wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tobiasson92 to niezła próba statystyczna :D
1
@lukasz9197 gwarancją bramek z Messim w składzie, nie zapominaj
0
@tobiasson92 dopiero będą rewelacyjne dane jak Biden wygra. Z równi pochyłej zaczną pikować.
1
@Ghotti ta, ciekawe kto za niego tyle zapłaci :D
1
@Huck w normalnych klubach nie daje się wysokich kontraktów 34-letnim zawodnikom.
0
@Ermitano ja bym się tak nie cieszył :D
0
@shoZu spawex :)
0
@zadafcb że co z nim?
3
@damian777 tylko żeby nie chciał wypłaty pensji za to że odchodzi za darmo :D
1
No tak za darmo, bo nikt nie zapłaci grosza za szamana, oczywiście także chodzi tu o pensję, z której nie chce zejść
2
@nammah dziewczynami? Chyba dziećmi
0
@Trexas w orange masz pakiet na rok za 300 zł w tym nielimitowane smsy i rozmowy oraz ponad 1 TB danych i 25 GB w roamingu
0
@Szklaner jak nie było w stanie przewidzieć to jest drugie dno :)
2
@Ghotti no masz dwie opcje, albo się zgadzasz albo wypad, w tym roku wiele osób się o tym przekonało
1
Komentarz usunięty
0
@napiorek2320 za mocne lewe skrzydlo, za słabe prawe
1
Nie można zapominać, że to dzieciak jest. Wydaje się mentalnie mocny, ale był taki przypadek swego czasu jak Bojan.
4
@Mat_Cat multikulti już się odbija czkawką w Szwecji, co sam komendant policji szwedzkiej zauważył.
1
@Ghotti no a potem Suarez zostaje wyprzedzony na 5 m :)
0
@siwykrb przez player chyba tylko dzięki vpn
11
@IronSanHybrid tęcza ma 7 kolorów a nie 6
0
@Rewolucja123 problemy z kolanem nie oznaczają spania w szpitalu przez 2 lata :D
7
@fenix1983 kto to Harland?
9
@Mathew86 taki cwany jesteś po fakcie
1
@Quavosk no co zakochany, teraz jak Suarez odejdzie to musi love przejść na niego :p
0
@pax Dobrze, że Ty sobie tłumaczysz :)
0
@pax jakich wychodzących??????? Pax przestań naprawdę. Wychodzący to znaczy 20 m za? Jasno widać na tym filmie co robił Griezmann i Suarez a Ty dalej swoje
0
@Rewolucja123 trzeba było wybiec na pozycję a nie stać jak widły w gnoju
0
@pax dokładnie nie. Wykonanie z sukcesem dryblingu na jednym przeciwniku i straceniem na drugim doskakujacym bez podjęcia dryblingu jest właśnie tym o czym mówię.
0
@pax skoro podejmuje duża ilość dryblingów to i straty są w to wliczone. Chyba nie powiesz mi, że to nie jest ze sobą powiązane