0

Jeszcze raz Wam dziekuje :) Visca el Barca!!!

0

Wlasnie Shear - to mi caly czas chodzi po glowie ;) nie do zatrzymania... na necie jest fotka jak Ferdinand tylko patrzy na ten strzal :)

0

Visca el Barca!!! Chce tylko zacytowac ;) Ferdinand: Messi jest do zatrzymania - jak każdy :D

0

Zawal serca pod koniec meczu ;) takich momentow nie da sie opisac :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?