0

@Chaoss spłakał się, że sędzia nazwał któregoś czarnym

0

Podoba mi sie Martin w pierwszej akcji

0

Przecież chlopaki z okręgówki by lepiej krycie zrobili

0

Co to za obrona

0

@don'T.R.I.P.e juz było wałkowane wiele razy tutaj, że te statystyki to bzdury są

1

@jolowanila Bruksela ma populacje wielkości Warszawy, a strach tam wyjść wieczorem. Kompletnie nietrafiony argument.

4

Do zmiany pająk

0

Się rozszczelal

0

Pytanie czemu Filipek po ziemi strzelal..

0

@rado_Barca bez przesady, który bramkarz wychodzi na 30m 1 na 1 :D to raczydło jakiego dawno nie widziałem

0

Xddddddddddddddd

1

Atletico 1:2 Barcelona

0

@Uukasz_93 sam by lepiej poprowadził tą repre

0

@SuperPatsonFCB tak samo pozytywny wynik to nie jest dowód, że go masz;)

0

@NGTRX urażony biedaczek :)

1

@pax co za pieprzenie populisty :D

0

@Bruttal no i tak by było lepiej

1

@Bykunn masz pokrętne poczucie humoru hehe

2

@Bykunn wez ty idz spać

0

@Fenelon hehe czyli albo trafisz w szczep albo nie. Zaszczepienie na grypę nie daje gwarancji że na nią nie zachorujesz, ze względu na częste mutacje.

6

@Bykunn ale fikołka zrobiłeś

4

@Bykunn chyba nie do końca zrozumiałeś przekaz. Może przeczytaj jeszcze raz.

0

Ez xddddddd xdd

1

Wszedł z ławki i od razu lepij gra

0

@pax ciekawe skąd sobie wziąłeś te "więcej zwolenników Konfederacji" xd

0

O ile lepiej ta gra bez Messiego wyglada niestety

2

Messi tez nie strzelał z takiej pozycji :D

0

@tobiasson92 przymusu nie wprowadzą, za to wprowadzą ograniczenia dla tych co nie są szczepieni i po problemie

10

@chosenone PiS to nie jest prawa strona ;)

3

@lucas/catalan tutaj już nie ma problemu xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?