6

Bez przesady, strzelil prosto w niego

0

Sędzia który rozdaje dużo żółtych kartek, mając ze 3 okazje nie rozdał ani jednej xd takie coś tylko u smietankowych

0

Trzeba to wygrać sporą przewagą bramek bo widać że sędzia na pewno pomoże przy wyniku na styku

0

Co tu się odpierdala

1

Ale Lewy załadował...

0

Co za patologię zagrali xd

1

Kolejne żółtko pominięte, jakaś patologia

0

@NeroTFP1 oprócz bramek Barcy cieszy lament i placz prześcieradeł

0

Ale lament na notatniku xd

0

Jest rehabilitacja, ale te placki z madrytu nie potrafia podawac xd

1

Yamalek na misji xd

1

Przecież to jest żółta kartka xd

1

Przynajmniej rozgrzał Joana

1

Munuera nawet blokuje strzał Pedriemu na bramke..

0

@FcPortoFan1999 przecież jeszcze nic nie jest wykluczone :)

0

@Kow_aLL już dawno nie było pożaru hali magazynowej

0

@Ignareks tak to jest jak relacja profesjonalna zamienia się w prywatną

3

Widać że prześcieradła wymęczone, bardzo dobrze

1

Alvarez to w ogóle gra?

0

Dobra zaraz ich dojada xd Viking Sorloth

7

Nie bylo tam ręki rodowitego niemca?

0

Odnoszę wrażenie że kotletiko to nie wie co zrobić z piłką pod polem karnym

5

Męczennik forma mutant

6

W jednej i drugiej druzynie paralitycy w środku pola xd

0

Akurat 150 mln i można coś myśleć, ale wątpliwe jest to żeby Fermin w ogóle chciał gdzieś indziej iść

4

Ja już zwalilem, a wy?

1

Dopiero 20:35 a tu już ruchanie aż się pali

0

Luznutko dzisiaj, kotletik bilbao dostanie piątkę

1

@th@les dla pilkarza niekoniecznie katastrofalna, gruby kontrakt, a w przypadku poważnej kontuzji i tak może zapomnieć o wyjeździe na MŚ

4

No to można zapomnieć już o pozbyciu się go na krótkie wypożyczenie nawet.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?