xDante
Dołączył/a: grudzień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
GDZIE SĄ PASY JA SIĘ PYTAM ?!
0
Czekamy na 2012/13...
Oby potrójna koronka.
Nie wiem sam czy to Pep się kończy, czy ludzie przejrzeli na oczy i zauważyli, że Barcę da się pokonać.
Sam nie wiem co gorsze.
Przynajmniej sezonowców ubędzie ;)
0
Co by nie mówić - byli lepsi i tyle.
Trzeba pogratulować wygranej, zebrać się po porażce i dać z siebie wszystko w LM i CDR.
0
NO ! KURWA ILE MOŻNA CZEKAĆ !
0
Jak wpuści pikuta to wyłączam transmisję...
0
To sobie wybrało drewno moment na sypanie wiórów...
0
TAK KURWA TAK
0
Alexis za Xaviego...
0
KURWA !
0
Tello do bazy
0
Kolejne potknięcie...
Coś czuje, że real odskakuje nam za bardzo. No ale cóż, trzeba wierzyć.
0
oper21, 5 minut temu:
Ma bardzo dużą rodzinę :)
Zaczął być gwiazdą Barcelony to i rodzina się znalazła :D
0
Prawdę mówiąc, nie widzę w tym transferze nic wartościowego. Mamy Sancheza, który moim skromnym zdaniem jest nawet większym odkryciem niż Neymar, "od biedy", jest przecież Afellay, który także jest wspaniałym piłkarzem i kilka lat temu wiele klubów pozabijałoby się o niego. Pytam więc: Na co nam ten Neymar ?! To transfer na zasadzie "kupmy sobie gwiazdę" a takie zazwyczaj nie wnoszą nic do gry zespołu. Rozumiem, że może władze Barcy liczą na bardzo szybki rozwój tego zawodnika w Europie, ale mimo to stawiałbym na Sancheza.
0
Mecz po prostu dobry, nic więcej.
A co do tego fantastycznego, magicznego, błyszczącego neymar'a, to dzisiaj grał piach.
0
Barca - Mes que un club !
Taki gest w stronę Davida wiele znaczy i tym samym udowodnili, że Barcelona to coś więcej niż tylko klub. Barca to rodzina. To co stało się Davidowi to wielka tragedia i myślę, że każdy z nich tak samo to przeżywa.