20

Komentarz usunięty

1

@kibicsportu jak rozumiem te 3 lata studiów to pierwszy stopień? Jeśli tak to na 2 stopień jeśli nie chcesz pobierać kasy to i tak złóż wniosek, ponieważ karencja się będzie liczyć od zakończenia 1 stopnia. Po złożeniu na 2 stopień zrezygnujesz najwyżej z pobierania pieniędzy, w ten sposób sobie wydłużysz czas karencji.

0

@kibicsportu z warunkami nie na czasie jestem obecnie, jak bralem to transza max byla 600 zł, o zmniejszeniu nie myślałem bo kasa byla potrzebna. Teraz spłacam po 300 ziko/ms

0

@kibicsportu nie da się, ale kasę możesz sobie odkładać, śmieszne oprocentowanie, a kasa zawsze się przyda na start

0

@Jacu327 to zależy co Cię interesuje, po tym i po tym masz uprawnienia budowlane.

0

1

@Medrzakoo01 Jeśli Busqets będzie siedział na ławie to Frenkie da radę. Niestety wątpliwe, żeby Setien posadził go na mecz z Bayernem..

2

@barcafan9512 nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

0

@IronSanHybrid jak nie chce być traktowana jak dama to ma za swoje :D

2

@klaudiusz_blau mariuszek tyle razy usuwa komentarze, aż jestem godny podziwu.

0

@AlexDark00 no ale po co wykorzystywać jego szybkość i drybling skoro można poklepać w środku pola :D

0

@AlexDark00 ale przecież on jest pierwszym który powinien polecieć. Na palcach jednej ręki można asysty policzyć

0

@Borneo z tym Busqetsem to bym sie wstrzymał. Żadne z niego wzmocnienie kiedy wystawia patelnie przeciwnikom. Wczoraj nie zauważyłem jego braku w meczu i tak powinno zostać.

0

@Tasde ja mogę przytoczyć wczorajszą sytuację, kiedy Semedo drybluje z 5 przeciwników i biegnie na bramkę, spogląda na środek pola i widzi że z 15 m za nim truchta Suarez i Griezmann. Oczywiście musiał wycofać bo do kogo podać. Takie sytuacje są co mecz. Więc gadanie, że nic nie wnosi do drużyny to ślepota albo idiotyzm.

1

A może to taka taktyka żeby nie pokazywać wszystkiego, dlatego bez zmian :D

2

Ale ten Firpo jest cienki, co on odwalil w tej obronie

1

Moglby tego Messiego zdjąć żeby tego zoltka nie oberwał

1

@Janas11224 może jestem ślepy, mocno się wpatrywalem w te powtorki i nie zauważyłem

1

Wysmienity drybling ma Nelson

5

Porażka, Semedo kiwa 4-5, robi rajd na bramke a oni sobie truchtaja. Oczywiście orzeciwnicy będą gadać ze Semedo cienki

20

Komentarz usunięty

0

@maroon no tutaj nie do końca, miał dozór, poleciał na manifestację i sąd drugiej instancji zmienił na środek zapobiegawczy w postaci aresztu.

0

@kerouac pizzagate też była tylko teorią :D

5

@mateofal jak ona po 5 latach związku, mówi że po paru miesiącach uczucie wygasło to ja bym się poważnie zastanowił nad tym czy to ta kobieta i czy nie ma drugiego dna jej decyzji.

1

@Statistics Ciekawe czemu odszedł :D

1

@kerouac bardzo źle się stanie jeśli Łukaszenka nie wygra

0

@tobiasson92 dlatego obecne wyliczenia śmiertelności na nic się zdają, bo śmiertelność jest wielokrotnie niższa ze względu na ponad 80% osobników przechodzących bezobjawowo.

2

@tobiasson92 początkowo, gdy nie było wiadomo, że ten wirus nie jest taki groźny jak go przedstawiono ograniczenia były zrozumiałe. Natomiast teraz, gdy wiemy więcej model szwedzki jest jedyny rozsądny.

0

@Pustelnik człowiek bez godności i profesjonalizmu. Pokazal ile jest wart

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?