3

@Allbi nie najlepszy kierowca, a najlepszy samochód w stawce.

0

@against_modern_football a już myślałem, że black lives matter :p

0

@against_modern_football nic mu nie będzie, spokojnie

0

Hamilton nie dostanie żadnej kary, bez przesady :D

0

Czyli tak jak pisałem, za szybko wczoraj jeździł Bottas i musieli mu utrzeć nosa. Żałosne jest to faworyzowanie Hamiltona

0

@Chaoss ano masz rację, zapomnialem o tym tajnym porozumieniu

1

@Mario96w spieprzyli coś z silnikiem i ledwo zipią te samochody. Na Monzy zawsze były mocne bo potrafiły rozwinąć duże vmax. Teraz to się rozlatują bez ingerencji

2

Po 0.07s za Hamiltonem dali mu nauczkę, żeby tak nie szalał liderowi :D

0

@nitey wszystko to czego byś nie chciała w Polsce

7

@Nieznajomy a byłeś w Belgii w Brukseli na przykład? Tam co się dzieje to jest tragedia.

3

@osa91 KoLeJnY AnTyKiBic :P

11

Argentyńscy dziennikarze mają rozum i godność człowieka

0

@meteo100 oczywiście, że się nie wypowiedział. Okropnie go nie lubię i nie rozumiem hajpu na niego

0

Patrząc po fotkach na Instagramie Barcy to chłopaki chyba dawno się tak nie spocili na treningu :)

0

@IronSanHybrid co tu sie odjaniepawliło

6

@Bykunn wywiad bardzo ładny, przyjemnie się czyta, ale nic poza tym dla mnie. Messi nie jest taki święty za jakiego się go uważa. Oczywiście nie neguję tego, że Bartek to menda i powinien na kopach lecieć z tego klubu

0

@messi564 Koeman już go postawi na nogi.

0

Jeszcze Messi bedzie w duchu dziękował Bartkowi, że zmusił go do pozostania w klubie po tym jak wygrają tryplet w tym sezonie :P

0

@IMBALEO kolego, można bylo to zrobić w styczniu i na konkretniej spinie spróbować wygrać co się da. Nie wierze w te gadanie, że nie można tego było zrobić wcześniej

0

@Dosq Messi nie od dzisiaj wiedział, że to menda jest. Powinien to ogłosić przed 10 czerwca. Nie wiem co on myślał

1

Droga redakcjo, zapomnieliście dodać tłumacząc ten tekst z oryginału: "But apart from that, the president always told me 'when the season is over, you decide if you stay or leave', he never set a date, and well, it was simply to make it official that I wouldn't continue, but not to start a fight because I didn't want to fight against the club."

Wychodzi na to, że Leo nie zna swojego kontraktu?

4

Dołóżcie ze 2 chomiki na tych serwerach

1

@SonBarcaGoku z wyrokiem!

5

@Patrykl145 pandemia została ogłoszona w marcu, mieli tyle czasu żeby aneksować umowę. Ileż razy można to powtarzać

0

@szkutnik91 widać że stary chce młodego wybielić żeby nie było takiego kwasu po ogłoszeniu decyzji, że zostaje. Jakby była to prawda co twierdzi Jorge i Leo to dawno by już temat był rozwiązany. City powiedziało pewnie, że nie ma szans na wygraną w sądzie i nie będą płacić 700 mln :)

0

@vukoo1 wkoło te same bzdury piszesz

0

Żenujące to jest

1

@Derean Koman może nie jest geniuszem taktycznym, za to ma genialnego asystenta :D

1

@OsehShalom no i teraz pytanie, czy wina nie leżała w szatni?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?