkkkkkkkkk
0
@Gibbon_FCB hehe
0
@fart juz się nie zesraj
0
Semedo przetyral Sancho to moze sie trochę ostudzi :)
0
Po co ten Suarez lapami macha
0
@Katalończyk 99 ustawil go po stronie Sancho
0
Trochę przestawiają młodego xd
0
@Suzu z Valencia która miala spore problemy, zobaczymy jak pójdzie w Borussią, wtedy mozna oceniać.
0
@Criss18Barca już bez przesady z tym kręceniem :D
0
@wlodziu99 bo to Mario :p
1
@Transu96 też poproszę :D
0
@Katalonbar Griezmann chyba jest jeszcze stylowo w Atletico częściowo, podejmuje drybling gdy wie że zakończy się on sukcesem.
1
@Bykunn zrobiłeś mi cały dzień :)
0
@TheMefju Dortmund chyba za mocny na Fatiego od 1 minuty, ale na podmeczonego czemu nie :)
0
@YouShouldListenToMe to chyba bym miał z 3 już :D
0
@grizzy10 wyraźnie schudł, może wyjdzie mu to na dobre i utrzyma formę
0
@BarcaInfo na luzie do końca sezonu odrobią.
3
Valverde słowiański przykuc i sie zastanawia co tu sie dzieje :D
0
Gruby niezle :D
0
Gruby nie taki gruby xd
0
@staske to ten co sepleni?
0
Ojoj Cilessenowi widać spadł trochę poziom po przejściu do Valencii.
0
@SuperPatsonFCB poprzedni gdyby nie noga przeciwnika to by weszla :D
1
@MSDCbrzdyk de jong
0
@ShawnC superlogiką określasz to ze masz do końca kupę kolejek na zdobycie punktów oraz leciwego napadziora na ławce tuż po kontuzji + reszte kontuzjowanych napastników? Nic takiego nie napisałem, że wolałbym grać w LE kosztem wychowanków. Logika na niskim poziomie, leć odrabiać lekcje.
0
@EldoradoHaze lekcje odrobileś?
0
Podoba mi się ten skład, mogą nawet jak dla mnie przegrać, ważne że młodzież gra :)