1

@puyol_presidend5 kobiety działają emocjonalnie, bez większych kalkulacji. Najłatwiej je sprowokować, dlatego Jarek co jakiś czas rzuca aborcje na różno i grilluje aż przepchnie wszystko co będzie chciał.

1

@Kubavilla7 oczywiście tym ściekiem są "protestujacy" :D

1

@pride1899 standardowy ściek

2

@Barca1992 ale że niby kto jest zwolennikiem pis? Bo ja tu żadnego nie widzę ;)

8

Komentarz usunięty

6

Komentarz usunięty

1

@MasnyTed tyle warty jest ten Busqets, jak nie zauważy że ktoś biegnie obok ( co by i tak nie zmienilo faktu, że by go nie dogonił) to popełni babola, po którym powstaje groźna akcja

0

@Wojcio do przewidzenia było ze Jarus wypuści zasoone dymną, to jest prawdziwy problem

0

Sędzia flet widać że sędziuje pod Benfice

0

@HK23 tak się nadaja te testy

0

@D1OS ja też uważam, że to co bylo do tej pory było okej, ale bez przesady, dalej będę na nich głosował, bo gospodarka jest dla mnie ważniejsza, niż jakieś sprawy które dotyczą ułamki procenta ludzi w Polsce

0

@D1OS przecież od samego początku w programie to było to nie wiem jak Ty sie interesowales tą partią xd

1

@Chakalaka tu nawet nie ma na co odpisywać, taki poziom.

19

@Chakalaka ale odlecialeś kolego :D standardowo gdzieś w kosmos

2

@mkord iksde, za dużo tv sie naogladales

0

@MarioVeB! Szybko te komentarze usuwasz

5

@PieN Dembele, w podobnym stylu zakręcił

0

@Rewolucja123 no jak zaschnie to juz ciężko. Najlepiej od razu w wodzie umyć

4

@MarioVeB! Się odezwał :D

5

Jak ten Suarez śmiesznie biega :D

2

@Kurkmen mało kto niestety to zauważa.

8

Powinien go wykosić przed polem karnym albo odpuścić całkowicie..

0

@Tuc za to że mieli w "obsludze" pacjenta z covidem.

8

I co tam hejterzy x2

3

I co tam hejterzy hehehe

1

@VamosRakieta bardzo możliwe, że to był koronawirus innego typu. Zdrowia

8

@VamosRakieta przez jeden dzień to i tak dobrze, ja rok temu we wrześniu, 3 dni byłem nieżywy z 39 stopni gorączki, plus ogromne duszności. Chorowałem na koronawirusa zanim to było modne.

0

@DaPi 2.137 sasina :D

0

1

@Tomo1989 po takim brutalnym faulu to sie zdziwilbym jakby nie był

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?