3

Semedo wybiega na pozycję, aż się prosi dograć na wyjazd, a Pique klepka do tylu :))))

0

Jazda Martin!!!

3

@klemens100 dobra weź idź spać bo chyba się nie wyspałeś.

0

@kerouac zostań w domu i nie oddawaj głosu lepiej

1

@adekwatna sztos, z każdym odsłuchem co raz lepiej siada

0

@Geble Na pewno genetyka ma duże znaczenie, czysty mezomorfik. Do tego specjalistyczny trening i mamy cyborga :)

2

@Lord_Vader Art-Brut

0

@Peciak Czyż atakujący nie powinien stwarzać zagrożenia z przodu głównie, a nie skupiać się na obronie? Vidal powinien wejść z ławki a nie startować w podstawie. Jego waleczność by się przydała gdy brakowałoby pary

42

Zdjęcie Vidala przeważyło o przegranej? To jakieś żarty. Vidal jeden z gorszych na boisku. Dziwiłem się że tak późno go zdjął

7

Podobno wiedzą od meczu z Romą, a jakoś tego nie widać.

1

@Zenon83 no tutaj nie ma co patrzeć że wyglądał jak dętka w pojedynkach fizycznych. Tyle czasu przerwy i od razu taki mecz. Setien zaryzykował i sie nie opłaciło

0

@BaroPodertos Busquets parę malych błędów, ale solidnie

0

Alba cieniutko do tej pory

0

https://www.instagram.com/p/B9HePjrKiaq/?igshid=1cf4x8qd97djt

Na 9 zdjęciu można zobaczyć kolano Umtitiego, strasznie dziwnie wygląda, bardzo duże.

0

@xVENUMx łatwy zarobek

0

@masq no z tym bym uważał :D Mike Tyson przepuścił przez parę lat 500 mln $ :p

3

@pax nie mam czasu niestety na dogłębne analizy gry Semedo, ale tylko spojrzałem na newralgiczną sytuację, czyli utratę bramki. Masz chyba niewiele wspólnego z grą w piłkę, masz pretensje do niego o to ze nie podbiegł do Mertensa. Właśnie podbiegał, ale ciężko jest zrobić obrót o 180 stopni i dobiec do przeciwnika oddalonego o ponad 5 m w czasie okolo 1 s. To Pique wracając zamiast dublować pozycję Semedo w obronie powinien nabiec na Mertensa. To pokazuje że niewiele masz pojęcia o grze obronnej w stykowych sytuacjach.

2

@Danny Gaucho juz taka maska prędzej ochroni niż debili z maskami budowlanymi

0

@Bobo25 no kompletnie nie, on go ledwo dotknął przed wyskokiem, dosłownie położył mu ręce na plecach. Zobaczył, że pilka ma trajektorię za jego plecy i całkowicie odpuścił. Prawidlowa bramka

0

Jesus przyaktorzyl ladnie xdd

0

@DaPi tak tak, w takim meczu na takim stadionie Alba grałby obsrany, porównaj Anfield

1

@Chwytliwy jak miał doskoczyć jak byl tylem do niego i pilnował Insignie czy kogoś tam, to Pique wracając zamiast dublować Semedo powinien wbiec na Mertensa, a nie czekać że Semedo się obróci i wbiegnie na typa który byl kilka m od niego, nikt by nie zdążył.

6

@Chwytliwy obejrzyj sobie jeszcze raz, Pique wychodzi na raz, Firpo sie slizga na murawie, Semedo lata dziure po Pique na wbiegajacego przeciwnika i Pique dubluje pozycję Semedo zamiast wbiegać na Mertensa

1

@socha niech on się lepiej cieszy że nie dostał bezpośredniej czerwonej za tą nakładkę.

1

@Coutinho007 przyszedłby do nas i czar by prysł :p

1

@_Specjalista nie trzeba skomplikowanej piłki grać żeby strzelić bramkę. Przykład w tym meczu.

0

@Uukasz_93 potem narzekania, że nie ma sił wracać jak robi sprint na pozycję i zagrywaja jak mowisz raz na 10

0

@Veb1233 no nie mówię o dośrodkowaniu na drugą stronę, hehe gol

0

@Veb1233 wymusza ruch do piłki, czy Ty myślisz, że z autobusem da się wejść z piłką do bramki ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?