wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@hoeniker co z tego, że tyle biega jak robi to 2x za wolno
3
@clyde stonoga to przekrętas dobry
0
@FutbolToMagia weź Ty przeczytaj artykuł na stronie pewnego użytkownika i nie opowiadaj glupot o wysokim poziomie Nelsona xd (żartuje oczywiście)
0
Pająk się polamie zaraz xd
3
To fajny ten Roberto, gigant
0
Co to za perspektywa xdddd
1
Ale drukarnia, nawet powtórki z rozrysowanymi liniami nie ma
0
Pieprzyć drukarnie
0
@kaamil1910 osoby bezrobotne mają pierwszeństwo w kolejce do żłobka :D
8
@Huberc1kk właśnie w tych swoich filmikach wygląda na takiego pustaka :D
4
@ksobi kasa misiu kasa
3
@NGTRX hehehe zabawne
0
Jak nie strzela Suarez to strzela Fati, nie ma co płakać
0
@Suzu Roberto Amigos przecież
3
Kontra po stracie Busqetsa, nie znalem :D
0
I co tam, gdyby nie idiotyczne zachowanie napastnika Villarealu to Roberto mógłby sobie zapisać brameczke na konto :)
0
@Firestone nie wiem, może ślepy jestem ale ja tam bark widziałem a nie rękę
0
@_Specjalista był
0
@IronSanHybrid czarny no bo kto inny :D
0
@xBoMBoWiECx kiedyś to było
0
Komentarz usunięty
3
@Couti11 obecnie do najlepszej 9 mu daleko
1
@JarekS no tak bo Busqets to wie kiedy piłka bedzie na 10 s wprzód i dlatego jest najlepszym defensywnym pomocnikiem na świecie
0
@tobiasson92 to niezła próba statystyczna :D
1
@lukasz9197 gwarancją bramek z Messim w składzie, nie zapominaj
0
@tobiasson92 dopiero będą rewelacyjne dane jak Biden wygra. Z równi pochyłej zaczną pikować.
1
@Ghotti ta, ciekawe kto za niego tyle zapłaci :D
1
@Huck w normalnych klubach nie daje się wysokich kontraktów 34-letnim zawodnikom.
0
@Ermitano ja bym się tak nie cieszył :D
0
@shoZu spawex :)