0

I co "kibice" gdzie te hejty na Rakiticia??

0

Czuje dziś stratę punktów i utratę lidera, nie wiem czemu ale oby się to nie sprawdziło

0

Nie jest tyle wart? To chyba nie widziałeś jego gry.... Gdyby przyszedł do Barcy wzniósł by nowość w pomocy Barcy, która kuleje.

0

Barca na środek pola powinna się zainteresować Reusem, Verattim czy Kovaciciem...

0

Ja tak samo i bylem wkurzony po meczu Argentyny i Niemiec i tak na tej stronie napisałem prawdę na jego temat, że dostałem bana..... Z pośród wszystkich niemieckich piłkarzy jego nie znoszę najbardziej

0

Tylko nie wiadomo jakim klubom będą kibicować i jeśli będą tak dobrzy jak ojciec to w jakim klubie będa chcieli grać

1

Dokładnie. Ja wierzę w to, że pokonamy Bayern...Mamy bardzo dobrych zawodników, trenera dlatego myślę że Barca będzie w finale i będzie pewnie z Realem.

0

Dokładnie a Suarez wnosi nowość w ataku Barcy, tak samo Rakitic czy inni nowi zawodnicy.... Najlepiej by było gdybyśmy trafili na Juve a Bayern zostałby na finał :D

7

I tu się mylisz, bo Enrique nie gra tak samo jak On prowadził Barce. Barca teraz radzi sobie lepiej z pressingiem, ze stałymi fragmentami i zawodnicy są w bardzo dobrej formie

0

Chciałbym aby to było Juve ale jak to już kilkakrotnie pokazywane pary juz są wybrane i na bank będzie to Real-Juve i Barca-Bayern....

0

I dobrze, jeśli Barca ma być w finale trzeba pokonać najlepszych i zemścić się za ten pogrom z poprzednich spotkań

0

Lepiej finał Barca- Juve

0

Dokładnie teraz jego robotę kontynuuje Enrique wychodzi mu to bardzo dobrze.

0

Barca ma takich zawodników i taki styl gry, że murowanie się było by upokarzajace.

3

Jedna rzecz dalej mnie denerwuje u Messiego, straci piłkę i traci ja bardzo często i nie wróci się za zawodnikiem by ją odzyskać po stracie.... Tylko stanie i będzie patrzył czy ktoś inny to za niego zrobi..

0

Teraz to gra wygląda tak jakby Barca z Valencia zamieniły się.... Taką grę to powinna Barca prezentować....

0

Dlatego warto ściągnąć z Interu Kovacić-a. Jego styl gry przypomina styl gry Iniesty. Do tego ma dobry drybling, dobre uderzenie z dystansu i dokładnie zagrywa piłki. A jest do wyciągnięcia z Interu szybciej niż Veratti z PSG.

1

Zagrał kilka minut i strzelił nawet bramkę głowa w meczu Barcy B :D

0

Zgadza się ale Barca ma trudniejsze mecze.... A przy takim zaangażowaniu zawodników będzie łatwo o stratę punktów a przewagą 2 pkt to nie 4. Ale brawa dla Sevilli za serce na boisku. Ostatnie mecze pokazują, że Barca trochę wypadła z tego rytmu co była wcześniej oby w meczu z PSG i reszta w lidze wrócili na te tory co powinni.

1

2 pkt przewagi to już jest słabo tym bardziej ze jest jeszcze mecz z Atletico. A patrząc na to jak Barca łatwo traci punkty jest wysokie prawdopodobieństwo że droga do mistrzostwa będzie bardzo ciężka

1

Tak to jest jak się gra żeby tylko grać...... Zamiast dobić Seville i strzelić trzecia bramkę to nie lepiej się z nimi pobawić i stracić 3 pkt!!

0

Ale wiekowo Iniest > Xavi i generał wchodzący z ławki daje dużo więcej zespołowi niż, gdyby grał co mecz.

0

Jeżeli Pedro będzie chciał odejść to niech odejdzie, ale w jego miejsce Barca powinna ściągnąć Sterlinga.

0

Ciekawe za kogo miałby tam pójść...... Najpierw Aguero teraz Sterling, wymysły mediów dalej trwają :D

0

To już lepiej zrobić wymianę, jak chcą Pedro to niech biorą a Barca niech bierze Sterlinga

1

Zamiast tego Munira wolałbym Sandro

5

Masz racje, ale patrząc na to co Enrique juz zrobił z ta drużyna widać w nim przyszłość, wie czego chce ma odejście do zawodników poprawił kilka rzeczy w grze Blaugrany i wkoncu Barca strzela bramki ze stałego fragmentu gry. Juz można dobrze ocenić jego wkład w drużynę. Cieszyłbym się jakby przedłużyli z nim kontrakt.

0

Zamiast Reus wolałbym kogoś z trójki Pogba lub Kovacić,Veratti bardziej podoba mi się gra zawodnika Interu, ale cieszyłbym się jakby przyszedł tez Pogba i do tego Denis Suarez z wypożyczenia i środek pola na byłby wzmocniony na lata.

0

Obrona to bardziej: Montoya(chociaż Pedro mógłby wystąpić jako PO) Pique Mathieu i Adriano/Alba

0

Na "naprawę" pomocy widziałbym któregoś z tych zawodników: Pogba,Veratti, Mata, Isco ten ostatni jest nie do wyciągnięci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?