1

@Ghotti Busqetsa na obrone :P

1

@pax gdzie masz takie statystyki sprzed i po panedmii żeby je porównać?

3

@Bagsik88 chłopie ja go nie porównuje do Alby, ubzdurałeś sobie coś w tej główce. Motorycznie po PRZERWIE się poprawił. Czytaj ze zrozumieniem. Co mnie obchodzi jakaś ankieta na stronie...

4

@sebasek99 niech sobie protestują na placu, a nie blokują jedną z głównych ulic w Warszawie. Policja powinna momentalnie rozgonić te towarzystwo. Atencjometr wybił poza skalę

8

@pax jak to w czym ? Motorycznie, największa ilość dryblingów po Messim, spora ilość odbiorów. To że zawalił mecz z Bayernem nie znaczy, że byl tragiczny cały sezon

0

@TheNekro94 to rozwiązanie jest jedno. Tak jak napisał kolega, musisz wyjść z inicjatywą odnośnie zainteresowania z jej strony i nie tracić cennego czasu na księżniczki.

1

0

@Messiah10 może tak być, ale ten jego start podejrzanie wyglądał. Następnie nie mógł objechać zdecydowanie gorszych samochodów.

1

@Messiah10 Bottas sam mówił, że te nowe ustawienia silnika są tragiczne. Coś pomajstrowali, bo wczoraj Bottas niebezpiecznie zbliżył się do Hamiltona. Koniec końców majstrowanie wyszło bokiem

1

@Hushovt świetne!

1

@XaviHeart Kali, Pezet, Onar itp itd. jeszcze paru ich jest

0

@Nazio87 strims.world

3

Komentarz usunięty

0

@SteuerFreiMoney i za vpn kasa, które vpn polecasz?

2

@Regios Solorz reprezentujący żydokomune

0

@damian16161212
Strims . World

1

@Rewolucja123 kto to Neo lul

1

@Abominacja też jestem ciekawy, największe wrażenie Caps robił na mnie właśnie we FNC

0

Gwałt Capsa na midzie

0

@Kuracjusz ten mecz mieli w ręku. G2 mimo Perkza na bocie potrafi wyjść z największej opresji. Odnoszę wrażenie, że w trakcie splitu g2 się trochę bawi i nie gra na poważnie

0

Fnc cienkie jak sik pająka :D

1

@myscooter Garen jest op, ktoś kto potrafi nim grać zawsze wygrywa solo linię

0

Ale trollują :D

5

@Hrzan zupełnie jak 8 liga mistrzów :D

1

Nie no Jankos keruje tego bota strasznie.

0

@koziar czekam na wywiad z Hamiltonem i odpalam :D

4

Uu rasiz w tej formule

1

@Allbi aż mi się nie chce komentować tych "argumentów" :)

0

@Allbi tak tak tak, kocham takie gadanie.

3

@Allbi nie najlepszy kierowca, a najlepszy samochód w stawce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?