xKamilX8
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
Adriano powinien zostać.... Nie ma żadnego lepszego zawodnika na zastępstwo Alby. Może i mało grał ale jest to zawodnik uniwersalny i godzi się z rolą zmiennika.
0
Jeżeli Juve chce tak dużych pieniędzy i sam zawodnik również to lepiej postarać się ściągnąć kogoś za mniejszą cenę np. Kovacic czy Coutinho też zawodnicy o wielkim potencjale i młodzi a cena dużo mniejsza i zapewne ich wymagania finansowe również.
0
Pewnie do Barcy B
0
Tak ale jeżeli Veratti zgodzi się na transfer do Realu to pokaże tym że bardziej zależy mu na pieniądzach niż na grze. Przejście do Realu będzie dla niego oznaką wypoczynku na ławce.... Ale Real już taki jest kupują zawodników choć są im nie potrzebni a tym bardziej jeżeli chciał go także ściągnąć odwieczny rywal.
1
http://m.fangol.pl/view/102566/simeone-obawia-sie-realu
Simeone niech się martwi lepiej Barca bo w tym sezonie to z Barca przegrywali mecze, a z Realem wygrali i to nie raz. Benitez nie jest aż tak dobrym trenerem jak poprzednik i wątpię w to, że poukłada skład tak jak Ancelotti i sprawi by Real grał tak jak pod wodzą Włocha.
1
Ale jest nie wiele wolniejszy
1
Tak będą mogli jedynie w meczach oficjalnych nie mogą
0
Z tego co wyczytałem to ma być to jedyny transfer przed wyborami... Kolejne mają być po wyborach..
0
Moim zdaniem jest to trener najlepszy dla Barcy i trener na lat..... Od początku jego zatrudnienia miałem przeczucia, że da radę i będzie triumfował z Barca ale potrójnej korony się nie spodziewałem. Bardzo dobra robota i oby został na kolejny sezon i jeszcze kilka następnych.
2
Ale za to na koniec widziałem filmik jak wszyscy zawodnicy podrzucił go do góry. Widać że wiedza co dla nich zrobił i ma dobre relacje z zawodnikami.
0
Żadne odchodzi po prostu nie chce mówić jeszcze co postanowił i też będą wybory więc nie wiadomo jaka decyzję podejmie przyszły prezydent klubu.
3
Hahaha najlepszy moment finału Pique podchodzi z nożyczkami i odcina całą siatkę :D tego to już nic nie przebije
0
LE udowodnił, że jest trenerem godnym Barcelony, że będzie trenerem na lata i to jak potrafił zbudować tak silna Barce było niesamowite do tego ma bardzo dobre relacje z zawodnikami. BRAWA dla zawodników za tak piękny i wspaniały sezon.... Dzisiejszy dzień stał się najlepszym dniem od dłuższego czasu. Xavi został pożegnany w najlepszy sposób
0
Podobno do wtorku mają ogłosić już oficjalnie transfer Vidala (tego z Sevilli)
0
Barca ma przewagę nad Juve Barca to zespół doświadczony w Lidze Mistrzów strzela jeszcze bramkę spokojnie
0
Chyba nie ma takiego meczu gdzie Żewłakow nie powie coś o Realu choć nawet oni nie grają......
0
Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem.... Nie ma co gdybac Barca kontroluje mecz
0
I on komentuje finał......
0
Jacy tu są eksperci...... Co niektórzy lepiej wierzą od takich zawodników co trzeba zrobić..... Ludzie trochę opanowania Ci zawodnicy wiedzą co robią... Wygrywają i grają dobry mecz
0
Bayern też miał wysokich zawodników, nawet to im nie pomogło przy tak rozpedzonej Barcelonie :)
0
Tylko jest jeden problem Alves chce zarabiać tak wielka kasę, że klub nie chce lub nie może mu dać takich pieniędzy dlatego rezygnują z dalszych starań o przedłużenie umowy.
0
Ale Aguero nie jest taki głupi by z miejsca gdzie ma gwarancję pierwszego składu i jest gwiazdą drużyny przejść do Realu i grzać ławę albo spierać się z zadufanym Ronaldo......
0
Ronaldo by nie pasował, bo ma taki charakter, że on sam musi wszystko kończyć i cały zespół ma grać na niego.... Razem z Suarez i Messim nie znaleźli by takiego zagrania jak MSN. Neymar jest innym zawodnikiem podchodzi do podań by dać drużynie inne możliwości rozegrania i gra zespołowo.
6
TVP1 bez scinek
0
Jeżeli faktycznie miałby tyle zarabiać to lepiej zrezygnować z niego i sprowadzić kogoś innego
0
I było by po problemie
15
Jeżeli transfer Vidala miałby być kosztem Denisa Suarez to jest niech z niego zrezygnują...... Wyposażenie Halilovicia było by dobra opcja. Pod wodzą trenera Sevilli rozwiną by się bardzo dobrze ale jeżeli przez to Barca ma stracić Suareza to lepiej zapłacić więcej, albo wybrać kogoś innego
0
Dokładnie, a jeżeli tam miało by być to zarząd chciałby Rafinhie dać gdzieś na wypożyczenie, oni wiedzą że jest to zawodnik z dużym talentem i raczej nie będą chcieli by powtórzyła się sytuacja z jego bratem
0
Dobrze pasuje wzmocnić środek pola i fajnie by było gdyby Barca dysponowała takimi zawodnikami jak Iniesty,Rakitic,Busquets,Pogba, Kovacic, Rafinha, Halilovic czy Denis Suarez. Ławka nie była by taka biedna jak jest teraz i do ataku na zmianę tridente też ktoś musi przyjść... Deulofeu jest dobry ale w Sevilli jeszcze się nie zmienił i czasem zdarza mu się zagrać za bardzo indywidualnie.
0
Chyba przez United