2

Może i jest trochę jak skrzydłowy, ale obecny sezon pokazał, że dobrze radzi sobie w defensywie.... Drugiego takiego zawodnika jak Alves nie znajdą, ale Vidal czy Gaspar będą dobrymi zastępcami Alvesa

0

Trzeba się przyzwyczaić do tego, że obecny rząd już nie trzyma się tak historii klubu i wybiera kasę zamiast kontynuowania historii. A mogły by te koszulki wyglądać znacznie gorzej ..... także lepiej już takie niech będą.

0

A co Ci pasy poziome przeszkadzają ????

0

Stroje domowe są jeszcze ok, ale wyjezdne wyglądają beznadziejnie..... Całe Nike

0

Jak dla mnie to wynik nie ma znaczenia.... Ale fajnie by było gdyby Xavi dziś strzelił ostatnią bramkę w lidze i to na Camp Nou :D

3

Vermaelen wiedział gdzie pójść i jak długo zwlekać z grą skoro takie sanitariuszki na boisko wychodzą :)

1

Ludzie mamy mistrza, gramy ostatni ligowy mecz a tu niektórzy się o coś spinaja..... Skład praktycznie rezerwowy i grają na luzie jak na treningu i bardzo dobrze po co się męczyć jak zostały jeszcze dwa finały... Ludzie na ten moment i ten mecz wyluzujcie

0

Można odetchnąć z ulgą dziewczyna Gündogana wystawiła zdjęcie na fanpage z lotniska w Manchesterze...... Być może to właśnie tam Niemiec się wybiera i szczerze powiem, że dobrze wybrał

0

Suarez pomimo tego, że gryzł ludzi był i nadal jest doskonałym napastnikiem i w Liverpoolu prezentował się doskonale, a Gündogan w BVB bardzo dobry miał tylko jeden sezon..

0

Albo będzie siedział i przyglądał jak inni grają, a jak wyjdzie to nic wielkiego nie pokaże.... Jakoś jeden dobry sezon mnie do niego nie przekonuje..... Po tej kontuzji i nadwadze nie błyszczy.... Może i wysłali ale jak na razie się na to nie zanos.

0

Ale taki zawodnik do Barcy się nie nadaje..... Jego chamskie wypowiedzi i to jak on się zachowuje nie pasuje do Barcy.....

1

Tria N-S-M nie trzeba motywować kimś z ławki.... Oni sami nawzajem są dla siebie większą motywacja niż jakiś zamiennik...

1

Bvb chce za niego 20 mln euro, ale wątpię, że jego poziom gry jest wystarczający do Barcy lepszym wyborem byłby Veratti, Kovacic, Pogba...

0

Xavi i Alves złapali w tym sezonie najlepsza formę, która przypomina tą, w której znacząco stanowili o sile Barcy i niestety odchodzą.... Szkoda że tacy zawodnicy odchodzą i to w swoim najlepszym momencie

0

Jego cena jest śmieszna powinni go wycenić na trochę więcej

0

Hahaha Barca podobno wycenila Pedro na 7 mln funtów i poinformowała o tym angielskie kluby które są nim zainteresowane.

1

Jak na razie to nie widać u Pogby, by kasa zwróciła mu w głowie.... Myśli o przyszłości i chce iść tam gdzie ma największe szanse na osiągnięcie sukcesu

1

Tak ale nie zakładaj, że każdy zawodnik co tak mówi, nie jest szczery i idzie za kasą. Do twojego komentarza najbardziej pasuje Isco

0

I może teraz też się mylisz .... Pamiętaj o jednym oni są jeszcze młodzi i mogą się naprawdę dużo jeszcze nauczyć i osiągnąć taki poziom, gdzie będą stanowić konkurencję dla zawodników z pierwszego składu, nie ma co za wcześnie ich skreślać.

0

Trochę to dziwnie napisali... Przecież Deulofeu i Denis Suarez to zawodnicy Barcelony, ale są tylko wypożyczeni do Sevilli to nie wiem dlaczego ich pominięto, powinni być także brani jako zawodnicy Barcy. Moim zdaniem Sandro jest lepszym zawodnikiem od Munira, Munir jest bardziej znany przez media, które chciały zrobić z niego nie wiadomo kogo.

0

Szkoda, że Xavi odejdzie, ale lata lecą a on i tak bardzo dużo daje drużynie w tym sezonie. To wspaniałe czasy by móc oglądać takie legendy jak: Xavi, Puyol, Gerrard, Beckham czy inni wielcy zawodnicy.

0

Wątpię w to by Klopp zdołał utrzymać to co teraz z tą drużyną zrobił Enrique

0

I być może zobaczymy Vermaelena. Mamy mistrzostwo gramy u siebie z Deportivo to jest najlepszy mecz do debiutu Belga

1

I to jest właśnie ta różnica Messi strzela jedna bramkę ale najważniejsza, która daje Barcelonie mistrza, a Ronaldo strzela 3, które nie dają Realowi nic...... Ronaldo może mieć złotego buta, ale to Barca idzie po potrójna koronę.... Bardzo dobry sezon w wykonaniu Barcy a dzisiejszy mecz Alvesa jeden z najlepszych w tym sezonie

0

Dokładnie Ronaldo strzela dużo bramek ale w porównaniu goli tych co strzela Messi to jest różnica, bo gole Leo dają drużynie bardzo dużo czasami przesadzaja o wygranej a Ronaldo strzela ale jego gole nic nie dają drużynie nie mają już żadnej szansy na jakie kolwiek trofeum.

0

A co ty z Realu jesteś??? Dla Messiego i dla Barcy liczy się drużyna, a nie indywidualności tak jak to jest w Realu. Tam będą zachwyceni tym, że CR11 zdobędzie złotego buta a to że drużynowo nic nie wygrają to ich mało interesuje......

21

A pomyśleć, że w poprzednim sezonie Barca straciła tyle bramkę po nie całej połowie sezonu.

0

Dla Ciebie to mało ważny rekord, a dla Realu zaszczytem będzie zdobycie przez Ronaldo złotej piłki i bycie na szczycie listy strzelców la liga w tym sezonie :D

0

Albo Sandro, gra lepiej od Munira

2

To była "najlepsza" porażka Barcy w tym sezonie, przegrać z Bayernem 3:2 i dzięki temu awansować do finału Ligi Mistrzów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?