0

Już się boje jak będzie wyglądał mecz Barcy z Atletico.

0

Haha beka z Ramosa gość fauluje i jeszcze z ryjem do sędziego..... Komedia.

1

Bez niego Barca w takiej sytuacji będzie kończyć na tym ze z grupy nie wyjdzie. Ludzie mogą pisać że Messi to święta krowa ale to on ciągnie grę Barcy do przodu i bez niego Barca jest klubem przeciętnym. Taka jest niestety prawda.

0

Jaki Roura? Wieści mówią ze będzie to dyrektor sportowy Sevilli lub Fiorentiny.

0

Bo albo Messiemu za dużo pozwalają albo mu odbija.

1

Może posadzić Messiego na ławce ale nie w takim meczu i z takim rywalem. Dobrze wiedział ze Barca od lat ma problemy na stadionie Sociedad. A to co Enrique teraz odwala to jest nie do pomyślenia, Enrique w Romie też miał problemy z gwiazdami, a jeśli problem z Enrique byłby przyczyną odejścia Leo to duża część kibiców i ludzi w Barcy była by lekko mówiąc niezadowolona, a ostatni mecz doskonale pokazał że Barca bez Leo nie istnieje.

1

Ale zmierza to w dobrym kierunku Zubi wreszcie wyleciał, Enrique dostał ultimatum a zarząd chce wcześniejszych wyborów. Czyżby w Barcelonie ktoś wreszcie przejrzał na oczy?

0

Tak obrona była najważniejsza i dalej jest, bo dla mnie te transfery obrońców to nie są "lekiem" na dziurę w obronie Barcy. Te transfery uważam za zrobione na odczepkę wszyscy chcieli obrońców więc mają. Ale nadal potrzeba dwóch klasowych obrońców. Bartra jest dobrym obrońcą i na lata przypomina mi trochę Puyola a Pique jest bez formy od początku sezonu, Mathieu jest obrońcą średniej klasy w tym zespole trzeba lepszych, Vermaelen nie wiem nikt go w akcji nie widział i raczej do końca sezonu nie zobaczy, Mascherano jak dla mnie to jest zawodnikiem na pozycję Busquetsa jest lepszy od niego i nie płacze jak panienka. I zgadzam się z Tobą że potrzebny był i dalej jest obrońca ale klasowy.

0

Co myślę o Suarezie napisałem niżej..jako odpowiedź do komentarza RADOSLAWA . Nie chce się już wypowiadać tutaj :D ale masz rację.

0

Ja pierdziele coście się tak uczepili tego Suareza? Przypomnę wam (tym co go krytykują) że on przyszedł do nas z Anglii tam się gra inaczej, tam miał więcej miejsca a tu ma mało przestrzeni i musi jeszcze wejść w skład, i dodatkowo nie grał pierwsze jak pamiętam cztery miesiące. On potrzebuje czasu. Tak samo rok temu było z Neymarem. I pamiętam jak na tym forum było pisane że Neymar był niewypałem, że przepłacony i wg. Teraz gra coraz lepiej i jego współpraca z Messim wygląda obiecująco. (wczorajszy mecz tego nie obrazuje wiem). Suarez i Rakitic potrzebują CZASU a wy już byście ich sprzedawali i piszecie takie bzdury że głowa boli. Ludzie ogarnijcie się! Mam wrażenie że tu piszą sezonowy albo...... Nie chce dokończyć bo bym jeszcze bana dostał.

0

No i właśnie czy coś was nie zastanawia? Od dobrych 4 lat gra non stop ta sama linia pomocy. Xavi juz nie wróci do swojej najlepszej formy i jego wiek niższy nie będzie, Iniesta dalej szuka formy a Busquets jest sobą gra piach w obronie i płacze jak panienka, nie ma porządnych zmienników i nie ma kreatywności. Jak Barca ma wygrać mecz skoro podania idą od obrony do Messiego bo pomocy nie ma albo nie posyłają tych zabójczych podań jak kiedyś. Nawet Suarez cofnął się wczoraj i chciał rozgrywać bo nikt z lini pomocy nie potrafił posłać genialnego podania.

