wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bixmix 21 asyst do 8. Przepaść, oczywiście słyszałem, że gdyby wykorzystali podania Benzemy to by miał 16 xd
0
@MichalZZZ Niestety tak
0
Benzema piłkarzem sezonu LaLiga :D
0
@Reden Właśnie patrząc na Rafinhe, nie wiadomo czy Dembele będzie grał regularnie w tym klubie.
0
@lucca87 dokładnie, do tego jeszcze dochodzi strefa klimatyczna, niskie temperatury jeszcze bardziej będą obniżać zasięg, bo samochód będzie używał energii nawet w czasie postoju na dogrzanie aku. Dopóki nie zmieni się technologia magazynowania energii, dopóty nie będzie to funkcjonalne
2
@Coutinho007 pytanie trzeba sobie zadać czy jakby grał w Leganes to by spadł?
0
Ale ręcznik :)))
20
Busquets na ławkę, za niego De Jong i jazda.
0
@Veb1233 własnie co nawyczynial ów użytkownik
4
@Coutinho007 Busquets na ławkę, a De Jong na jego miejsce
0
@Muszynianka jakież to są związki bo jestem ciekawy?
1
@MarioVeB! Okulista nie ma tu nic do rzeczy bo dobrze widzę co piszesz hehe
1
@MarioVeB! ty jestes politycznym trollem na jednym koncie no i co
0
Czyli gramy po staremu, Messi w pomocy :D
13
Griezmann bardzo fajnie gra, kombinacyjna gra jest mu na rękę
1
Komentarz usunięty
0
@kamilos1214 ostatnio kupowałem klocki campagnolo veloce za 60 ziko, w niesamowitej promocji bo normalnie po 140-150 złotych.
1
Ruiqi bardzo fajnie, dużo biega i sensownie rozgrywa piłe
0
Tak średnio ten mur byl ustawiony xd
1
Ja pierolleeee.....
0
@patryk1995991 nawet można powiedzieć, że próba gry 1v2 Fatiego :)
1
Messi do zdjęcia xd
7
Rakitic zregenerowany elegancko po tej przerwie
1
@Jaca27 problem suszy bylby rozwiązany gdyby istniały zbiorniki retencyjne na terenie Polski. Niestety takich nie ma i ta woda spływa do Baltyku koniec końców
2
@Bykunn jaką ty tam wiedze zdobyłeś na tych socjologicznych studiach czy tam innych bezwartościowych pożerajacych pieniądze podatników kierunkach. Jeśli taką to w jeden wieczór można się oduczyć takich głupot :)
3
@Bykunn o kurła, samych komuchów wymieniłeś praktycznie :D Bjakun weź się doucz trochę co Belka, wielki wybitny profesor nauk ekonomicznych w latach 90 przy denominacji zrobił. Ośmieszasz się.
0
@Kettger na pewno obniżenie samego vatu oraz pitu, którego obsługa kosztuje więcej niż dochód z tego podatku poluzowalo by pętlę na szyi Polaków.
0
@Kettger nie chce mi się wierzyć, że nie jesteś odpowiedzialnym Polakiem, który chce wziąć sprawy w swoje ręce.
1
@Przemo91 nikt nie mówi o likwidacji podatków....
0
@Janiama no przecież mógłby walić w tvn, czy polsacie ze Duda stchórzył. Tylko i wyłącznie in plus skoro taki.mocny.