8

@Bykunn świetne protesty, rabunki, kradzieże, pobicia, morderstwa. Rzeczywiście wzór protestowania. Za takie zachowania jak na tym filmie należy się szafot.

0

@kkbarca konowały się rozbestwiły.

0

@ryba84 jakim przed zakończeniu sezonu. Sezon trwał do pobytu w lidze mistrzów.

1

@Lama20 w przyjaznych warunkach, aha to dlatego się nie stawia na treningi :)

0

@ee_chyba_nie miał poinformować do 10 czerwca że po końcu sezonu opuszcza Barcelonę. Z tego co wiem koniec sezonu przesunął się z 30 czerwca do końca ligi mistrzów

1

@sedziaoxford to trzeba o to zadbać w odpowiednim czasie. Liga stanęła w marcu, mieli od groma czasu żeby zmienić datę

3

@ee_chyba_nie Xavi i Iniesta tez grali najważniejsze mecze a poinformowali pół roku przed końcem sezonu :) prawda jest taka, że przyszedł trener, który będzie wymagał i nagle gwiazdeczce się odechciało grać

1

@kuz to samo mogę powiedzieć o bezużytecznym języku polskim i innych plastykach i wosach

0

@jakub1906 dziwne pytania zadajesz, mają w kontrakcie zapisane, żeby nie świrować za mocno. Bottas ostatnio się dopytywal o opcje dodatkowej mocy, to mu odpowiedzieli, że na swoich tego nie wykorzystujemy :p

0

@AlwaysBlaugrana argumentem oczywiście będzie to, że Bartek nie chce ponosić odpowiedzialności finansowej po skończonej kadencji :)

0

Komentarz usunięty

1

@Zibi2114 jakby był takim bogiem to by nie spuszczał głowy w meczu z Bayernem i sam wygrał mecz.

1

@BobLeeAwagger sam swoją legendę rozmienia na drobne.

0

@Transu96 nigdy nie mów nigdy :)

0

@Koni8M prawo webstera działa tylko w przypadku kontraktu bez klauzuli

0

@Kurkmen zamiast szybko wyjaśnić, żeby mogli się pozbierać to przeciąga w nieskończoność. Żal mi takiego zachowania legendy.

1

@sokot wziąć Lewandowskiego z Bayernu i jazda :D w obecnym sezonie nie jest mniejszą gwiazda niż Leo

0

@marcin000019 no w końcu coś mądrego napisałeś, pal wrotki :D

0

@bixmix oczywiście, że zmienia...

0

1

@Azi jesteś pewny że to klub? :)

3

@sebasek99 oglądałem film z zatrzymania tego recydywisty po którym uruchomilo się blm. Gość totalnie był naćpany, nie słuchał poleceń, wyrywał się policjantom i stawiał opór. Jaka tu mowa o normalnym zatrzymaniu jak gość na to nie pozwolił. Może lepiej ty się zapoznaj.

0

@vukoo1 jak się nie zgodzi to pożegnać z honorami.

0

@Trojanek23 to już nie chodzi o to, że chce odejść. Zrobił tyle że mu się należy godne pożegnanie. Wcześniej czy później to by nastąpiło. Chodzi tutaj o to, że nie wydusił słowa po porażce oraz nagle bez informowania kibiców sobie odchodzi. Tak nie robi kapitan drużyny.

0

@puyol_presidend5 no i po co powtarzał te puste frazesy o bezwglednej miłości do klubu?

0

@damian.09 klub nikogo nie zdradził z wręcz przeciwnie. Bartomeu nie jest klubem.

0

@Veb1233 raczej nikt nie umiera na raka więc nie

3

No właśnie niech się pochwali dlaczego zostawia klub swojego życia.

0

@marinoo trzeba Adame sprowadzić z Anglii to będzie komu dryblować :D

0

@ryba84 tak tak, a później dostaną oklep w LM od takiego Realu czy Bayernu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?