0

Nie siejcie paniki. :P. LEO sam mówił ze jest szczęśliwy w Barcelonie i ze nigdzie nie odejdzie.

0

Da się tylko wtedy jak jeszcze poleci trener i reszta zarządu.

0

A faktycznie popełniłem błąd, dzięki za info. Zła formę wybrałem na telefonie.

0

Dokładnie Martino potrafił bez Leo zrobić drużynę grająca lepiej jak z Messim a Lucho tego nie potrafi ogólnie patrząc to Martino był lepszym trenerem.

0

Co Puyola tez odchodzi? Dlaczego?

0

Nie wierze na nareszcie się doczekałem tej wspaniałej chwili. Wchodzę na stronę i od razu wspaniała wiadomość. Płakać po nim nie będę nie spełnił się w tej roli i w końcu to zrozumieli. Jeszcze reszta zarządu i coś z tego będzie.

0

Barca po raz kolejny powinna zmienić trenera ale na takiego z większej półki a nie średniaka, już się nudne robi to jak zarząd wybiera trenerów wystarczy spełnić jeden warunek: albo grał w Barcy albo ma jakieś powiązanie z tym klubem i juz od razu biorą go na trenera. To jest śmieszne i nie poważne. Musi być zmiana trenera na kogoś z nazwiskiem i na trenera który zna się na swoim fachu i zmiana zarządu. Inaczej nic się w Barcy nie zmieni i nie będzie żadnych osiągnięć.

0

No nie wiem czy duża część kibiców była zdziwiona ze Alves nie zagra i siedzi na ławce, z jego gra od samego początku powinien tam siedzieć a nie grać non stop w pierwszej jedenastce.

0

Bo Alves nabija statystyki wrzutek czego Montoya robi w połowie, może nie zagrał realizacji ale jest jedna bardzo ważna różnica między nimi Montoya dużo pracuje w defensywie i pressingu. Może dal się ograć z bardzo dużą łatwością ale gra defensywny w jego wykonaniu jest dużo lepsza. Alves gra tak jakby był z tego zwolniony jedyne co go interesuje to wrzutki i gra z przodu.

0

Ten i kolejny to na bank. W pomocy nie ma kreatywności, potrzeba lepszych i bardziej kreatywnych pomocników. Nie rozumie decyzji LE we wczorajszym meczu, zamiast Xavieg mógł zagrać Rakitic on przynajmniej potrafi uderzyć z daleka i jak można przy wyniku 1:0 wpuścić Alvesa, zamiast Rafinhi. Enrique za dużo kombinuje i i za dużo zmienia jedenastkę, ci zawodnicy nie zagrają się ze sobą grając non stop inna jedenastka.

0

Nie wszyscy się śmiali nie przypisuj każdego do jednego worka, co jak co ale jest tu kilku fanów co mają szacunek do rywala.

0

Trenerem nie jestem ale wydaje mi się ze drużyna zgrywania się ze sobą jak gra jak najczęściej ta sama jedensatka a LE gra co mecz inna jedensatka.

0

Po co Kloppa jak masz lepszego Moysa i to taniej będzie :P

1

69 % posiadania piłki 2 akcje podbramkowe to chyba najlepiej pokazuje i podsumowuje grę Barcy.

0

Dokładnie. Szacunek do rywala i innych zespołów się należy.

0

Hahaha Neymar juz wie ze po meczu :D

0

Enrique out, zarząd tez a Suarez potrzebuje czasu, w Anglii gra się inaczej niż w Hiszpanii dlatego nie może wejsc w grę Barcy.

1

Nie wieże w to Moyes odgrywa Barcelonę, do czego to doszło.

0

Dokładnie akurat Suareza usprawiedliwia to ze to jego pierwszy sezon i potrzebuje czasu ale reszta to dno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?