xKamilX8
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W tym sezonie obrona Barcy jest cieniem obrony z poprzedniego sezonu... Wcześniej była szczelna i dobrze zorganizowana teraz ponownie jest jak ser szwajcarski.... Enrique musi ponownie popracować nad obrońcami bo to jak w tych początkowych meczach wygląda linia defensywa Barcy nie wróży nic dobrego na mecze ligowe
0
Chcą Barce potraktować coś w stylu szpitala.... Barca go kupiła, rok leczyli i teraz jak już jest wyleczony to zaczyna dobrze grać i od razu chcą go kupić
0
Aż taki słaby by nie był a wartość zawodnika nie jest duża co gdyby się nie sprawdził dużo by nie stracili.... Ale nie ma co gdybać zobaczymy jak sobie będzie radził w Romie
0
Jak dla mnie to Mascherano powinien być przed Messim. Zastępcą to właśnie on powinien być, moim zdaniem Messi nie nadaje się na kapitana.... Nie ma tego charakteru co Javier który kilkukrotnie w meczach udowodnił że potrafi dobrze ustawiać piłkarzy
0
Nawet bez nich byśmy to wygrali gdyby w ataku było więcej szczęścia a obrona bardziej skoncentrowana.... Te wszystkie słupki czy zmarnowana okazja przez S. Roberto były bardzo dobrym przykładem, że nie wykorzystane sytuację lubią się mścić..... Jak to mówił pewnie znany komentator :D
0
Nie tyle może pewności siebie co minut i doświadczenia które powinien zdobyć po występach w pierwszym składzie...... Także w ważnych meczach
0
Ni: ooczywiście, że nie.. :D Bardziej mi się np podoba gra Mateo Kovacicia jest tańszy a też bardzo dobrze gra i pewnie wpasowałby się w zespół... Siłę fizyczna też ma... Jest kilku świetnych młodych zawodników i na pewno tańszych... Coutinho też myślę że byłby dobrym zawodnikiem dla Barcy
0
Sponsor teraz to obowiązek ale najlepiej gdyby był to inny niż katar.... Są na pewno inni chętni i dają lepsza ofertę bo to co teraz daje sponsor, z Kataru to nie jest tak dużo w przeciwieństwie do innych klubów
0
Jak dla mnie dobry zawodnik ale za drogi i sam chce zarabiać pieniądze nie wiele mniejsze od samego Messiego.... Za tą cenę wolę kogoś mniej znanego i gościa co nie chce na starcie zarabiać więcej od całej reszty
0
A skąd wiesz czy Laporta byłby lepszym prezydentem? Jak dla mnie sam sobie na to zapracowal podczas wypowiedzi jakich udzielał w wywiadach czy na konferencji jego plany był taki ze krytykować Bartomeu i gwarantować ściągnięcie Pogby.... Niby chciałby brak reklam na koszulkach (choć to w tych czasach by się nie udało utrzymać na dobrym poziomie finansowym) to chciałby ściągnąć Francuza za którego musiałby wyłożyć grube miliony.... Laporta sam jest sobie winien.... Socios zagłosować na tego kto wie co robić i jednak coś już zrobił dobrego
0
Niby tak ale jak pokazały mecze w których występował na skrzydle to nie wychodziły mu, a za to w pomocy prezentował się lepiej.... Dla zamienników w ataku bardziej bym obstawiał Sandro, ale to trener będzie wybierał i zrobi to pewnie najlepiej jak będzie potrafił
0
Rafinha jeszcze jest młody nie ma co go skreślać... Może w tym sezonie nie błyszczał ale jest zawodnikiem który może być wsparciem dla pomocy
0
Myślę że raczej do pierwszego składu jako zamiennik niż do 3 ligi tam raczej nie będzie się tak rozwijał, ale nie jestem pewien w stu procentach
0
Zawsze można będzie obejrzeć powtórkę tego meczu...
0
Tak na pewno będzie taki głupi i zamieni Barce na Chelsea, w Barcy jest rezerwowym gdzie zdobywa kolejne tytuły i to we wszystkich rozgrywkach a w Chelsea będzie rezerwowym zdobywający raptem ligę i może jakiś puchar Anglii....
0
Niby taka słaba ale to właśnie w pucharach europejskich jest więcej drużyn z ligi BBVA a angielskiej czy innej już takiej ilości zespołów nie ma.... Więc jak na razie liga hiszpańska > reszta lig
4
Dokładnie ja tam w celebrowaniu Villi nic złego nie widziałem nie pokazywał jakiś gestów obrazajacych Barce.... Był i nadal jest świetnym napastnikiem, a w Barcy zaliczył kiepski ostatni sezon, szczególnie przez kontuzje ale miło go wspominam nie wiem po co taka spine ludzie robią z jego osoba
0
Tak trener prosił o zawodnika tylko dlatego bo są wybory prezydenta....
2
Nie wszyscy mają takie zdolności by nauczyć się języka nawet żyjąc w kraju kilka lat....
1
Widać że trener chce pomóc zawodnikowi jak tylko może by się bardzo dobrze wprowadził do drużyny i klubu.
0
Tak samo nie realny jak się wydawało z Figo :P
0
Dziwni są obaj.... Laporta niby chce konsultowac czy Arda zostanie czy nie, a z drugiej strony na siłę chce sprowadzić Pogbe.... Niech przedyskutuje to z LE (chyba że chce zmienić trenera...) tak samo mówi o szkółce Barcy a sam chce ściągać piłkarza młodego za grubą kasę... Z tym Abidalem też nie sądzę by był on odpowiednim kandydatem na stanowisko dyrektora sportowego.... Szanuje go za to jakim był piłkarzem, jakim jest człowiekiem ale myślę że nie nada się na to stanowisko lepiej gdyby Braida nim został ma doświadczenie i potrafi zrobić interesy....
0
Ale dla Ronaldo to jest najlepszy klub na świecie.....
0
A jakiej kwoty ty się spodziewałeś??? Zawodnik rozegrał zaledwie kilka meczy i to nie pokazał się z bardzo dobrej strony..... Więc nie dziwne że kwota taka niska
0
Dlatego w umowie o wypożyczenie powinni zawrzeć wpis że Adama ma rozegrać ileś tam minut i wgl by Barca miała gwarancję że zawodnik będzie często grał
0
Skoro kupili Vidala to jest nie potrzebny jest Alves, Vidal prawa obrona jest obstawiona Montoya pewnie odejdzie więc Douglas niech też idzie może tam pokaże co z niego za zawodnik skoro Barca po niego sięgnęła
1
A teraz pomyśl inaczej jak taka drużyna jak Barca mogła kupić takiego zawodnika, który grając w Brazylii popełniał poważne błędy a do tego nikt o nim nie słyszał..
3
A być może Douglas nagle w Sevilli wystrzeli i zacznie dobrze grać.... Niech idzie, może tam częściej będzie grał a my zyskamy Denisa..... Jeszcze Alena wypożyczyć do jakiegoś hiszpańskiego klubu.
0
Z jednej strony jest to zbyt wysoka kara, ale z drugiej może to nauczy Neymara zachowania się na boisku, nerwy nerwami ale nie powiem tak się zachowywać. Widać nie potrafi przegrywać i przegrywać z honorem...
0
Najlepszym wyborem do środka pola Barcy jest Pogba lub Coutinho