wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może Kuman chciał trochę przytemperować Ryśka. Przestał gwiazdorzyć to i zaczął grać :D
0
@Pingwinek skąd wiesz że nie zauważył?
2
Komentatorzy wyjaśnili. Będą anulowane gole po przypadkowej ręce tylko w przypadku bezpośrednio przed zdobyciem gola. Więc bramka prawidłowa.
1
@notor1ous kurła zakupiłem meczowke z czystym sumieniem pomimo ceny
8
Nie powinno być spalonego
0
co ten Araujo taka szklanka
11
@NaFazieHitman komuniści dochodzą do władzy to mamy powtórkę.
1
XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Co Lenglet co Lenglet, idiota Busqets wyszedł jak amator
1
@RomanHoffer
35
Gdzie ten ziomek co mówił, że Stoch nie miażdży :D
5
Mariuszek prawie 56 tysięcy komentarzy z czego 2/3 usunięte XD
2
@Kwiatek67 zerwał więzadła krzyżowe i pozamiatany.
0
Sztanga jazda :D
0
31.5 km/h Max prędkość Usmana, co on taki wolny :D
2
@Chakalaka własnie widzę jakie "fakty" "stwierdza".
1
@arasz1819 wez ty trolluj gdzie indziej :)
0
@Brashearr tak jak mówisz, z Realem Valladolid sie obyło bez straty bramki, z Bayernem już straciliśmy bramkę ;)
2
@NaFazieHitman USA juz zapowiedziało dodruk 900 mld $ ;)
1
@cubesnoop nikt go nie kupi :D
0
@Ghotti tak, tak to wygląda
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@Bykunn ja wiem, że komuniści lubią wszystkim nakładać ograniczenia. Jakbyś miał trochę doświadczenia w jeździe samochodem po autostradzie to zdroworozsądkowo inaczej może byś mówił. Mówię może bo patrząc na twoje wywody rozsądek się ciebie nie trzyma.
0
@Bykunn odezwał się gościu co pewnie nie ma samochodu :D
0
@tristan87 ja włączyłem
0
@krystus48 za wcześnie koleżko
3
To papa w 1/8 :)
0
Czy macie może link do dyskusji o yerba mate? Zgubiłem gdzieś
2
@prucnalkam Tande Pande spali się w najważniejszym momencie. Będzie dobrze
0
@budel17 zagrajcie przez https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce-now/, tylko trza mieć dobrego neta