xKamilX8
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakoś mnie to nie dziwi, w końcu się przyznali. Od kilku lat można było to zobaczyć.. (zwłaszcza te "szczęśliwe" losowania Realu i łatwe drogi do finału) , UEFA to zwykła mafia i tyle. Tam istnieje tylko jedna zasada, ten kto da więcej będzie miał łatwiej.
0
Porównując jednak 100 mln do choćby 75 to i tak jest duża różnica.
0
Polakom tego mówić nie musisz mówić, bo bardzo dużą część społeczeństwa jest temu przeciwna. To te "bezmózgia" siedzące w rządzie chciały ich przyjmować. Ale na szczęście stwierdzili, że chyba nie będą przyjmować nikogo. (Moim zdaniem to najpierw powinni postarać się przekonać wszystkich, którzy wyjechali z kraju by do niego wrócili i zapewnić lepsze warunki pracy, a nie przyjmować imigrantów, którzy za samo "wejście" do kraju mieli by otrzymywać lepsze pieniądze niż połowa polskiego społeczeństwa ciężko pracująca.)
1
Nie wiem co widzisz w "chorobie" i "idiotyźmie" osób, które wysadzają siebie i innych niewinnych ludzi. To nie jest dobry temat do robienia sobie z tego żartów!!!!
1
Jeśli ktoś oglądał jego występy w tym sezonie, to dostrzeże jego wielkość i to, że jest to zawodnik, który w komponował by się w drużynę. A przede wszystkim jest tańszy od Pogby, którego nie wiem dlaczego się wszyscy tak jarają.
2
Payet właśnie takim zawodnikiem powinna zainteresować się Barca. Nie tym przereklamowany Pogba, bo nie jest wart ceny jaką życzą sobie włodarze z Juventusu. Fakt nie jest tak młody jak Pogba, ale jest tańszy i ma doskonałe podania i strzały, właśnie takiego zawodnika brakuje w Barcelonie na pomocy czy skrzydle. (Nie pisze tego po obejrzeniu jednego meczu na EURO tylko po obejrzeniu całego sezonu w wykonaniu Payeta w West Hamie, teraz potwierdza swoją formę i wielkość.)
0
Dokładnie lepiej za te pieniądze sprowadzić solidnego obrońcę lub zmiennika dla MSN. Pomoc jest bardzo dobra i obstawiania na lata.
2
Idź na ta biała stronę i tam pisz takie głupoty, gdzie większość to takie bezmuzie dzieci.
3
Jeśli patrzą na wygląd pilkarza i jego medialność to coś takiego jak ZP nie powinno istnieć. Taki tok myślenia odpowiada temu komu "kibicujesz". W sumie lepiej wziąć przykład z Ronaldo i zamiast grać to na murawie patrzeć gdzie są kamery i oglądać siebie na ekranie i udawać gwiazdę Hollywood.
2
Porównując Messiego do Ronaldo wkład ich obu na drużynę tylko jedno Ci przekaże lepiej zobacz sobie na ilość Asyst Messiego a Ronaldo (o ile on wie co to jest asysta), bo jest takim gburem, że widzi tylko bramki i cały czas macha łapami jak nie dostanie piłki. W ZP liczy się to co zawodnik dał drużynie przez CAŁY ROK a nie tylko przez dwa, trzy mecze.
6
Chyba trafiłem w czuły punkt ..... boli dupsko, że był tak słaby ze nawet piłki nie potrafił przyjąć...
8
Ale te śmieszne gazety są żałosne. Ciekawe dlaczego tak sie zachwycają nad tą Krystyną. Gość miał tylko jedna sytuacje i była nią karny, a resztę meczu spędził chyba siedząc w szatni lub domu. Nie pokazał nic, ale przecież wystarczy że strzeli ostatniego karnego co było ustawione i nagle wszycy wielki Ronaldo. Gości nie zrobił nic by Real odniósł sukces i nie zasługuje nawet na to by przypisywano mu sukces zespołu, bo Real ten mecz grał w 10 od początku. A najlepsze show zrobił pepe przebił wszystkich i jest liderem w konkursie do wygrania Oscara. Tak symulować w finale LM gdzie oglądają to miliony ludzi, a ten pajac odstawiamy taka szopkę i to dwa razy. Geniusz wielki podziw dla niego. (Nie dość, że brutal to i doskonały aktor, nawet przebił swojego rodaka, który wywraca się cały czas w polu karnym)
3
Jeśli mowa o obiektywiźmie to obiektywnie patrząc coś jest na rzeczy jeśli chodzi o losowania. Przypomnę, że to nie pierwsze i pewnie nie ostatnie takie losowania dla Realu. Im takie "szczęście" sprzyja juz dobre 3-4 lata pod rząd. I obiektywnie patrząc to Real ta wygraną zawdzięcza szczęściu, które miało. Uznany gol ze spalonego, brak czerwonej kartki dla Ramosa i poprzeczka, słupek z karnego. To był najbardziej niesprawiedliwy finał LM jaki do tej pory był rozgrywany. Juz nie chodzi o to czy to był Real czy tak samo trafiło by to na Bayern czy inne zespoły.
