0

@marcin000019 Neymarek sobie sam poszedł i nie chciał wracać. Dembele najlepszy asystent Bundesligi. Coutinho lider LFC. Wspaniałe transfery na pierwszy rzut oka. Nikt nie jest w stanie przewidzieć jak się potoczy. A Guardiola to ma w dupie trenowanie 1 drużyny Barcy. 1 raz wystarczy.

0

Komentarz usunięty

0

@Cobra303 ja mu źle nie życzę z tego względu ile dał radości. Jeśli chce odejść to powinni mu to umożliwić ale nie za darmo. Po co tyle razy mówił, że chce tutaj zakończyć karierę i kocha klub. Teraz wyglądają te słowa na puste frazesy. Z resztą potwierdzeniem tego jest sytuacja z 2014 roku kiedy Tito zatrzymał go w Barcelonie.

7

@barcelonaLM to też swiadczy o tym, że te gadki Leo o miłości do klubu to tylko puste frazesy.

0

@Kamiloza91 przegranie z Lyonem 1:3 to kompromitacja :) i to nie pierwszy taki sezon

0

@Granto jak nie Messi będzie strzelał to wierze, że ktoś inny zacznie ładować bramy. Niekoniecznie jeden zawodnik po 30 bramek ale np. 4 zawodników po 8 czy 10.

0

@VandaI no przecież miał tutaj amigosow, to jak nie miał z kim kopać?

0

@Nolife1899 zmierz natężenie prądu podczas odpalania.

1

@PRINSU zobaczymy jak to się rozwinie. Na pewno nie jest tak prosto jak to przedstawiają.

0

@PJ777 dlatego najlepiej negocjować sprzedaż poprzez wymiane zawodników. Jest wielką legendą Barcelony, dlatego trzeba pozwolić mu odejść jeśli tego chce. Chociaż sposób pozostawia wiele do życzenia.

0

@Zieliniak może wycierał łzy eurosami :R

0

@FCBKasza 4 kompromitacje w LM i nagle Bartomeu tragiczny i to jego wina. Śmieszne to tłumaczenie. Bartek nie biega po boisku. To piłkarze nie postarali się żeby zminimalizować te porażki lub żeby w ogóle do nich nie doszlo.

0

@PRINSU no fajnie, zatrzymanie rozgrywek weszło w marcu. Miał dużo czasu, żeby coś z tym zrobić, a nie nagle się obudził.

3

@lukas10 wystarczyłoby żeby cokolwiek powiedział. Pique jako jedyny przyznał się do winy. Reszta miała to gdzieś

3

@yla jeszcze będzie wymagał pełnego zaangażowania od każdego bez taryfy ulgowej.

0

@MXFCB jaką rewolucję? Wywalenie Bartomeu, którego kadencja się kończy za pół roku :) przyjdzie ktokolwiek inny to będzie głaskał Messiego i jego amigos, a trofeów brak

0

@Salwik92 alba i pique zostają, wiec nie wszystkich.

0

@Lucassito bierz pół :)

0

@BarcaInfo obali i co z tego, amigosi zostaną i dalej będzie to samo, człapanie i kompromitacje w LM

2

Albo to zagrywka pod usunięcie Bartomeu albo rzeczywiście ucieka z tonącego statku. Jeśli tak to bardzo nieładnie. Dzisiaj Bartek jest, a jutro go nie ma. Jeśli kocha klub tak jak mówi to nie powinien tak robić. Jak odejdzie to jest zwykłym tchórzem.

0

@barcelonaLM mało kto go pamięta :D

0

@xavi890 się okaże :)

0

@janek_centrum nie chce mi się wierzyć, że zostanie po to żeby sobie obniżyć wynagrodzenie :D

0

@Kokos91 co z tych bramek i asyst jak wszystko przegrali :D

0

@marcin000019 a oczy jak 5 złotych

1

@marcin000019 drewniaków to miałeś w 1 składzie w pomocy z Bayernem

1

@Unf pewnie otoczenie Messiego daje przecieki, żeby Bartek się zmywał

0

@martin86 aż mnie ciekawi gra Griezmanna na jego pozycji...

0

@Janiama jeszcze tylko oby miał odpowiednich grajków w reprezentacji...

1

@Sebix897 Ale dobrze, że Bartek nie rezygnuje, okazałby, że jest tchórzem, w razie gówna finansowego jakie zostanie, wszystko pójdzie na niego. Po co nowy zarząd ma się głowić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?