1

Oksymoron inteligentny debil? :)

0

No i bardzo dobrze, Suarez może zacznie grać jeszcze lepiej :D

3

Dokładnie tak :)

17

To znaczy, że Twój kolega to idiota :D

0

Bardziej preferuję ten rap :

2

"potrafisz ty czytać?", "Dociera?", "Przeczytaj 100 razy może coś pojmiesz", hahahah klasyk grany :P

0

Co tutaj dopisywać, wyjaśniłeś prawidłowo wszystkim ignorantom na czym to wszystko polega, ja bym na to nie miał siły :)

0

No kiedyś to było :p

1

Wyjustowany czyli wyrównany po obu stronach, jak przerzucasz to word próbuje wyrównać obustronnie i tak to wyglada, zamiast używania shift+ enter używaj twardej spacji, tj. ctrl+shift+spacja

0

Oczywiście w rozsądnych ilościach, a nie po 2-4 piwa dziennie :)

1

Z Betisem obrona cała była pod formą, mam nadzieję że trafią idealnie pod ten dwumecz i następne spotkania :)

2

Szacunek bardzo łatwo łatwo stracić, trudniej odbudować :)

0

W poprzednich edycjach mentalność zwycięzcy Ronaldo ciągnęła ich w górę, teraz bez tego czynnika może być różnie :p

1

Macie może gdzieś tę grafikę z prawdopodobieństwem trafienia na przeciwników w losowaniu? Porównałbym sobie jak statystyka się przełożyła na wyniki rzeczywiste

1

Bez przesady, Ajax gra fajną piłkę, ale różnica klas jest widoczna.

0

hahaha co ten Pique

0

Aj szkoda mi tego Denisa

0

Mi się podoba Barcelona w takim formacie, widać w tym ustawieniu jeszcze chaos, ale nie ma tragedii

1

Pique na skrzydle xdd

1

Ha nie no jak Valdek zaskoczy to nikt tak nie zaskoczy :D

0

Poszukaj w neci konwerterów, a jakie nie to spróbuj przeinstalować mathcada

10

Dostałbyś karę o wysokości odpowiedniej do Twojego wynagrodzenia, spokojnie :)

1

Po kolei, bezsensowna strata Busqetsa na połowie rywala, kontra, błąd Semedo, błąd Vermaelena, bramka

4

Wszystko się zaczęło od glupiej straty Busqetsa

7

Niepotrzebnie Vermaelen zszedł na potrójne krycie, powinien zostać

0

Deeenis wjeżdża na salony :D

0

Niewiarygodne, że mamy tak dobrego 2 bramkarza

0

Uff Munir schodzi

11

Co ten Munir za wiraże robi aż sie Valdek zaczął śmiać :p

0

Jak on kręci nimi to głowa mała

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?