0

Marca już piszę, że Real jest bardzo blisko pozyskania Danilo, Porto ma dostać za niego 20-25 mln euro. Ciekawe czy plota czy coś prawdy w tym jest....

1

Pewnie przeszli hejtowac Messiego za tego karnego.

0

Alba źle nie zagrał ale to jak zanurkowal to mistrzostwo świata. Alba dalej nie nauczył się gry bez nurkowania i wymuszenia.

0

Ludzie skończcie z tym karnym. BARCA zagrała bardzo dobrze wygrali na wyjeździe strzelili dwie bramki, a wy lament bo Messi nie strzelił karnego.... Nie rozumiem was.... Barca to wygra na Camp Nou i ma bardzo wygodna sytuacje przed rewanżem.

0

Hahaha nie powinno być, ewidentny karny a ty wolisz taki komentarz jakbyś meczu nie oglądał, a Alba to przynurkowal ładnie, Busquets tez popis dał zamiast grać do końca do kończy walkę o piłkę i patrzy w stronę sędziego.

1

Taka skuteczność z karnych jak Messi nie jeden zawodnik by chciał, a takie karne jak ten dzisiejszy Leo zdarza się każdemu. Dzięki temu będą emocje na Camp Nou i ciekawy mecz.

0

Rezerwami??? Nie ma co aż tak ignorować City. Oni z rezerwami mogli by odrobić straty.

0

I tak będzie spokój z taką formą Barcy jak zagrają tak jak w pierwszej połowie to awans pewny. Najważniejsze dwa gole na wyjeździe.

0

Dokładnie. A nie widzą ile Messi dał drużynie, każdemu może się zdarzyć. Chciał szybko dobić i zeszła trudno... Najważniejsze, że Barca wygrała i strzeliła dwie bramki na wyjeździe. Z taką grą jaka prezentowali w pierwszej połowie to Barca nie odpuści walki o awans.

2

Gdzie Ci hejterzy Suareza no gdzie? Co nagle wam mowę odebrało.... A jeszcze nie tak dawno były tu komentarze typu najgorszy transfer Barcy czy inne..... Po meczu pewnie będą go pewnie wychwalać....

0

Bo w piłce trzeba mieć też szczęście, Real ma widocznie więcej......... Nawet grając bardzo słabo jakoś udaje im się zgarnąć punkty.

15

Hahaha po jednym fatalnym meczu madryckie szmatławce piszą, że Barca słabnie. A jak Real dziś wygra to pewnie będzie Real wraca do formy, albo inne tego typu brednie.

1

I Bardzo dobrze, że dziś Barca przegrała to cud, że nie było więcej niż ta jedna bramka. Może się ogarną i to będzie kubeł zimnej wody, że mecz sam się nie wygra a to jak beznadziejne zagrała obrona to zostawię bez komentarza. Jeżeli obrona zagra tak samo z City, to będzie pogrom. W dodatku brak pomocy, to nowy dyrektor sportowy ma już nad czym myśleć, by ściągnąć pomocnika, który odbuduje pomoc, bo to jak grała dziś cala linia pomocy jest poniżej poziomu. W ataku zabrakło szczęścia i skuteczności. Ale trzeba przyznać, że Malaga grała bardzo dobrze w obronie. I najgorsze co w tym meczu można było zrobić to stracić bramkę i Alves się o to postarał. Takimi występami to on nie przekona do siebie by został dalej na Camp Nou.

0

Bo wszyscy wiedzą, że Barca nie może i nie potrafią poradzić sobie z drużyną która gra bardzo defensywie i stawia autobus

0

Wkurzające jest już oglądanie kolejnego zespołu który gra autobus i Barca która nie może się przebić i stworzyć jakiejś bardzo dobrej i konkretnej okazji do zdobycia gola.

0

Malaga bardzo dobrze się broni i Barca jak na razie nie może się wbić w bramkę. Mają dobre okazję ale piłka nie chce wpaść. Jeszcze jest trochę czasu może się przełamią.

0

I zatrudnił Mourinho.....

0

Tu już teksty, żeby Inieste sprzedać. A to dopiero 45 min. Za chwilę będzie pisanie o sprzedaży Suareza, Messiego i całego składu + wywalenie LE

2

Jak Rafinha musi wbijać piłkę z pola karnego to ja się pytam gdzie są obrońcy i co oni kur..... wyprawiają.

2

Taka gra obronna z City będzie gwoździem do trumny...... Najgorsze co można zrobić z Malaga to stracić gola. Oni muruja się bardzo dobrze i ciężko będzie żeby Barca im strzeliła.

5

Ale dostać talent i go wykorzystać też nie jest łatwe.

0

Akurat jego wzrost nie jest przeszkodą. Może jest niski,ale jest zwinny, bardzo dobry technicznie i jest świetnym pomocnikiem.

0

Zgadzam się. Zdarzały mu się błędy, ale patrząc na to ile grał to trochę ciężko, żeby nagle wychodząc na boisko po kilku moczowej przerwie zagrał świetnie. Na pewno musi jeszcze nad tym popracować, ale talent ma i powinien częściej grać ze słabszymi przeciwnikami niech nabiera pewności siebie i doświadczenia, bo to jest najważniejsze.

6

Czy tylko ja mam wrażenie, że Bartra bardzo przypomina Puyola? I dlaczego ten obrońca nie gra częściej.

0

Haha Suarez zamkną pyski hejterom to się przerzucili na Pedro.

0

A co kogo to obchodzi..... Najważniejsza jest drużyna... A nie osiągnięcia jednego zawodnika, a że Messi korzysta na tym, że zespół gra jako zespół, a nie pod jednego zawodnika plus jego geniusz tworzy znakomite statystyki. Ale widać, że Argentyńczyk na pierwszym miejscu stawia drużynę, a nie osiągnięcia indywidualne. Tylko nie którym kibicom takim jak ty, najważniejsze jest żeby Messi przegonił Ronaldo.

0

Widać ze trener zrozumiał, jakie błędy popełnił i wyciągną wnioski. Do tego Barcelona wygląda na drużynę zjednoczoną nie ma żadnych spięć na lini druzyna-trener.

0

Ronaldo jeszcze musi poćwiczyć......

0

I dla tego Barca dala za niego tyle kasy..... Suarez powoli zaczyna łapać formę i przełamuje się w strzelaniu.

2

Odezwijcie się hejterzy Suareza.... Gdzie jesteście i co macie do powiedzenia.?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?