wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oksymoron inteligentny debil? :)
0
No i bardzo dobrze, Suarez może zacznie grać jeszcze lepiej :D
3
Dokładnie tak :)
17
To znaczy, że Twój kolega to idiota :D
0
Bardziej preferuję ten rap :
2
"potrafisz ty czytać?", "Dociera?", "Przeczytaj 100 razy może coś pojmiesz", hahahah klasyk grany :P
0
Co tutaj dopisywać, wyjaśniłeś prawidłowo wszystkim ignorantom na czym to wszystko polega, ja bym na to nie miał siły :)
0
No kiedyś to było :p
1
Wyjustowany czyli wyrównany po obu stronach, jak przerzucasz to word próbuje wyrównać obustronnie i tak to wyglada, zamiast używania shift+ enter używaj twardej spacji, tj. ctrl+shift+spacja
0
Oczywiście w rozsądnych ilościach, a nie po 2-4 piwa dziennie :)
1
Z Betisem obrona cała była pod formą, mam nadzieję że trafią idealnie pod ten dwumecz i następne spotkania :)
2
Szacunek bardzo łatwo łatwo stracić, trudniej odbudować :)
0
W poprzednich edycjach mentalność zwycięzcy Ronaldo ciągnęła ich w górę, teraz bez tego czynnika może być różnie :p
1
Macie może gdzieś tę grafikę z prawdopodobieństwem trafienia na przeciwników w losowaniu? Porównałbym sobie jak statystyka się przełożyła na wyniki rzeczywiste
1
Bez przesady, Ajax gra fajną piłkę, ale różnica klas jest widoczna.
0
hahaha co ten Pique
0
Aj szkoda mi tego Denisa
0
Mi się podoba Barcelona w takim formacie, widać w tym ustawieniu jeszcze chaos, ale nie ma tragedii
1
Pique na skrzydle xdd
1
Ha nie no jak Valdek zaskoczy to nikt tak nie zaskoczy :D
0
Poszukaj w neci konwerterów, a jakie nie to spróbuj przeinstalować mathcada
10
Dostałbyś karę o wysokości odpowiedniej do Twojego wynagrodzenia, spokojnie :)
1
Po kolei, bezsensowna strata Busqetsa na połowie rywala, kontra, błąd Semedo, błąd Vermaelena, bramka
4
Wszystko się zaczęło od glupiej straty Busqetsa
7
Niepotrzebnie Vermaelen zszedł na potrójne krycie, powinien zostać
0
Deeenis wjeżdża na salony :D
0
Niewiarygodne, że mamy tak dobrego 2 bramkarza
0
Uff Munir schodzi
11
Co ten Munir za wiraże robi aż sie Valdek zaczął śmiać :p
0
Jak on kręci nimi to głowa mała