1

@Bykunn ty może byłbyś zadowolony z powrotu komuny :)

3

@Bykunn bjakun wstęp jest nieistotny, chyba ze dla ciebie ważniejsze jest to niż pozostała treść, jeśli tak to widać, że nie ma znaczenia kto co powiedział bo to swój człowiek, po twojej stronie barykady. Wstydź się.

0

@Janiama to nawet minimalnej nie zagwarantujesz?

0

@burtek trzask prask

0

@burtek hehehhehehe

0

Gdzie sprawdzić na sts czy promocja zwrotu do 280 ziko zostala przypisana?

0

@Statistics zmień nick może :D

5

@RosjaninBut fenomen Suareza polega na tym, że kopie się po czole cały mecz i z dupy bramki strzela.

0

@cat_r37 jak nie dawało xdddd dobra weź skończ bo wybiórcze argumenty masz. Prawda jest taka, że nie siedzisz w klubie i nie wiesz co tam się naprawdę dzieje, tylko można gdybać

0

@cat_r37 no aaa dlaczego nie sprzedali do City kiedy konkretną kase dostawali?

3

@cat_r37 ale skąd Ty wiesz co klub chciał? Przecież była mowa o tym, że klub się nie zgadza na sprzedaż.

4

@cat_r37 niby nikt nie chce, ale pare klubów się o niego pytało...

4

@wroclawskifan Atalanta a Atletico to różnica klas, zwłaszcza w grze obronnej. Wpadli wpadli, zdarzały się mecze gdzie Messi nie miał nic do powiedzenia.

2

@Comentateiro Trochę machał łapami, nie ma to tamto :D

0

@SHIBA oglądam, bardzo ciekawy. Ze swojej strony mogę polecić PBS Space Time

0

@GeraltzKatalonii na takiego przeciwnika jakim jest Mbappe, podejrzewam że Semedo bylby przywiązany jak pies przy budzie

0

@musli1989 akurat ta życiowa forma sportowa obniża odporność.

1

@GeraltzKatalonii Mbappe nie miotalby tak Semedo, bez przesady, koordynację ma lepszą niż Francuz.

0

@VenoM nie wiem post został skasowany na koncie Barcelony na insta. Filmik z dryblingiem na treningu.

0

@jeyx77x widać na fotkach, że nogi przypakował, oby omijały go kontuzje

2

Na szybkich patatajków tylko Semedo na prawej obronie.

5

17

@Persyfl ja się wpierdzielam w prywatne życie? Jakie to prywatne życie jak każdemu wszem i wobec oznajmia że jest babą...nie zafiksowalem na niczyim życiu seksualnym, ale jak ktoś wszędzie wpycha swoje racje nie patrząc na to że ktoś tego nie chce słuchać to ich nie obchodzi. Ja się nie chwale wszem i wobec o swoich preferencjach seksualnych, bo wiem że nikogo to nie obchodzi.

0

@Roobo no jasne że nie fejk :D

19

@Persyfl Michał Sz. zakochał się w koleżance lesbijce o włosach koloru kucyka pony. No ale niestety niewiasta nie chciała na niego spojrzeć. Żeby popuściła szpary zaczął rozgadywać wszem i wobec ze jest kobietą. Z resztą słychać w jego wypowiedziach, że sam w te bzdury nie wierzy wypowiadając się w męskim rodzaju.

20

Komentarz usunięty

1

@kibicsportu jak rozumiem te 3 lata studiów to pierwszy stopień? Jeśli tak to na 2 stopień jeśli nie chcesz pobierać kasy to i tak złóż wniosek, ponieważ karencja się będzie liczyć od zakończenia 1 stopnia. Po złożeniu na 2 stopień zrezygnujesz najwyżej z pobierania pieniędzy, w ten sposób sobie wydłużysz czas karencji.

0

@kibicsportu z warunkami nie na czasie jestem obecnie, jak bralem to transza max byla 600 zł, o zmniejszeniu nie myślałem bo kasa byla potrzebna. Teraz spłacam po 300 ziko/ms

0

@kibicsportu nie da się, ale kasę możesz sobie odkładać, śmieszne oprocentowanie, a kasa zawsze się przyda na start

0

@Jacu327 to zależy co Cię interesuje, po tym i po tym masz uprawnienia budowlane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?