O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5306
  • Liczba komentarzy 15
  • Polecenia 0

Komentarze

0

GDZIE SĄ PASY JA SIĘ PYTAM ?!

0

Czekamy na 2012/13...

Oby potrójna koronka.

Nie wiem sam czy to Pep się kończy, czy ludzie przejrzeli na oczy i zauważyli, że Barcę da się pokonać.

Sam nie wiem co gorsze.

Przynajmniej sezonowców ubędzie ;)

0

Co by nie mówić - byli lepsi i tyle.
Trzeba pogratulować wygranej, zebrać się po porażce i dać z siebie wszystko w LM i CDR.

0

NO ! KURWA ILE MOŻNA CZEKAĆ !

0

Jak wpuści pikuta to wyłączam transmisję...

Zobacz wszystkie

0

NO ! KURWA ILE MOŻNA CZEKAĆ !

0

Co by nie mówić - byli lepsi i tyle.
Trzeba pogratulować wygranej, zebrać się po porażce i dać z siebie wszystko w LM i CDR.

0

oper21, 5 minut temu:
Ma bardzo dużą rodzinę :)

Zaczął być gwiazdą Barcelony to i rodzina się znalazła :D

0

Kolejne potknięcie...

Coś czuje, że real odskakuje nam za bardzo. No ale cóż, trzeba wierzyć.

0

To sobie wybrało drewno moment na sypanie wiórów...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?