wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid ja nie będę głosować w 2 turze jeśli nie będzie tam Bosaka. Ewentualnie nieważny glos
1
@PatrychoO jestem zdania że Krzysztof Bosak nikogo nie potępi, że nie wierzy w Boga :)
2
@PatrychoO moim zdaniem ważniejsza jest gospodarka jak światopogląd.
1
@Hushovt broni polskiego interesu narodowego na arenie międzynarodowej. To na pewno jest potrzebne. A kościół jak to kościół, ja bym sie tym nie przejmował. Najważniejsze poglądy gospodarcze
0
@GeraltzKatalonii sztuczny strasznie
0
@PatrychoO ktoś kto się interesuje polityką więcej niż parę miesięcy i ma trochę oleju w głowie wie o tym. I tak lepiej niz Margo
2
Trzaskowski o niezależnej prezydenturze mówi :)))))
0
@Tomo1989 przecież tu nie trzeba uderzać, sam się błaźni :)
0
@Vito9 mocną dynamiką rozwojową nazywasz wzrost PKB na poziomie 2-3%?
1
@Vito9 inflacja na poziomie 2-3% jest normalna. Natomiast 10% na pewno nie :)
0
@nadachu zgodzę się, że rozklada się to na kandydatów, ale zgodnie ze swoimi przekonaniami i sumieniem nie jestem w stanie oddać głosu na kogoś innego po to żeby zrobić na złość Dudzie. Wolę oddać nieważny, żeby w razie czego nie było niepożądanej sytuacji fałszowania.
0
@damiano996 hahahahha, Bosak nie opowiada socjalnych glupot jak prezydenci Wenezueli. Z resztą jak PiS i PO, które się przebijają w swojej kreatywności nt. Bonów na wycieczki :)
4
@MarioVeB! Rafau po objęciu prezydentury powinien się tym zająć, a nie czekaj. Zapomnialem ze z jednego stoła wódkę piją :)
2
@Bykunn podstawowych pojęć nie rozumiesz, nie widzę tutaj nadziei jakiejkolwiek na zrozumienie elementarnego slownictwa. Wracaj na wyspe
3
@Bykunn aż muszę zareagować, nie chcę cię obrażać, ale widać nie bardzo się orientujesz co spowodowało sytuację gospodarczą w Wenezueli i na pewno nie są to służby USA
0
@Bykunn jak ty nawet ani jednego argumentu nie podałeś przeciw, kto tu się błaźni.
1
@burtek W Konfederacji jest taki pomysł.
0
@burtek będziemy drugą Irlandią jak to pewien gentleman powiedział :)
0
@Bykunn przecież mówią o zwiększeniu kwoty wolnej od podatku do 12-krotnosci wynagrodzenia minimalnego. Zniesienie podatku dochodowego to jest etap końcowy myśli odciążania obywateli. Nie uważam, żeby utworzenie raju podatkowego było złym pomysłem. Nie dość, że przyciąga kapital zagraniczny, to dodatkowo odciąża samych obywateli. Lecisz dalej.
36
@draxidox no takie pieniądze były, że z deflacji skoczyliśmy do inflacji ok. 10% w 4 lata :D
12
@masq dlatego ja wybieram nieważny głos lub wcale się nie pojawię w lokalu wyborczym.
3
@Bykunn podaja przykłady gdzie są takie rozwiązania wprowadzone, oj Bjakun Bjakun
1
@Mat_Cat i na gadaniu się skończy w razie czego
0
@Pawel1980 a ty się gościu doucz, 40 lat, firma za granicą, a pisać nie potrafisz. Scieme to mów do swojej mamy.
3
@Foton jak się cieszę, że u nas jest ten zaścianek :)
1
@Persyfl batonika poproszę
0
Komentarz usunięty
0
@Chwytliwy :) :) :) :) to sie uśmiałem
4
@LeoFan10 gdybanie zostaw dla kogoś innego lepiej :)
2
@damiano996 wyżej, jeśli nie wiesz co to znaczy.