wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RosjaninBut żeby jeszcze te City rzeczywiście chciało dać 150 mln xd
1
No i jest Miralem
0
@tbas Antek poza tą jedna sytuacją dobrze gra
0
@ProMILs mariuszek czy maciuś
0
@Jersi tez własnie zastanawialem sie o co chodzi
0
Hahah jakie podanie z kolana Bisqetsa
0
Lągle jaki wariacik
5
Fajnie że Antek na 10, zobaczymy jak sobie poradzi drugi mecz z rzędu
5
@Kgorecki2500 jeszcze Ci pokażą jak są związani z klubem :)
3
@Kusco15 Fikołek na logice to specjalność lewaków :D
0
Wolność, równość, socjalizm! A no i jeszcze aborcja na życzenie ;)
5
@Tomo1989 XDDDDDDDDDDDD
0
@MesQueUnClub_87 od początku było wiadomo po co ten cyrk. Baby najłatwiej podpuścić to i wykorzystał ten fakt :)
0
@klemens100 bo masz inne kryteria klasyfikacji ? XD
1
@Amigo_Blanco Dlaczego podsyca? Bo wie ludzie to idioci i dają się złapać na jego gierki polityczne. Pokrzyczą pokrzyczą i tyle tego będzie, a Jarek pewnie i tak nic w tej ustawie nie zmieni.
4
Busket wszedł i koniec dominacji w środku pola.
2
Ale piła Antka :O
1
Żeby sie ten Dembuś nie porwal bo widać że się ślizgał
0
Aj Messi, jak Griezmann pudło xd
1
@Ojciec5tkidzieci
Tvp sport transmisje
3
@HERORICH2 co ty za glupoty gadasz :D jesteś jak większość, nawet nie wiesz za czym protestujecie :D
2
@Pressinho @Persyfl dalej swoje, NiE ByŁo PrAwDziWeGO KoMuNiZmU.
0
@Pressinho dlaczego nie ścigają? Dlatego że nie maja w statucie nic o komunizmie, ot cały problem
3
@Persyfl wez ty sie nie osmieszaj kolego
16
@sebasek99 xddddddddddddddd
7
@RIP_IABC australopiteki będą chronić przed wandalizmem neandertalczyków :)
1
@Persyfl Ja tylko piszę twoja specjalizację :)
0
@Persyfl A nie znalazłeś jakiegoś błędu gramatycznego/stylistycznego? Bo chyba tylko to ci wychodzi
1
@puyol_presidend5 kobiety działają emocjonalnie, bez większych kalkulacji. Najłatwiej je sprowokować, dlatego Jarek co jakiś czas rzuca aborcje na różno i grilluje aż przepchnie wszystko co będzie chciał.
1
@Kubavilla7 oczywiście tym ściekiem są "protestujacy" :D