wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Bykunn świetne protesty, rabunki, kradzieże, pobicia, morderstwa. Rzeczywiście wzór protestowania. Za takie zachowania jak na tym filmie należy się szafot.
0
@kkbarca konowały się rozbestwiły.
0
@ryba84 jakim przed zakończeniu sezonu. Sezon trwał do pobytu w lidze mistrzów.
1
@Lama20 w przyjaznych warunkach, aha to dlatego się nie stawia na treningi :)
0
@ee_chyba_nie miał poinformować do 10 czerwca że po końcu sezonu opuszcza Barcelonę. Z tego co wiem koniec sezonu przesunął się z 30 czerwca do końca ligi mistrzów
1
@sedziaoxford to trzeba o to zadbać w odpowiednim czasie. Liga stanęła w marcu, mieli od groma czasu żeby zmienić datę
3
@ee_chyba_nie Xavi i Iniesta tez grali najważniejsze mecze a poinformowali pół roku przed końcem sezonu :) prawda jest taka, że przyszedł trener, który będzie wymagał i nagle gwiazdeczce się odechciało grać
1
@kuz to samo mogę powiedzieć o bezużytecznym języku polskim i innych plastykach i wosach
0
@jakub1906 dziwne pytania zadajesz, mają w kontrakcie zapisane, żeby nie świrować za mocno. Bottas ostatnio się dopytywal o opcje dodatkowej mocy, to mu odpowiedzieli, że na swoich tego nie wykorzystujemy :p
0
@AlwaysBlaugrana argumentem oczywiście będzie to, że Bartek nie chce ponosić odpowiedzialności finansowej po skończonej kadencji :)
0
Komentarz usunięty
1
@Zibi2114 jakby był takim bogiem to by nie spuszczał głowy w meczu z Bayernem i sam wygrał mecz.
1
@BobLeeAwagger sam swoją legendę rozmienia na drobne.
0
@Transu96 nigdy nie mów nigdy :)
0
@Koni8M prawo webstera działa tylko w przypadku kontraktu bez klauzuli
0
@Kurkmen zamiast szybko wyjaśnić, żeby mogli się pozbierać to przeciąga w nieskończoność. Żal mi takiego zachowania legendy.
1
@sokot wziąć Lewandowskiego z Bayernu i jazda :D w obecnym sezonie nie jest mniejszą gwiazda niż Leo
0
@marcin000019 no w końcu coś mądrego napisałeś, pal wrotki :D
0
@bixmix oczywiście, że zmienia...
0
@norbi77
1
@Azi jesteś pewny że to klub? :)
3
@sebasek99 oglądałem film z zatrzymania tego recydywisty po którym uruchomilo się blm. Gość totalnie był naćpany, nie słuchał poleceń, wyrywał się policjantom i stawiał opór. Jaka tu mowa o normalnym zatrzymaniu jak gość na to nie pozwolił. Może lepiej ty się zapoznaj.
0
@vukoo1 jak się nie zgodzi to pożegnać z honorami.
0
@Trojanek23 to już nie chodzi o to, że chce odejść. Zrobił tyle że mu się należy godne pożegnanie. Wcześniej czy później to by nastąpiło. Chodzi tutaj o to, że nie wydusił słowa po porażce oraz nagle bez informowania kibiców sobie odchodzi. Tak nie robi kapitan drużyny.
0
@puyol_presidend5 no i po co powtarzał te puste frazesy o bezwglednej miłości do klubu?
0
@damian.09 klub nikogo nie zdradził z wręcz przeciwnie. Bartomeu nie jest klubem.
0
@Veb1233 raczej nikt nie umiera na raka więc nie
3
No właśnie niech się pochwali dlaczego zostawia klub swojego życia.
0
@marinoo trzeba Adame sprowadzić z Anglii to będzie komu dryblować :D
0
@ryba84 tak tak, a później dostaną oklep w LM od takiego Realu czy Bayernu :)