0

@bixmix 21 asyst do 8. Przepaść, oczywiście słyszałem, że gdyby wykorzystali podania Benzemy to by miał 16 xd

0

@MichalZZZ Niestety tak

0

Benzema piłkarzem sezonu LaLiga :D

0

@Reden Właśnie patrząc na Rafinhe, nie wiadomo czy Dembele będzie grał regularnie w tym klubie.

0

@lucca87 dokładnie, do tego jeszcze dochodzi strefa klimatyczna, niskie temperatury jeszcze bardziej będą obniżać zasięg, bo samochód będzie używał energii nawet w czasie postoju na dogrzanie aku. Dopóki nie zmieni się technologia magazynowania energii, dopóty nie będzie to funkcjonalne

2

@Coutinho007 pytanie trzeba sobie zadać czy jakby grał w Leganes to by spadł?

0

Ale ręcznik :)))

20

Busquets na ławkę, za niego De Jong i jazda.

0

@Veb1233 własnie co nawyczynial ów użytkownik

4

@Coutinho007 Busquets na ławkę, a De Jong na jego miejsce

0

@Muszynianka jakież to są związki bo jestem ciekawy?

1

@MarioVeB! Okulista nie ma tu nic do rzeczy bo dobrze widzę co piszesz hehe

1

@MarioVeB! ty jestes politycznym trollem na jednym koncie no i co

0

Czyli gramy po staremu, Messi w pomocy :D

13

Griezmann bardzo fajnie gra, kombinacyjna gra jest mu na rękę

1

Komentarz usunięty

0

@kamilos1214 ostatnio kupowałem klocki campagnolo veloce za 60 ziko, w niesamowitej promocji bo normalnie po 140-150 złotych.

1

Ruiqi bardzo fajnie, dużo biega i sensownie rozgrywa piłe

0

Tak średnio ten mur byl ustawiony xd

1

Ja pierolleeee.....

0

@patryk1995991 nawet można powiedzieć, że próba gry 1v2 Fatiego :)

1

Messi do zdjęcia xd

7

Rakitic zregenerowany elegancko po tej przerwie

1

@Jaca27 problem suszy bylby rozwiązany gdyby istniały zbiorniki retencyjne na terenie Polski. Niestety takich nie ma i ta woda spływa do Baltyku koniec końców

2

@Bykunn jaką ty tam wiedze zdobyłeś na tych socjologicznych studiach czy tam innych bezwartościowych pożerajacych pieniądze podatników kierunkach. Jeśli taką to w jeden wieczór można się oduczyć takich głupot :)

3

@Bykunn o kurła, samych komuchów wymieniłeś praktycznie :D Bjakun weź się doucz trochę co Belka, wielki wybitny profesor nauk ekonomicznych w latach 90 przy denominacji zrobił. Ośmieszasz się.

0

@Kettger na pewno obniżenie samego vatu oraz pitu, którego obsługa kosztuje więcej niż dochód z tego podatku poluzowalo by pętlę na szyi Polaków.

0

@Kettger nie chce mi się wierzyć, że nie jesteś odpowiedzialnym Polakiem, który chce wziąć sprawy w swoje ręce.

1

@Przemo91 nikt nie mówi o likwidacji podatków....

0

@Janiama no przecież mógłby walić w tvn, czy polsacie ze Duda stchórzył. Tylko i wyłącznie in plus skoro taki.mocny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?