wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Messi sie az za głowę złapał xddd
0
@monsterrize pierwsze uruchomienie ITER przewiduje się na 2025, pełna operacyjność na 2035. Z tym, że nie jest to reaktor budowany do produkcji energii elektrycznej tylko do testów.
0
@MSN30 o tak :
https://web.archive.org/web/20021126190506/http://www.fcbarca.com/
7
@NeroTFP nie porównuj Leppera do Giertycha, bo to obraza dla Andrzeja..
0
@Masti_Real_Madryt informacja głównie dla tych co twierdzą, że testy RT-PCR to skuteczny sposób na rozpoznanie wirusa :D
2
https://wprawo.pl/dr-mike-yeadon-90-testow-pcr-jest-falszywie-dodatnich-nie-maja-zadnej-wartosci-informacyjnej/
Ciekawe spojrzenie na jakość testów PCR
0
@Michvl kraj pełen idiotów
0
@tobiasson92 no niestety, podręczniki dla studentów medycyny twierdzą, że szczepionki na koronawirusy to mrzonka :)
0
@MesQueUnClub_87 a ja z ciekawości zapytam, skąd wiesz że szczepionka będzie jakkolwiek skuteczna?
1
@monsterrize no może nie tak prędko z fuzją jądrowa :D
0
@chosenone co ciekawe samo WHO zmieniło zdanie nt. Pandemii koronawirusa i twierdzą, że jedynym możliwym scenariuszem do rozwiązania tej sprawy jest scenariusz szwedzki. Także nie zalecają noszenia masek przez osoby zdrowe.
0
@pax 50000 zakażeń drogi kolego to tylko dane z osób które zostały poddane badaniom :) dalej nie umiesz w matematyke i logiczne myślenie. Bez odbioru
0
@pax jakie to ma znaczenie? Skoro masz wszystkie dane nt. grypy? Masz podaną ilość zachorowań. Lekarze potrafią rozpoznać grypę. Nowa choroba w postaci koronawirusa jest grypopodobna w dużej mierze i dlatego stosuje sie badania przesiewowe. Nie wiem co w tym trudnego do zrozumienia.
0
@pax i CDC podaje wyrazne dane IFR i nie są to takie liczby jakie podaje kolega wyżej.
0
@pax no to chyba u ciebie coś nie tak z logicznym pojmowaniem. Jeśli szacunkowo doliczysz te 30% do grypy i 90% do koronawirusa to dalej ten koronawirus nie jest wiele groźniejszy niż grypa. Prosta matematyka.
4
@Homeopata8989 o jakich statystykach mówisz? Specjalisci z Harvardu mówią ze bezobjawowo korone przechodzi 90% zarazonych, a grypę ok 30%. To jak to jest z tymi statystykami? Ta śmiertelność którą podałeś to nie nadaje się na dane statystyczne.
0
@deyna2018 białorycerzyk
0
@HK23 pewnie myślała ze nie pogra dużo
0
@maksimus tradycyjnie strims.world
2
@YoNoEntiendoNada jacy foliarze, nic nie napisałem, że to nie może być prawda. Jednak malo prawdopodobne wydaje sie taka rzecz jak on mówi o tych smsach. Niektórzy mózgu nie mają
0
@NaFazieHitman randomowi ludzie przysyłali smsy na ich prywatne komórki? Ciekawe
0
@darek60 a tęcza ma 7 kolorów a nie 6
10
@FranzMaurer bo ta cała pandemia jest dla plebsu :)
1
@Mario96w
Tutaj dobrze omówione
0
I do Messiego xd
1
Haha Dembele w kurtce zimowej
6
Rakitic wyjaśnił Amigosa
0
Magik Busqets xd
1
Irytujący jest ten Messi w 1 połowie
2
@l0Messini białorycerzyk aktywny