wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Oczy krwawią patrząc na sabotazyste z nr 5
0
@BarcaInfo wstał rano i coś mu się przestawiło
0
@Witam można linka?
0
@ViscaBarca123 gdzie można obejrzeć ?
1
@pluszek wcale bym się nie zdziwił gdyby przyjechał ojciec i nastawił mu co się poprzestawiało jak wstał któregoś ranka :D
0
@Dzemix111 Koman jak zobaczy, że się opieprza to go posadzi na ławie i tyle.
0
@DonMatteo901 tylko jak widać City nie kwapi się żeby przedstawić dobrą ofertę :)
0
@mike78 no i bardzo dobrze
1
@martin86 najlepiej by było, ale nikt nie chce za niego zapłacić. Bardzo dobrze, że Bartek stoi na swoim
1
@marcinek1 mnie interesuje los klubu a nie Messiego, źle tutaj nie ma, bez przesady.
1
@filon co wy z tym odejściem przed końcem sezonu????
0
@rk to niech siedzi na ławce jak mu się nie będzie chciało grać.
1
@Krzyniu282 żeby dać klauzula 500 mln to piłkarz musi sie zgodzić na to. Najlepiej nie oglądaj i skasuj konto.
2
@Lares i bardzo dobrze!
4
A już myślałem :D
1
@kkbarca patrząc po Filipku masz rację, ale dajmy Komanowi pracować, widocznie ma pomysł na niego.
1
@Borneo przecież oni nie daja kasy za darmo :D nie ma tak że płacą za te zbrodnie które popełnili. Stawiają wymagania płacąc. Może masz rację, kontrolowana demilitaryzacja przez następne sto lat może by coś dała.
1
@Borneo nie wymordować, w żadnym wypadku. Odebrać możliwość utworzenia państwa.
0
@Chakalaka nieprawdziwe w twoim wątłym mniemaniu.
2
@Borneo niemcy po wojne powinno się zlikwidować, a nie pozwalać żeby potencjalnie w przyszłości wydarzyło się to samo.
8
@RosjaninBut twardo Bartek powinien się nie zgadzać bez konkretnej oferty. Do czego to doszło żeby sobie dyktował warunki.
0
@Bykunn dobra dobra, nie wyrokuj. Sprawa się jeszcze nie zakończyła.
0
@rumilas żebyś się nie przeliczył, że cokolwiek chcą zapłacić :)
0
@Bykunn gdyby mial 18 lat to by to coś zmieniło?
0
@Bykunn jak można posiadać broń to jak może iść siedzieć za to :D pokrętną logiką, albo jej brakiem się kierujesz.
1
@Bykunn https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2740910799453669&id=1645735358971224
Kolejny biedny uciemiężony przez system
2
@Bykunn dzieciak strzelał w samoobronie, wystarczy spojrzeć na filmy z tego zdarzenia. @SiSenior ma rację o wypranych mózgach, które nie potrafią obiektywnie spojrzeć na sytuację, nie trzeba mieć prawicowych poglądów, żeby trafnie oceniać sytuację. Eskalacja przemocy ze strony czarnych skończy się dla nich źle. Nie jest to sposób na dochodzenie swoich racji
0
@Ghotti ale brutto czy netto?
1
@Bykunn no masz rację jeden wybryk wśród zdemolowania całego miasta to promil :)
8
@Bykunn świetne protesty, rabunki, kradzieże, pobicia, morderstwa. Rzeczywiście wzór protestowania. Za takie zachowania jak na tym filmie należy się szafot.