28 maja 2009, 13:48
0
Jeszcze raz Wam dziekuje :) Visca el Barca!!!
28 maja 2009, 13:44
Wlasnie Shear - to mi caly czas chodzi po glowie ;) nie do zatrzymania... na necie jest fotka jak Ferdinand tylko patrzy na ten strzal :)
28 maja 2009, 00:43
Visca el Barca!!! Chce tylko zacytowac ;) Ferdinand: Messi jest do zatrzymania - jak każdy :D
7 maja 2009, 00:07
Zawal serca pod koniec meczu ;) takich momentow nie da sie opisac :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Jeszcze raz Wam dziekuje :) Visca el Barca!!!
0
Wlasnie Shear - to mi caly czas chodzi po glowie ;) nie do zatrzymania... na necie jest fotka jak Ferdinand tylko patrzy na ten strzal :)
0
Visca el Barca!!! Chce tylko zacytowac ;) Ferdinand: Messi jest do zatrzymania - jak każdy :D
0
Zawal serca pod koniec meczu ;) takich momentow nie da sie opisac :)
0
Wlasnie Shear - to mi caly czas chodzi po glowie ;) nie do zatrzymania... na necie jest fotka jak Ferdinand tylko patrzy na ten strzal :)
0
Visca el Barca!!! Chce tylko zacytowac ;) Ferdinand: Messi jest do zatrzymania - jak każdy :D
0
Jeszcze raz Wam dziekuje :) Visca el Barca!!!
0
Zawal serca pod koniec meczu ;) takich momentow nie da sie opisac :)