xKamilX8
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wtedy nie istniał a teraz istnieje i to w nowej roli trenera pływania. (Sory ale nie mogłem się powstrzymać) Bo taka spina się tu zrobiła.
0
A to co na szybko pamiętam próby nurkowania to był mecz z Almerią i bardzo popisowa w meczu z Celta.
0
A czy ja coś mowie o jakiś słupkach,poprzeczkach, sedziach?? Nic takiego nie mówiłem. Tylko o tym ze ludzie (zwłaszcza ci z Madrytu) się takcji tym podniecają a nie wspomna juz nic o tym jak on te bramki zdobywał.
0
Nie mam bólu dupy tylko śmieje się z tego ze strzela połowę z karnych i to po "wynurkowanych", ale masz rację Real obecnie gra najlepiej ze wszystkich drużyn i ma bardzo duże szanse na obronę Ligi Mistrzów.
0
Nie pamiętam ale wiem ze się wyróżniał sporo od podstawowych pomocników.
0
Rafinha ciągnie grę do przodu, jak tylko gra a Rakitic i Iniesta nie są teraz w najwyższej formie.
1
Tak strzelił tyle i zasługuje na ten tytuł, ale połowa z tego to z karnych ale to nie jest ważne dla innych. Liczy się jednak ilość a nie jak zostały strzelone.
0
To co robi teraz zarząd to nie wygląda jakby mieli pojęcie o prowadzeniu klubu. Najgorszą robotę robi Zubi. Gość zawodzi pod względem dyrektora sportowego transfery jakie dokonał przez ostatnie lata nie były zbyt dobre. Ostatnie okienko transferowe mu się prawie udało. Bo kupowanie kontuzjowanego zawodnika to ogromne ryzyko i głupota. Jak to jest ze on dalej jest w zarządzie? Barca potrzebuje porządnych obrońców. Mathieu jest nie najgorszy obrońca ale nie załata on dziurawej obrony. Vermaelen pewnie nie pogra w tym sezonie.
0
Tak było, tak jest i tak będzie. Tego już nic nie zmieni.
4
Choćby przyszedł do Barcy to i tak by nie było żadnej zmiany. Żeby Barca grała lepiej i coś osiągnęła potrzeba zmiany w górze. Zarząd i Zubi musi wylecieć by coś to dało.
0
A teraz przypomnij sobie ile w tym sezonie zagrał Montoya. Ja z tego co kojarzę doliczyłem się trzech meczów. Kiedy on ma nabrać doświadczenia i zachowania się na boisku? To jest dokładnie taka sama sytuacja jak z Bartrą sezon temu. A okaże się że odejdzie i zostajemy w czarnej d........ Alves jest juz za stary i za słaby na pokrycie prawej obrony. Douglas nie widzę w nim przyszłości. I pozbywamy się kolejnego wychowanka i to dobrego. A wystarczy go ograć i byłby z niego bardzo dobry PO.
2
Dokładnie gość gra dużo lepiej niż Alves, ale i tak siedzi na trybunach. Jeśli będzie dostawał minuty a w co wątpię u Enrique to byłby z niego bardzo dobry Po. Tak samo bylo z Bartrą. Wszyscy śmiali się z niego wyzywali od cieniasów a tak naprawdę to on jest bardzo podobny do Puyola. Ale co ja tam.wiem. Na tej stronie jest bardzo dużo "ekspertów" którzy wiedzą wszystko najlepiej.
2
Na pewno dużo lepiej się prezentował niż Alves? To ja się Ciebie zapytam tak co pokazywał takiego Alves ze skreślasz Montoye na starcie? z tego co pamiętam I widzę to Alves prezentuje ciągle wrzutki i straty piłek i słabą grę w obronie. A Martin gta lepiej od niego w obronie jest młody i się rozwija . I co on ma takiego wielkiego pokazać jak to był dopiero jego trzeci występ? Gra dużo lepiej niż Alves ale i tak przez dużą część "kibiców" na tej stronie jest nazywany słabiakiem. Później jak odejdzie znów będzie płacz jak to było z Thiago.
0
Ale to co robili Messi-Henry- Eto tego się nie da powtórzyć i zapomnieć :D
0
Jak na razie szału nie robi ale pożyjemy zobaczymy :D
0
A jak inaczej mówił by gość który grał dla Realu. Nie ma takich aby mówili by jakiś zawodnik dołączył do innego zespołu a już tym bardziej do Barcelony. W Realu nie ma miejsca juz na kolejne gwiazdy.
0
Pedro to doskonały zamiennik. Potrzeba takich więcej.
0
Właśnie. Na bank nie zagra gorzej niż Alves w meczu ligowym. Gorzej to chyba tylko Douglas może.
1
Ale tak dobry obrońca nawet na rezerwę by się przydał. Musi być konkurencja. A w tym sezonie to Montoya jest najlepszy a i tak siedzi na trybunach. Montoya w występach prezentuje taki poziom ze Alvesa i Douglas "zjada" bez problemów.
0
Rakitic nie jest na sprzedaż, to ze na razie mu nie idzie to nie znaczy, że już jest na sprzedaż. Za chwilę jakieś gazety będą pisały że Barcelona będzie chciała sprzedać Suareza bo nie gra tak jak w Liverpoolu.
4
Podsumowanie Masip- bezrobotny a na koniec nie miał szans wybronic Mascherano- Bartra bardzo pewnie w odbiorze ale przy takim przeciwniku trudno by było inaczej.Montoya- bardzo dobry mecz Douglas- nic szczególnego nie pokazał Samper- pewny w odbiorze bardzo dobry mecz Iniesta- powoli wraca do swojej świetnej formy Rafinha- motor napędowy akcji ofensywnych świetny mecz, genialne dryblingi Roberto- bardzo dobry mecz Pedro- hat trick mówi sam za siebie Munir- przeciętny mecz, ale asystę zaliczył Adriano- dobry mecz Sandro- miał kilka okazji i zdobył tylko jedna bramkę musi popracować nad skutecznościąAdama- wejście smoka, gra dobrze ciągnie go pod bramkę przeciwnika i ma dobry dryblingWiadomo ze to był słaby przeciwnik ale cieszy bardzo dobra gra młodych zawodników. Widać ta wole walki i głód gry. Zagrali bardzo dobrze.
0
Może i 3 ligowiec ale młodzi dają radę. Grają bardzo dobrze.
0
Nie rakitic a Sergi Roberto
0
Przynajmniej widać ze młodych zawodników na coś stać.
0
Bo teraz gra młodzież i nie ma Messiego, i akcje wychodzą od Iniesty, Rafinhi i Roberto.
1
To byłaby dobra okazja do przełamania się i strzelił by coś. Taki mecz by mu się przydał tak samo Iniescie się przydaje.
2
Jak na razie linia pomocy gra bardzo dobrze. Iniesta, Rafinha, Roberto Pedro bardzo dobrze Munir jak na razie nie wyróżnia się specjalnie, Montoya na razie całkiem nieźle, nie traci głupio piłek i gra z głową.
1
Szybko zwątpieniłeś w umiejętności i potencjał Rakiticia.
0
Ale i tak pogrzeje ławę.