wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ghotti Busqetsa na obrone :P
1
@pax gdzie masz takie statystyki sprzed i po panedmii żeby je porównać?
3
@Bagsik88 chłopie ja go nie porównuje do Alby, ubzdurałeś sobie coś w tej główce. Motorycznie po PRZERWIE się poprawił. Czytaj ze zrozumieniem. Co mnie obchodzi jakaś ankieta na stronie...
4
@sebasek99 niech sobie protestują na placu, a nie blokują jedną z głównych ulic w Warszawie. Policja powinna momentalnie rozgonić te towarzystwo. Atencjometr wybił poza skalę
8
@pax jak to w czym ? Motorycznie, największa ilość dryblingów po Messim, spora ilość odbiorów. To że zawalił mecz z Bayernem nie znaczy, że byl tragiczny cały sezon
0
@TheNekro94 to rozwiązanie jest jedno. Tak jak napisał kolega, musisz wyjść z inicjatywą odnośnie zainteresowania z jej strony i nie tracić cennego czasu na księżniczki.
1
@dreed93
0
@Messiah10 może tak być, ale ten jego start podejrzanie wyglądał. Następnie nie mógł objechać zdecydowanie gorszych samochodów.
1
@Messiah10 Bottas sam mówił, że te nowe ustawienia silnika są tragiczne. Coś pomajstrowali, bo wczoraj Bottas niebezpiecznie zbliżył się do Hamiltona. Koniec końców majstrowanie wyszło bokiem
1
@Hushovt świetne!
1
@XaviHeart Kali, Pezet, Onar itp itd. jeszcze paru ich jest
0
@Nazio87 strims.world
3
Komentarz usunięty
0
@SteuerFreiMoney i za vpn kasa, które vpn polecasz?
2
@Regios Solorz reprezentujący żydokomune
0
@damian16161212
Strims . World
1
@Rewolucja123 kto to Neo lul
1
@Abominacja też jestem ciekawy, największe wrażenie Caps robił na mnie właśnie we FNC
0
Gwałt Capsa na midzie
0
@Kuracjusz ten mecz mieli w ręku. G2 mimo Perkza na bocie potrafi wyjść z największej opresji. Odnoszę wrażenie, że w trakcie splitu g2 się trochę bawi i nie gra na poważnie
0
Fnc cienkie jak sik pająka :D
1
@myscooter Garen jest op, ktoś kto potrafi nim grać zawsze wygrywa solo linię
0
Ale trollują :D
5
@Hrzan zupełnie jak 8 liga mistrzów :D
1
Nie no Jankos keruje tego bota strasznie.
0
@koziar czekam na wywiad z Hamiltonem i odpalam :D
4
Uu rasiz w tej formule
1
@Allbi aż mi się nie chce komentować tych "argumentów" :)
0
@Allbi tak tak tak, kocham takie gadanie.
3
@Allbi nie najlepszy kierowca, a najlepszy samochód w stawce.