xKamilX8
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kasa kasa kasa o to cały czas mu chodziło. A jak nagle zdania zmienia najpierw ze uwielbia Messiego i ze to on jest najlepszy a jak Real dał lepsza kasę to Ronaldo najlepszy....... W du..... Mu się poprzewracało.
0
10 meczów to od razu powinien dostać, ja bym mu nawet więcej dołożył, żeby zapamiętał to na długo.
0
Raczej już nie zdąży.
0
To jest mało ważne. Najważniejsze jest to by Barca grała cały czas lepiej i przegoniła Real w walce o mistrzostwo, a czy Messi zakończy sezon wyżej od Ronaldo czy nie to mało istotna kwestia.
0
Nie z Polsatu :D
0
Raczej skąd go Zubi wynalazł.
0
Jedna to by mu na jeden mecz zabrakło. Busi musi mieć całą paczkę chusteczek na mecz.
0
A ty juz wiesz że on w Realu zrobi wielkie rzeczy? Z charakteru podobny do Isco. W wywiadach mówił ze kocha Liverpool a i tak przechodzi tam gdzie dadzą większą pensje.
0
Już nie. W ostatnim wywiadzie powiedział że Ronaldo jest jego ulubionym piłkarzem i najlepszym na świecie. Widać chłopak zmieni zdanie jeśli mu dużo zapłacą. A tak podobno kochał Liverpool. Widocznie woli prywatne lekcje u Ronaldo jak porządnie nurkować w polu karnym.
0
Nie ma co zapeszać, ale gra poprawiła się od poprzednich spotkań, albo jest to spowodowane tym że Real czy Atletico łapią zadyszkę szczególnie Real.
0
Dlatego trener musi mieć pomysł jak przyspieszyć grę Barcy, jak mają grać przeciwko autobusowi i przywrócić to co za czasów Papa Barca utraciła. Były czasem takie mecze gdy Barca grała prawdziwą tiki-take ale zdarzało się to bardzo rzadko. Najczęściej ich mecze wyglądają tak aby być jak najdłużej przy piłce i podawać od ataku do tylu.
1
Dokładnie, mamy bardzo dobrych młodych zawodników, którzy mogą być w przyszłości gwiazdami i już kilku z nich gra na takim poziomie, żeby się rozwijać muszą być już wprowadzani do pierwszego zespołu. A na forum tylko by kupić Reus i innych. Jedyny zawodnik jaki jest potrzebny to klasowy pomocnik za Inieste, chyba że Rakitic się rozkręci. Ewentualnie klasowy obrońcą, i Bartra w 11 musi grać.
0
Nie nie jesteś sam.
0
Dokładnie. Przypomnę że przyszedł on z Anglii i tam gra się zupełnie inaczej. Miał więcej miejsca, nie było presi na nim i po prostu potrzebuje czasu, tak samo jak potrzebował go Neymar dopiero po roku gra fantastycznie i współpracuje z Leo idealnie.
0
Nie chciał bym takiego prezesa, po pierwsze gość za kasę od szejków zrobi wszystko, wydaje mnóstwo milionów na każdym okienku transferowym, co roku musi kupić jedną gwiazdę, choć w składzie nie ma miejsca. Ale najważniejszą jego wadą jest tak jak już wspomniałem, że dla kasy zrobi wszystko, co potwierdza usunięcie krzyżyka w herbie Realu, dla większej kasy od szejków.
3
I projektanci Adidasa czy Pumy robią dużo lepsze koszulki dla klubów niż Nike.
0
W tym komentarzu nic nie pisałem o Roberto, chcesz zobacz sobie, kliknij edytowano kolo godz dodania.
0
A niby dlaczego Rafinha miałby odejść?
0
Ci co pisali by Roberto pozbyć się już teraz to macie odpowiedz. On potrzebuje minut i regularnej gry, jakby poszedł na wypożyczenie to dużo by mu to pomogło, a ma umiejętności by grać dla Barcy.
4
Rafinha przypomina grą Inieste, jego drybling, podania, tworzenie okazji to jak najlepsza wersja Andresa, Adama bardzo dobrze zachowuje się na boisku, gra bardzo dobrze lepiej od Munira i także ma genialne dryblingi.
0
Jest ale widoczny to jakoś nie jest. Powinien ponownie zagrać kilka sezonów w Barcy B bo teraz nic z niego nie będzie.
0
Opłaciło się go kupić, zastępuje Messiego przy wolnych.
0
Mathieu jaka bramka, pięknie uderzył, jakbym widział Messiego przy tej piłce.
1
Dokładnie też nie jestem zwolennikiem tego syfu na koszulkach typu Quatar ale z drugiej strony przez to wpływają pieniądze do klubu i jest za co kupić zawodników i opłacić im pensje. Czasy się zmieniają, i niestety nie będzie już tych pięknych lat gdzie nie było reklam i zawodnicy zarabiali mniej, sam Messi miał z 3 razy mniejsza pensje. To były piękne czasy ale teraz to nie przejdzie bo zaraz klub zbankrutuje i nie będzie za co kupić zawodników. W sumie to Quatar mało płaci za tę reklamę, są kluby typu Man Utd gdzie ich przychód od sponsora jest dużo większy od tego co dostanie Barca.
0
Jest bardzo duża możliwość i to jest wiadomość która może być prawda, że Reus od lata 2015 będzie zawodnikiem Realu.
0
Jak na razie Barca na Atletico ma sposób a na Real nie. Tez wole Atletico dalej.
0
Ja wybrałem Le jednak to on był głównym zawodnikiem który robił zamęt w grze :D Ale Neymar też zagrał bardzo dobrze.
0
Jeśli to on tak zmotywował zawodników i wymyślił taktykę i będzie to robił tak dobrze dalej to taj, ale jeśli jest to zasługa zawodników że to oni tak zrobili to niech odejdzie. Gość nawet sam nie mówi do zawodników tylko to jego asystent robi trochę to dziwnie wyglądało.
0
To była magia, tak perfekcyjnie grającej Barcy już dawno nie widziałem.
3
Brawo Barca. Takiej grającej Barcelony juz dawno nie widziałem. Oby grali tak pozostałe mecze i aż chce się ich oglądać. A poziom sedzioeania to pozostawiam juz bez komentarza.