5

Messi sie az za głowę złapał xddd

0

@monsterrize pierwsze uruchomienie ITER przewiduje się na 2025, pełna operacyjność na 2035. Z tym, że nie jest to reaktor budowany do produkcji energii elektrycznej tylko do testów.

7

@NeroTFP nie porównuj Leppera do Giertycha, bo to obraza dla Andrzeja..

0

@Masti_Real_Madryt informacja głównie dla tych co twierdzą, że testy RT-PCR to skuteczny sposób na rozpoznanie wirusa :D

2

0

@Michvl kraj pełen idiotów

0

@tobiasson92 no niestety, podręczniki dla studentów medycyny twierdzą, że szczepionki na koronawirusy to mrzonka :)

0

@MesQueUnClub_87 a ja z ciekawości zapytam, skąd wiesz że szczepionka będzie jakkolwiek skuteczna?

1

@monsterrize no może nie tak prędko z fuzją jądrowa :D

0

@chosenone co ciekawe samo WHO zmieniło zdanie nt. Pandemii koronawirusa i twierdzą, że jedynym możliwym scenariuszem do rozwiązania tej sprawy jest scenariusz szwedzki. Także nie zalecają noszenia masek przez osoby zdrowe.

0

@pax 50000 zakażeń drogi kolego to tylko dane z osób które zostały poddane badaniom :) dalej nie umiesz w matematyke i logiczne myślenie. Bez odbioru

0

@pax jakie to ma znaczenie? Skoro masz wszystkie dane nt. grypy? Masz podaną ilość zachorowań. Lekarze potrafią rozpoznać grypę. Nowa choroba w postaci koronawirusa jest grypopodobna w dużej mierze i dlatego stosuje sie badania przesiewowe. Nie wiem co w tym trudnego do zrozumienia.

0

@pax i CDC podaje wyrazne dane IFR i nie są to takie liczby jakie podaje kolega wyżej.

0

@pax no to chyba u ciebie coś nie tak z logicznym pojmowaniem. Jeśli szacunkowo doliczysz te 30% do grypy i 90% do koronawirusa to dalej ten koronawirus nie jest wiele groźniejszy niż grypa. Prosta matematyka.

4

@Homeopata8989 o jakich statystykach mówisz? Specjalisci z Harvardu mówią ze bezobjawowo korone przechodzi 90% zarazonych, a grypę ok 30%. To jak to jest z tymi statystykami? Ta śmiertelność którą podałeś to nie nadaje się na dane statystyczne.

0

@deyna2018 białorycerzyk

0

@HK23 pewnie myślała ze nie pogra dużo

0

@maksimus tradycyjnie strims.world

2

@YoNoEntiendoNada jacy foliarze, nic nie napisałem, że to nie może być prawda. Jednak malo prawdopodobne wydaje sie taka rzecz jak on mówi o tych smsach. Niektórzy mózgu nie mają

0

@NaFazieHitman randomowi ludzie przysyłali smsy na ich prywatne komórki? Ciekawe

0

@darek60 a tęcza ma 7 kolorów a nie 6

10

@FranzMaurer bo ta cała pandemia jest dla plebsu :)

1

@Mario96w


Tutaj dobrze omówione

0

I do Messiego xd

1

Haha Dembele w kurtce zimowej

6

Rakitic wyjaśnił Amigosa

0

Magik Busqets xd

1

Irytujący jest ten Messi w 1 połowie

2

@l0Messini białorycerzyk aktywny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?