0

@RosjaninBut żeby jeszcze te City rzeczywiście chciało dać 150 mln xd

1

No i jest Miralem

0

@tbas Antek poza tą jedna sytuacją dobrze gra

0

@ProMILs mariuszek czy maciuś

0

@Jersi tez własnie zastanawialem sie o co chodzi

0

Hahah jakie podanie z kolana Bisqetsa

0

Lągle jaki wariacik

5

Fajnie że Antek na 10, zobaczymy jak sobie poradzi drugi mecz z rzędu

5

@Kgorecki2500 jeszcze Ci pokażą jak są związani z klubem :)

3

@Kusco15 Fikołek na logice to specjalność lewaków :D

0

Wolność, równość, socjalizm! A no i jeszcze aborcja na życzenie ;)

5

@Tomo1989 XDDDDDDDDDDDD

0

@MesQueUnClub_87 od początku było wiadomo po co ten cyrk. Baby najłatwiej podpuścić to i wykorzystał ten fakt :)

0

@klemens100 bo masz inne kryteria klasyfikacji ? XD

1

@Amigo_Blanco Dlaczego podsyca? Bo wie ludzie to idioci i dają się złapać na jego gierki polityczne. Pokrzyczą pokrzyczą i tyle tego będzie, a Jarek pewnie i tak nic w tej ustawie nie zmieni.

4

Busket wszedł i koniec dominacji w środku pola.

2

Ale piła Antka :O

1

Żeby sie ten Dembuś nie porwal bo widać że się ślizgał

0

Aj Messi, jak Griezmann pudło xd

1

@Ojciec5tkidzieci
Tvp sport transmisje

3

@HERORICH2 co ty za glupoty gadasz :D jesteś jak większość, nawet nie wiesz za czym protestujecie :D

2

@Pressinho @Persyfl dalej swoje, NiE ByŁo PrAwDziWeGO KoMuNiZmU.

0

@Pressinho dlaczego nie ścigają? Dlatego że nie maja w statucie nic o komunizmie, ot cały problem

3

@Persyfl wez ty sie nie osmieszaj kolego

16

@sebasek99 xddddddddddddddd

7

@RIP_IABC australopiteki będą chronić przed wandalizmem neandertalczyków :)

1

@Persyfl Ja tylko piszę twoja specjalizację :)

0

@Persyfl A nie znalazłeś jakiegoś błędu gramatycznego/stylistycznego? Bo chyba tylko to ci wychodzi

1

@puyol_presidend5 kobiety działają emocjonalnie, bez większych kalkulacji. Najłatwiej je sprowokować, dlatego Jarek co jakiś czas rzuca aborcje na różno i grilluje aż przepchnie wszystko co będzie chciał.

1

@Kubavilla7 oczywiście tym ściekiem są "protestujacy" :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?