wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Komentarz usunięty
1
@kibicsportu jak rozumiem te 3 lata studiów to pierwszy stopień? Jeśli tak to na 2 stopień jeśli nie chcesz pobierać kasy to i tak złóż wniosek, ponieważ karencja się będzie liczyć od zakończenia 1 stopnia. Po złożeniu na 2 stopień zrezygnujesz najwyżej z pobierania pieniędzy, w ten sposób sobie wydłużysz czas karencji.
0
@kibicsportu z warunkami nie na czasie jestem obecnie, jak bralem to transza max byla 600 zł, o zmniejszeniu nie myślałem bo kasa byla potrzebna. Teraz spłacam po 300 ziko/ms
0
@kibicsportu nie da się, ale kasę możesz sobie odkładać, śmieszne oprocentowanie, a kasa zawsze się przyda na start
0
@Jacu327 to zależy co Cię interesuje, po tym i po tym masz uprawnienia budowlane.
0
@MesQueUnClub96 @MarioVeB!
2
@FranzMaurer https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/117232298_4139952189409691_4071176709822904682_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=825194&_nc_ohc=2zQc9-ZaPxAAX-u8HVQ&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=564e0854c7306e9d7b1f78d19d2ad3e3&oe=5F579B6F
1
@Medrzakoo01 Jeśli Busqets będzie siedział na ławie to Frenkie da radę. Niestety wątpliwe, żeby Setien posadził go na mecz z Bayernem..
2
@barcafan9512 nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!
0
@IronSanHybrid jak nie chce być traktowana jak dama to ma za swoje :D
2
@klaudiusz_blau mariuszek tyle razy usuwa komentarze, aż jestem godny podziwu.
0
@AlexDark00 no ale po co wykorzystywać jego szybkość i drybling skoro można poklepać w środku pola :D
0
@AlexDark00 ale przecież on jest pierwszym który powinien polecieć. Na palcach jednej ręki można asysty policzyć
0
@Borneo z tym Busqetsem to bym sie wstrzymał. Żadne z niego wzmocnienie kiedy wystawia patelnie przeciwnikom. Wczoraj nie zauważyłem jego braku w meczu i tak powinno zostać.
0
@Tasde ja mogę przytoczyć wczorajszą sytuację, kiedy Semedo drybluje z 5 przeciwników i biegnie na bramkę, spogląda na środek pola i widzi że z 15 m za nim truchta Suarez i Griezmann. Oczywiście musiał wycofać bo do kogo podać. Takie sytuacje są co mecz. Więc gadanie, że nic nie wnosi do drużyny to ślepota albo idiotyzm.
1
A może to taka taktyka żeby nie pokazywać wszystkiego, dlatego bez zmian :D
2
Ale ten Firpo jest cienki, co on odwalil w tej obronie
1
Moglby tego Messiego zdjąć żeby tego zoltka nie oberwał
1
@Janas11224 może jestem ślepy, mocno się wpatrywalem w te powtorki i nie zauważyłem
1
Wysmienity drybling ma Nelson
5
Porażka, Semedo kiwa 4-5, robi rajd na bramke a oni sobie truchtaja. Oczywiście orzeciwnicy będą gadać ze Semedo cienki
20
Komentarz usunięty
0
@maroon no tutaj nie do końca, miał dozór, poleciał na manifestację i sąd drugiej instancji zmienił na środek zapobiegawczy w postaci aresztu.
0
@kerouac pizzagate też była tylko teorią :D
5
@mateofal jak ona po 5 latach związku, mówi że po paru miesiącach uczucie wygasło to ja bym się poważnie zastanowił nad tym czy to ta kobieta i czy nie ma drugiego dna jej decyzji.
1
@Statistics Ciekawe czemu odszedł :D
1
@kerouac bardzo źle się stanie jeśli Łukaszenka nie wygra
0
@tobiasson92 dlatego obecne wyliczenia śmiertelności na nic się zdają, bo śmiertelność jest wielokrotnie niższa ze względu na ponad 80% osobników przechodzących bezobjawowo.
2
@tobiasson92 początkowo, gdy nie było wiadomo, że ten wirus nie jest taki groźny jak go przedstawiono ograniczenia były zrozumiałe. Natomiast teraz, gdy wiemy więcej model szwedzki jest jedyny rozsądny.
0
@Pustelnik człowiek bez godności i profesjonalizmu. Pokazal ile jest wart