xKamilX8
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Typowy Polak wszytko tylko kasa........ Nie potraficie zrozumieć że on potrzebuje czasu? Jak on ma przyjść z innej ligi, zespołu grającego inaczej i nagle strzelać 30 bramek jak byście chcieli. Nawet Messi by tego nie zrobił przechodząc do BPL.
0
A jak mial wykończyć cofając się od bramki i strzelić bokiem??
1
Teraz komentarze się sypną typu Suarez najgorszy transfer, cienias, drewniak, Enrique out pół składu do wymiany.
0
Ludzie ogarnijcie się. Ciśnienie po Suarezie a jakbyście byli na jego miejscu nawet piłki byście nie dostali. Przyszedł z Anglii, tam gra się inaczej i styl gry jest dużo inny. Żaden zawodnik przychodzący do Barcy nie nauczy się ich filozofii od tak. Tam szkolili to od lat. Pisanie o najgorszym transferze to debilizm. Po nie całym sezonie juz byście chcieli aby Suarez strzelał po 30 bramek. Czytać się tego juz nie da.
0
Suarez potrzebuje czasu,ale jak takie okazje będzie marnował to się zablokuje i nie będzie miał pewności siebie. Do tego media, może to sprawić że się nie odblokuje.
0
W jakiej formie, jego forma zaginęła od poprzedniego sezonu.
1
To ty zamiast czytać Onetu, zobacz na mecze, gdzie Javier gra na defensywnym, dużo lepiej wyprowadza piłkę, ma lepsze wślizgi i ogólnie gra lepiej. Nie trzeba mu paczki chusteczek po każdym starciu z przeciwnikiem. Obejrzyj mistrzostwa świata jak w Argentynie grał jako defensywny pomocnik. Każdy jego mecz wyglądał znakomicie był głównym filarem obrony, bardzo dobrze wspierał środkowych obrońców. I jeszcze jedno, nie czytam żadnego Onetu czy WP bo tam piszą same głupoty i artykuły mijającego się z prawdą.
0
Nie Mascherano zjada Busquets pod wszelkim względem. Jedyne co Busquets jest lepszy od niego to wzrost i zachowanie panienki.
0
Już wiem tak w poprzednim roku grała Barca. Widać Guardiola chce stworzyć druga Barcelonę z Bayernu. Guardiola zabił Bayern Heynckesa, który był maszyną niedozatrzymanania i do strzelania mnóstwo bramek.
0
Pewnie. Lepiej żeby poszedł tam gdzie będzie mógł się rozwijać niż grać w tak nudnej lidze jak Serie A.
0
Cuadrado już jedną nogą w Chelsea, czekać już tylko na oficjalne potwierdzenie.
0
W Hiszpanii są daleko od innych krajów jeśli chodzi o technologię, nie wspominając już o poziomie tego sędziowania.
16
Hahaha Ronaldo za bicie zawodnika dostaje 2 mecze kary, Costa za podeptanie przeciwnikowi nogi dostaje 3. Gdzie tu sprawiedliwość?? Real ma bardzo dobre układy skoro oni są tak bardzo nietykalni.
0
Atletico grało bardzo brutalnie, już im zaczęło odbijać na boisku. Dobrze że LE zdją Neymara bo nie wiem czy dotrwal by bez kontuzji. Był faylowany najczęściej i te chamskie zachowania Atletico, bardzo zepsuło mecz.
0
Lol Gracz Atletico dostał czerwona.
0
Z tego co widziałem to powiększył powierzchnię ale chronił twarz.
0
Vermaelen nie gra do końca sezonu z powodu kontuzji :D
1
Mimo że chciałem odejścia LE, myślę że ostatnie mecze pokazują ze ten trener może mieć jakiś pomysł na Barce. Podsumowanie jego pracy trzeba będzie zostawić na koniec sezonu. Za szybko, pisałem o nim w kontekście ze jest słaby itp...
0
On dopiero powoli "wgryza" się w zespół i juz widać ze bardzo dużą różnicę robi asysty ma bardzo ładne. Jak wejdzie w grę zespołu jak teraz Neymar i powróci do formy z Liverpoolu będzie atak nie do zatrzymania. Messi dużo lepiej radzi sobie na skrzydle i ta zmiana wyszła mu na dobre. On jest stworzony na prawe skrzydło, powrócił tam gdzie zaczynał.
0
A.... Mógł sobie podarować, nie potrzebna kartka. Dzięki za info bo coś pominąłem ten fragment.
2
Jaka czerwona za co? Bo chyba mnie coś ominęło...
1
Co zrobił Messi że dostał żółtą kartkę?
0
Neymar ¡!!!!!!! Ale piękna gra z kontry
0
Tak wykańczać powinien Suarez :D
0
Bramki są ale gra pomocy i obrony pozostawia wiele do życzenia.
0
Hahaha tego się nie spodziewałem nie dość że z rzutu różnego to jeszcze Busquets
0
Suarez nie dość ze nie gra dobrze, to jeszcze da się wytłumaczyć ale te jego symulki są wkurzające, przypomina Neymara z poprzedniego sezonu.
0
Kolejny mecz pokazujący słabą grę obrony. Karny z dupy wzięty ale nie zmienia to faktu ze obrona jest słaba, jak można pozwolić Atletico na takie wjazdy w pole karne.
2
Zgadza się ale jednak zdecydowana większość jest bardziej przychylna do koszulek projektowanych przez Adidasa i ja również uważam, że oni robią lepsze koszulki.
0
Może i wygląda na obiecująco ale pamiętaj że Real nie jeden talent juz zmarnował. Gdyby mu zależało na rozwijaniu się piłkarsko wybrał by Ajax. Tam mają najlepsza szkółke i wiedzą jak z młodych graczy zrobić światową gwiazdę.