wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chaoss spłakał się, że sędzia nazwał któregoś czarnym
0
Podoba mi sie Martin w pierwszej akcji
0
Przecież chlopaki z okręgówki by lepiej krycie zrobili
0
Co to za obrona
0
@don'T.R.I.P.e juz było wałkowane wiele razy tutaj, że te statystyki to bzdury są
1
@jolowanila Bruksela ma populacje wielkości Warszawy, a strach tam wyjść wieczorem. Kompletnie nietrafiony argument.
4
Do zmiany pająk
0
Się rozszczelal
0
Pytanie czemu Filipek po ziemi strzelal..
0
@rado_Barca bez przesady, który bramkarz wychodzi na 30m 1 na 1 :D to raczydło jakiego dawno nie widziałem
0
Xddddddddddddddd
1
Atletico 1:2 Barcelona
0
@Uukasz_93 sam by lepiej poprowadził tą repre
0
@SuperPatsonFCB tak samo pozytywny wynik to nie jest dowód, że go masz;)
0
@NGTRX urażony biedaczek :)
1
@pax co za pieprzenie populisty :D
0
@Bruttal no i tak by było lepiej
1
@Bykunn masz pokrętne poczucie humoru hehe
2
@Bykunn wez ty idz spać
0
@Fenelon hehe czyli albo trafisz w szczep albo nie. Zaszczepienie na grypę nie daje gwarancji że na nią nie zachorujesz, ze względu na częste mutacje.
6
@Bykunn ale fikołka zrobiłeś
4
@Bykunn chyba nie do końca zrozumiałeś przekaz. Może przeczytaj jeszcze raz.
0
Ez xddddddd xdd
1
Wszedł z ławki i od razu lepij gra
0
@pax ciekawe skąd sobie wziąłeś te "więcej zwolenników Konfederacji" xd
0
O ile lepiej ta gra bez Messiego wyglada niestety
2
Messi tez nie strzelał z takiej pozycji :D
0
@tobiasson92 przymusu nie wprowadzą, za to wprowadzą ograniczenia dla tych co nie są szczepieni i po problemie
10
@chosenone PiS to nie jest prawa strona ;)
3
@lucas/catalan tutaj już nie ma problemu xd