0
Ale wyszli by 4 na 2, a wslizg Ramosa był z impetem i nie wiele brakowało, a przez niego zawodnik mógłby nabawić się kontuzji.
1
A na jakiej podstawie tak twierdzisz ??? Jeśli patrząc tylko na LM to nie są najlepszymi, bo Barca w tym sezonie zdobyła więcej trofeum i w przeciągu ostatniej dekady to oni zdobyli znacznie więcej pucharów. Liga Mistrzów to nie jest wyznacznik drużyny najlepszej. Jeśli zespół nie wygra nic w lidze , a wygra LM czy LE to nie jest to podstawa do pisania, że są najlepsi. (Takie jest moje zdanie, nikt nie musi się z tym zgadzać)
0
To nie pierwszy tak dobry występ Carrasco. Marzeniem było by gdyby dołączył, a byłby przy tym najlepszym zmiennikiem dla MSN.
0
Ale mecz wyglądał by zupełnie inaczej, gdyby sędzia odgwizdal spalonego i zasłużenie wyrzucił Ramosa z boiska.
0
A dalej tak będzie jeśli to "szczęście" ich nie opuści i ich Perez również.
2
Tu nie chodzi o to czy będą frajerami, bo o ile się nie mylę to Barca w tym momencie nie ma już nic do gadania. Jeśli mnie pamięć nie myli to rok temu, gdy Alves miał odchodzić dostał kontrakt, który gwarantował mu bezproblemowe odejście po tym sezonie za darmo tam gdzie będzie chciał, z ewentualną możliwością przedłużenia kontraktu o rok. I jeśli te informacje podawanie przez prasę są prawdziwe to Dani zdecydował się nie przedłużać kontraktu i odejść. I Barca nie ma tu nic do gadania nie mogą go już zatrzymać.
0
Tylko nie każdy zawodnik chce wracać do macierzystego klubu. Jak na razie to w mediach pojawiała się informacja, że Bellerin chce zostać w Arsenalu. Byłby dobra opcja na prawą stronę, ale dopóki nie ma otwartego okienka to będzie teraz codziennie puszczana plotka kto ma trafić do Barcy, a kto odejdzie.
2
Adraiano praktycznie cały sezon grzał ławę, Alves miał kontrakt, który kończy się teraz i nie skorzystał z możliwości jego przedłużenia wiec nie dziw się, że odchodzą za marne grosze, lub za darmo.
0
A taka, że za zawodnika, który jest już po 30 nie sprzedaż za 30-40 mln euro. Jeśli chodzi o transfery a raczej ceny za zawodników to Barca ma z tym problem od lat. Barca sprzedaje zawodników za małe pieniądze, a kupuje za dużo większe. Ale póki budżet się zgadza i Barce stać na transfery i wkład w klub to nie ma się co martwić.
0
Sprawa z Javierem to czyste plotki. Mascherano podkreślał juz kilkukrotnie, że czuje się bardzo dobrze w Barcelonie i jeszcze chwile chce tam grać. Mimo że dołączył by jakis obrońca (co jest potrzebne) to Mascherano nie będzie miał problemu z wywalczeniem sobie miejsca. Do tego odchodzą Bartra i Vermaelen. Mascherano musi zostać bo on wraz z Pique to filary obrony Barcy i grają bardzo dobrze. Co do Alves to jest to bardziej prawdopodobne, ma już swoje lata i te najlepsze czasy gry także. Ale jeśli odejdzie to kibice będą pamiętać co zrobił dla Barcy i dziękować za te wspaniałe lata gry.
0
Myślę, że pewnie się pojawi. O ile się nie mylę to w poprzednim sezonie także była prowadzona relacja z fety na yt.
0
to by się mogło źle skończyć dla sędziego :D
0
o wynik się nie martwię, bo jest nieźle. A Barca zawsze drugą połowę gra lepiej i to właśnie w drugiej połowie strzela najwięcej bramek. Także gole będą, bardziej martwi mnie postawa sędziego, który pozwala temu bydłu na wszystko. Sędzia nie do końca kontroluje ten mecz, czego mogą być konsekwencją połamane nogi kilku zawodników przy tak brutalnej grze.
0
Po raz kolejny zawodnik kolo 30 ?? .... Barca musi rozglądać się za młodymi zawodnikami. Barca musi odmlodzic kadrę a nie postarzać.
0
To się nazywa boiskowa inteligencja :D po co biegać skoro można zrobić coś fantastycznego z chodzenia i bez większego wysiłku :)
0
Najgorszy mecz w tym sezonie w wykonaniu Neymara...
1
Nie na temat ale: Liga Europejska jest w tym roku dużo lepsza pod względem oglądalności, intensywności czy emocji niż Liga Mistrzów. Te mecze o których mówi się w LM są niczym w porównaniu do tych, które rozgrywane są w LE. Mecz Realu z City czy Atletico z Bayernem są nudne i niezbyt ciekawe w porównaniu do tych w LE.