0

Wreszcie...... Coś słabo idzie z ta Celtą

0

Wreszcie Barca strzeliła gola?

0

Za Pedro??? Lepiej mieć mocna ławkę niż nie mieć kogoś kto dobrze będzie zastępował zawodnika podstawowego.

0

Już po meczu, teraz to nie ma szans na strzelanie dwóch bramek.

0

Dlatego Barca powinna się poważnie zainteresować Sterlingiem, jego styl gry pasuje do Barcy.

0

Może i biega ale w polu karnym przeciwnika wprowadza zamieszanie, w porównaniu do Pedro.

1

Sterling jak najbardziej, Bellerin tez świetnie się spisuje, gra lepiej niż Montoya a jest od niego młodszy

8

Barca zamiast patrzeć na Dybale czy innych grajkow z Serie A to niech zainteresuje się Sterlingiem, gość trzyma poziom, ma świetny drybling jest wszędzie na boisku. I pasuje do stylu gry Barcy.

1

Jakie to dziwne.... Barca wygrywa i juz artykuł, że prokurator chce kary dla klubu i prezydenta... I pewnie prokurator jest z Madrytu... Akurat po meczu Barcy z Realem wpływa takie pismo.... Jak dla mnie trochę za dużo przypadków.

0

Niech biorą przykład od kibiców Legii, oni to wiedza jak dopingować...

0

Ale najbardziej prawdopodobne jest to, że był po prostu zmęczony, zagrał cały mecz z City i tam biegał i grał za 3 zawodników. To musiało się odbić na nim. Gdyby mecz był w innym terminie Messi lepiej by się spisywał. Jeśli chodzi o tą blokadę, też być może tak jest.

0

Ale co jak co zachowanie kibiców na stadionie trochę wkurzyło. Rozumiem, że nie przepadają za Ronaldo , ale wygwizdywać go cały czas jak był przy piłce to trochę przesada. Mogli raz czy dwa razy po tej symulce, ale bez przesady. Jakiś szacunek do rywala trzeba mieć.

0

Real zagrał dobrze, a Barca pierwsza połowę słabo. Bravo praktycznie ratował wyniku 1:1 do przerwy chodź obrona tez się spisywała . Ale grając wcześniej tak ciężkie mecze jak z City, zawodnicy musieli to odczuć. Ale w drugiej połowie Barca zareagowała bardzo dobrze i grali lepiej.

0

W naszej pomocy chciałbym kiedyś zobaczyć Pogbe i Verattiego

0

Zawsze jak będzie mecz Bayernu z Lewym to bądź pewien, że ominie cie bardziej ciekawy i widowiskowy mecz, a powód jest jeden tam gra LEWANDOWSKI, a polska telewizja ma jakiegoś fiola na jego punkcie i tylko mecze z ta drużyna w której występuje będą transmitować....

1

Wątpię by Real wygrał... Simeone wie jak ograć Siwego z Madrytu :D. Atletico z pewnością będzie ta drużyna która wyjdzie z tego pojedynku zwycięska

3

Real będzie miał bardzo ciężko by wygrać ten dwumecz z Atletico... Simeone ma sposób na Real i to będzie bardzo ciężki mecz dla Realu..

0

Kovacić, Koke, Veratti, Pogba to zawodnicy, którzy bardzo by się przydali na środek pola, bardzo kreatywni, młodzi i maja dobry przegląd pola....

0

Ale oni nie grali na 100 %.... Zagrali na połowę sił i wygrali to... Po co mieli się wysilać skoro mecz był już od początku rozstrzygnięty a Barca gra z Realem w niedziele i to jest ważniejszy mecz.

0

Do tego to jak zachowuje się Ronaldo... Nie można powiedzieć by tam chodziło o zespół, forma Realu też pozostawia wiele do życzenia ale co ja tam wiem skoro po jednym meczu gazety piszą, że Real jest w najlepszej formę bo wygrał z Levante i Barca juz może się bać i oddać mecz walkowerem, bo będzie mniejszy wpierdziel.....

0

Jak czytam te tytuły madryckich pismaków to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać z poziomu tych gazet..... Mecz wygrany z przeciętnym Levante i to po niezbyt dobrym widowisku a oni już piszą o tym jak Bale ma być jakimś wybawicielem Realu na Camp Nou... Patrząc na obecną formę Realu wątpię by oni wygrali.... Barca jest teraz w najlepszej formie i sam Messi odzyskał formę jaka prezentował wcześniej, Suarez też zaczyna się odnajdywać i jakoś nie chce mi się wierzyć, że Real to wygra. A tym bardziej po takim meczu jaki zaprezentowali z Levante. Ale zobaczymy w niedziele ;D ale te gazety to przeginają z tymi tytułami..

1

Najlepiej z nich spisywał się Bartra. Montoya i Rafinha przeciętny występ, dużo strat i Neymar dobrze się spisywał, a Roberto średniak...

0

Patrząc na formę Realu, Barca powinna sobie z nimi poradzić, nie ważne ile by strzelili ważne aby wygrali. A Barca jest teraz w swojej najlepszej formie i nawet Suarez zaczyna przypominać tego z Liverpoolu.

0

Ale już mniejsza z tym, najważniejsze by Barca nie straciła punktów i zdobyła mistrza ma koniec ligi.... W obecnej formie są tego dokonać jeśli nie stracą głupio punktów.

0

No formy nie ma, ale nie zmienia to faktu, że w karnych to on jednak bije Messiego. Ale za to na boisku w strzelaniu bramek już mu tak dobrze nie idzie. A media na początku sezonu już mówili o tym, że Ronaldo pobije rekord Messiego w zdobyciu jak największej ilości goli w lidze. A przy takiej formie Leo to bardziej prawdopodobne, że to on sam może pobić swój rekord.

0

Dzięki za linka, tego momentu nie widziałem właśnie. Bardziej się skupiłem czy strzeli karnego. A tak swoją drogą to Messi albo powinien oddać karne komuś innemu, albo poćwiczyć je. Najlepszym przykładem jest jakby nie patrzeć Ronaldo on te karne wykonuje bardzo dobrze i pewnie.

0

Ok dzięki za informacje :D

0

Może mi ktoś napisać dlaczego dziś powtórzyli karnego? Bo uciekł mi ten moment, co tam było źle podczas strzału Messiego za pierwszym razem?

0

Co tu tak cicho na temat Suareza? Żadnych hejów, brak wyzwisk...... Wkoncu Suarez pokazał po co go Barca ściągnęła i zamkną hejterom pyski.... Brawa też dla Rayo, jest to nieliczna drużyna która potrafi grać w piłkę, a nie zamyka się w swojej 16. Może przez to dostali 6 goli, ale pokazali bardzo dobra grę...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?